❤️ ADAPTACJA PROJEKTU I PEŁNA OBSŁUGA DO POZWOLENIA NA BUDOWĘ - 30 LAT DOŚWIADCZENIA 🏠 PROJEKT "SZYTY NA MIARĘ" I PROJEKTY GOTOWE DO 20% TANIEJ ⚡

Projekty w stylu nowoczesnym

Gotowe projekty domów w stylu nowoczesnym to bardzo atrakcyjna kolekcja domów jednorodzinnych. Czy jest definiowana przez pryzmat stylistyki “nowoczesnej stodoły”? Nie tylko, pasjonujemy się nowoczesnym budownictwem, a co to dla nas znaczy? Szukamy mianownika do prostoty bryły a wydajności energooszczędnej budynku. Nowoczesne domy w dwóch technologiach: szkieletowej i tradycyjnej. Kolejc ata zawiera projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły, projekty domów z dachem płaskim, ale i projekty energooszczędne wyróżnione pod względem technologii.

Projekty domów w stylu nowoczesnym to nasza jedna z ulubionych kolekcji projektów domów z dużymi przeszkleniami, w stylu nowatorskim z obrysem w kształcie litery U, z układem użytkowym najbardziej sprecyzowanym pod kątem “open space” oraz z dodatkowymi elementami instalacji, które sprzyjają energooszczędności budynku. Projekty domów w stylu nowoczesnym to zatem nie tylko nowoczesna, prosta, ale znacznie przeszklona była, ale także systemy definiujące dom energooszczędny. Nowoczesny projekt domu to nie musi być dom wymyślny, często jest to dom spełniający maksymalne standardy w zakresie prostoty z elementami, które mogą estetycznie wzmacniać jego architektoniczną wartość. W domach nowoczesnych stosujemy zwykle rekuperację, pompy ciepła i proste rozwiązania konstrukcyjne. Pracujemy w dwóch technologiach, budujemy nowoczesne domy modułowe, nowoczesne projekty domów w technologii tradycyjnej oraz do wybranych projektów w tej kolekcji dostosowujemy pakiety sprzyjających energooszczędności rozwiązań.

Kategoria:
Edytuj parametry wyszukiwania show advanced filters

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Projekty w stylu nowoczesnym

Domy jednorodzinne

Kolekcja projektów domów w stylu nowoczesnym to bardzo popularna i atrakcyjna oferta projektów domów jednorodzinnych, projektów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Projekt domu nowoczesnego to dom piętrowy, z płaskim dachem, jak również projekt domu z poddaszem użytkowym i dachem dwuspadowym. Proponowane projekty domów nowoczesnych to coraz częściej połączenie tradycji i nowoczesności zharmonizowane w jednej bryle budynku. Autorzy projektów domów nowoczesnych stawiają na domy energooszczędne o prostym obrysie budynku, z dachem dwuspadowym, na którym często przewiduje się umiejscowienie baterii słonecznych. Nowoczesne bryły w budownictwie jednorodzinnym to prostota i minimalizm, co jednocześnie korzystnie wpływa na koszty budowy domu. W projektach domów w stylu nowoczesnym istotą jest detal architektoniczny: wąskie, narożne okna, sposób wykończenia elewacji, duże przeszklenia nadające pomieszczeniom przestronności.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663