🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Projekty domów parterowych

Projekty domów parterowych to kolekcja pełna perełek projektowych. Trendy się zmieniają, ale domy parterowe nadal mają rzeszę swoich amatorów i ich fascynacja domami parterowymi jest zasadna. Szukasz domu, który na jednej kondygnacji spełni Twoje wymagania? Szukasz domu z potencjałem na “stare lata”, szukasz domu, który może być Twoim “slowhop”? A może chcesz po prostu mieć wszystko “pod ręką” ? Ta kolekcja projektów domów parterowych jest dla Ciebie.

Wybierając projektu domu parterowego na pewno musisz sprawdzić kilka arcyważnych kwestii: sprawdź wymiary działki, a szczególnie szerokość działki, bo to determinuje gabaryty domu parterowego. A projekt domu parterowego jest zwykle nieco bardziej rozbudowany, zawsze elewacja frontowa ma ogromne znaczenie. Bardzo ważną kwestią w przypadku wyboru najpiękniejszego dla Ciebie domu jest dach. Tak, dach w domu parterowym jest bardzo ważny, bo ma ogromny wpływ na obrys budynku, są pewne ograniczenia związane z rozpiętością dachu i budynku. W przypadku temat dom parterowy z dachem dwuspadowym masz w obrysie domu bryłę bardziej prostokątną. Nie wnikajmy tutaj w konstrukcyjne kwestie, ale jeśli chcesz je poznać, jesteśmy do Twojej dyspozycji. W przypadku domu parterowego z dachem wielospadowym obrys budynku może być i prosty i bajecznie skomplikowany, a i w kształcie litery U lub litery L. W tej kategorii znajdziesz projekty domów z dachem płaskim, to również przepiękna kolekcja domów dla wymagających. Mamy kilka propozycji domów modułowych w ekonomicznym wydaniu budowy domu. Przy wyborze projektu domu parterowego będziesz nas potrzebował :) Piękne domy parterowe w tej kolekcji to prawdziwe perełki projektowe.

Kategoria:
Edytuj parametry wyszukiwania show advanced filters

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Projekty domów parterowych

Domy jednorodzinne

Kolekcja projektów parterowych to bogata kategoria projektów praktycznych i popularnych. Projekty domów parterowych to najczęściej wybierane i kupowane projekty, przede wszystkim ze względu na ich ekonomiczną budowę. W kolekcji domów prezentujemy atrakcyjne domy w stylu tradycyjnym, nowoczesnym, dworkowym, małe i duże, z dachem dwuspadowym, projekty z dachem wielospadowym, projekty domów z garażem, jak i bez garażu, projekty na wąskie działki, projekty domów tanie w budowie. Co istotne miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego najczęściej wymagają określają w warunkach zabudowy.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663