🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Projekty z dachem dwuspadowym

Najbardziej wielopoziomowa kolekcja projektów domów, najbardziej popularna i lubiana, nadal! kolekcja projektów domów z dachem dwuspadowym. Projekty z dachem dwuspadowym to propozycje dla każdego, pod względem powierzchni, konstrukcji, technologii budowy i uwarunkowań działki. Projekty domów małych, średnich dużych, w różnej technologii budowy, ale nadal należące do kategorii projektów domów tanich w budowie, lubianych i docenianych.

Specyfika naszego klimatu i naszych uwarunkowań wynikających z ogólnych urbanistycznych założeń, powoduje że projekty domów z dachem dwuspadowym jest to kolekcja dla 90% naszych Inwestorów najbardziej optymalna. Projekty domów z dachem dwuspadowym to obszerna grupa projektów, w których rozróżniamy projekty domów z poddaszem , projekty domów parterowych, jak i projekty należące do wymagających grup spersonalizowanych pod kątem budowy domu z garażem, projektów domów z dachem dwuspadowym na wąską działkę. W kolekcji projektów z dachem dwuspadowym mamy do zaoferowania domy w technologii tradycyjnej oraz domy w technologii szkieletowej, projekty domów z garażem lub projekty bez garażu. Nasza kolekcja domów z dachem dwuspadowym to multum w doborze funkcjonalności budynku, to ciekawa oferta domów tanich w budowie i domów o ciekawym układzie funkcjonalnym. Spersonalizuj z nami Twoje wyszukiwania, zwróć się do nas, a wybierzemy dla Ciebie najlepsze projekty domów z dachem dwuspadowym w wydaniu, które będzie dla Ciebie wyborem celowanym.

Kategoria:
Edytuj parametry wyszukiwania show advanced filters

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Projekty z dachem dwuspadowym

Domy jednorodzinne

Kolekcja projektów domów z dachem dwuspadowym to oferta projektów praktycznych, tanich w budowie, popularnych i atrakcyjnych. Zaletami dachów dwuspadowych jest ich prosta konstrukcja, łatwe wykonanie, a co za tym idzie obniżenie kosztów budowy. Projekty domów z dachem dwuspadowym biją rekordy popularności również ze względu na minimalizację skosów na poddaszu, co ma ogromny wpływ na wygodę zagospodarowania i użytkowania poddasza. Dachy dwuspadowe w projektach domów jednorodzinnych nie oznaczają, wbrew pozorom i wielu opiniom, nieatrakcyjnej i pospolitej bryły architektonicznej. W kolekcji projektów domów z dachem dwuspadowym oferujemy projekty w stylu tradycyjnym dworkowym i nowoczesnym.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663