Gwarancja najniższej ceny - 🧡 wiosenne rabaty na projekt domu! Tylko do 17.04 ☀️

Projekty domów z poddaszem

Kolekcja projekty domów z poddaszem to najbardziej popularna i lubiana kategoria domów. Projekty domów z poddaszem stanowią filar w naszych trendach estetycznych, ale i spowodowanych typowymi uwarunkowaniami dla naszego klimatu. Projekty domów z poddaszem to nadal domy najbardziej ekonomicznie konstrukcyjnie proste, zapewniające dobry układ rozwiązań, projekty tanie w budowie i funkcjonalne.

Jeśli szukasz projektu domu z poddaszem, zwróć uwagę na to, czego potrzebujesz w zakresie układu dziennego na pierwszej kondygnacji oraz zaplecza rozwiązań w domu na poddaszu. Wybór projektów z poddaszem jest bardzo duży. W kolekcji znajdziesz domy w stylu tradycyjnym, ale i projekty stricte nowoczesne z rozwiązaniami podkreślającymi styl i estetykę projektu domu. propozycje, które dla Ciebie prezentujemy w kategorii projektów z poddaszem to domy z dachem dwuspadowym, projekty domów z dachem wielospadowym lub domy z dachem czterospadowym, projekty domów z antresolą. Wybór projektu domu z poddaszem  jego układ funkcjonalny zależą w znacznej mierze od garażu, czy garaż jest w bryle budynku, czy garaż w projekcie domu jest doklejony do budynku. Dach w projekcie, garaż w projekcie, obrys domu w kształcie prostokąta czy też w kształcie litery L, to parametry determinujące wybór i wygląd projektu domu z poddaszem. Chcesz znaleźć projekt skrojony na miarę Twoich potrzeb, zgłoś się do nas: adaptacja@wybieramprojekt.pl

Kategoria:
Edytuj parametry wyszukiwania show advanced filters

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Projekty domów z poddaszem

Domy jednorodzinne

Kolekcja projektów z poddaszem użytkowym to bogata kategoria projektów praktycznych i popularnych. Projekty domów z poddaszem użytkowym to najczęściej wybierane i kupowane projekty, przede wszystkim ze względu na ich ekonomiczną budowę. Projekty domów z poddaszem mają również mniejszą powierzchnię dachu, co znacznie wpływa na oszczędności w kosztorysie budowlanym. W kolekcji domów z poddaszem prezentujemy atrakcyjne domy w stylu tradycyjnym, nowoczesnym, dworkowym, małe i duże, z dachem dwuspadowym, projekty z dachem wielospadowym, projekty domów z garażem, jak i bez garażu, projekty na wąskie działki, projekty domów tanie w budowie. Co istotne- miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego najczęściej wymagają określają w warunkach zabudowy, budowę domów z poddaszem użytkowym. Projekty domów z poddaszem nie wymagają tak dużej działki jak domy parterowe, co obniża koszty zakupu działki, dodatkowo: zabierają mniejszą powierzchnię działki, ponieważ mają mniejszą powierzchnię fundamentów- co obniża koszty budowy domu.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663