🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Projekty w stylu tradycyjnym

Szukasz projektu domu w stylu tradycyjnym? Dobrze trafiłeś, posiadamy bardzo różnorodną i wielopoziomową kolekcję z projektami domów jednorodzinnych ale i bliźniaków oraz projektów domów dla deweloperów, właśnie w stylu tradycyjnym. Styl tradycyjnie w budownictwie, szczególnie jednorodzinnym jest nadal trendy i tak pozostanie.

Jeśli poszukujesz projektu domu w stylu tradycyjnym, sięgnij do naszej kolekcji lub wyślemy Ci spersonalizowany e-katalog, który będzie zawierał propozycje dostosowane do Twoich potrzeb. W naszej kategorii projekty w stylu tradycyjnym znajdziesz projekty gotowe tanie w budowie, projekty w stylu tradycyjnym i projekty w stylu dworkowym. Kolekcja projekty w stylu tradycyjnym to projekty domów jednorodzinnych z dachem dwuspadowym lub dachem dworkowym czyli wielospadowym, to rezydencje i wille w stylu górskim, ale do tej kolekcji należą również projekty domów w nowoczesnym wydaniu. Czyli projekty domów tradycyjnych ale zawierających elementy nowoczesnych rozwiązań estetycznych, pamiętajmy też, że projekt domu w stylu tradycyjnym to nie znaczy, ze nie jest to dom energooszczędny. przeciwnie, projekty gotowe w stylu tradycyjnym to kompaktowe bryły, tanie w budowie konstrukcyjnie rozwiązania i instalacje zapewniające energooszczędność. Projekty w stylu tradycyjnym to obszerna grupa projektów domów. Podaj nam swoje oczekiwania i zgłoś się do naszych ekspertów, pomożemy w wyborze projektu w stylu tradycyjnym, ale spersonalizujemy program użytkowy.

Kategoria:
Edytuj parametry wyszukiwania show advanced filters

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Projekty w stylu tradycyjnym

Domy jednorodzinne

Kolekcja projektów domów jednorodzinnych w stylu tradycyjnym to najbardziej popularna kategoria projektów, ze względu na ich uniwersalny charakter i standardowe rozwiązania architektoniczne. Prezentujemy w tej kolekcji projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem użytkowym, projekty z dachem dwuspadowym i wielospadowym, projekty z garażem i bez garażu, projekty nadające się na wąskie działki, ale również projekty z dużą kotłownią i projekty energooszczędne. Styl tradycyjny projektowanych domów nie ma wpływu na ich powierzchnie użytkową. Oferta domów w stylu tradycyjnym zawiera propozycje projektów zarówno małych domów, jak i dużych projektów rezydencji. Projekty domów w stylu tradycyjnym wspaniale nadają się do zabudowy podmiejskich osiedli.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663