❤️ ADAPTACJA PROJEKTU I PEŁNA OBSŁUGA DO POZWOLENIA NA BUDOWĘ - 30 LAT DOŚWIADCZENIA 🏠 PROJEKT "SZYTY NA MIARĘ" I PROJEKTY GOTOWE DO 20% TANIEJ ⚡

Projekty piętrowe

W naszej kolekcji gotowych projektów piętrowych, prezentujemy projekty domów jednorodzinnych, gotowe rozwiązania dla deweloperów czyli domy piętrowe do zabudowy bliźniaczej oraz szeregowej (jest to dość duż agrupa projektów). W tej kolekcji jest również wiele projektów z programem usługowym, projekty mieszkalno-usługowe oraz projekty domów. Projekt domu piętrowego jest bardzo wygodny, na dwóch pełnych kondygnacjach możemy zaprojektować sobie swoją drogę użytkowania domu.

Kolekcja projekty piętrowe to domy jednorodzinne z pełnymi kondygnacjami, zarówno parter i pietro w świetle zapewniają nam maksimum użytkowania. Domy piętrowe nie mają skosów, to dwie pełne kondygnacje. Projekty piętrowe stanowią dość dużą grupę domów jednorodzinnych z dachem płaskim lub dachem wielospadowym (przede wszystkim dachem czterospadowym). Projekty piętrowe to raczej większe domy. Kolejnym ważnym graczem w tej kolekcji są piętrowe domy do zabudowy bliźniaczej lub domy do zabudowy szeregowej. Domy piętrowe to najczęściej budowane budynki wielorodzinne, szeregowe i inwestycyjne. Projekty piętrowe stanowią ulubioną kolekcję domów dla deweloperów. Kolekcja projekty piętrowe w stylistyce jest bardziej nowoczesna, zapewnie komaktowe rozwiązania, raczej dobrze zorganizowaną bryłę, architektoniczna stylistyka zapewnia duże przeszklenia, na dość dużej powierzchni ścian. Mamy do zaoferowania wiele wariantów z projektami piętrowymi , zatem jeśli szukasz konkretnego domu, daj nam znać, wyselekcjonujemy projekt piętrowy odpowiedni dla Ciebie. Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc, ponieważ ilość kondygnacji w projektach z poddaszem i projektach piętrowych może być wskazana jako taka sama, ale poddasze stanowi tylko ½ pełnej kondygnacji.

Kategoria:
Edytuj parametry wyszukiwania show advanced filters

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Projekty piętrowe

Domy jednorodzinne

Projekty domów piętrowych to zachwycająca i z dnia na dzień coraz bardziej popularna grupa projektów na rynku i w kategorii gotowe projekty domów. Jeszcze kilka lat temu, projekty domów piętrowych były projektowane na zamówienie. Z uwagi na to, że domy piętrowe posiadają dwie pełne kondygnacje bez skosów, daje to użytkownikom swobodę w optymalnym urządzeniu domu, oszczędności z uwagi na raczej kompaktową bryłę budynku, proste konstrukcje dachu - same korzyści. Projekty w tej kolekcji dedykowane są wszystkim, którzy nie chcą skosów na poddaszu, potrzebuję przestronności i komfortu w użytkowaniu drugiej kondygnacji oraz cenią sobie ekonomiczne budowanie. Projekty domów piętrowych mają specyficzną zwartą bryłę, co wpływa na obniżenie kosztów budowy domu, a dodatkowo mają zwykle stosunkowo małą powierzchnię zabudowy w porównaniu do powierzchni użytkowej domu, poprzez co mogą być z powodzeniem budowane na mniejszych działkach. Proponujemy projekty domów piętrowych w stylu nowoczesnym i tradycyjnym, małe i duże, praktyczne, wygodne i oryginalne. Wybierając domy piętrowe musimy koniecznie sprawdzić w mpzp lub warunkach zabudowy, czy istnieje możliwość budowy domu z dwiema kondygnacjami i jakie są założenia dotyczące dachu. Projekty domów piętrowych zwykle posiadają dachy wielospadowe lub czterospadowe, kopertowe z kątem nachylenia raczej maksimum do 35 stopni, co również należy sprawdzić w możliwościach zabudowy działki.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663