Gwarancja najniższej ceny - 🧡 wiosenne rabaty na projekt domu! Tylko do 17.04 ☀️

Projekty bez garażu

Jesteś na etapie wyboru projektu domu i wiesz, że ma być bez garażu? Ta kolekcja jest dla Ciebie wyjątkowa i zawiera multum propozycji projektów domów bez garażu. Propozycje w tej kolekcji to domy zarówno mniejsze, większe, duże i średnie - domy do 70m2 na zgłoszenie, projekty o powierzchni optymalnej dla rodziny lub Inwestorów poszukujących średniego domu do życia, ale i projekty domów dużych, willi i rezydencji. Ta kolekcja domów bez garażu jest obszerna i wielopoziomowa.

W kolekcji projektów domów bez garażu znajdziesz domki, które mają być Twoium letniskowym slowhopem lub odwortnie: propozycje domów bez garażu dużych domów, gdzie Inwestorzy mają możliwość rozbudowy działki i układ funkanlany zapewniający garażowe lub miejsca postojowe oddzielnie. To ważne kryteria wyszukiwania projektu domu bez garażu, należy wiedzieć: czego działka wymaga, jak zlokalizować miejsca postojowe na działce, zastanowić się nad funkcjonalnym podejściem do domu bez garażu. Kolekcja projektów bez garażu to domy parterowe, projekty domów z poddaszem użytkowym, ale i domy piętrowe i rozłożyste projekty domów parterowych. Ważne w wyborze projektu domu bez garażu, jest wiedza na temat warunków konkretnej działki ale i własnych potrzebach związanych z funkcjonalnością budynku i odpowiednim podejściem do zapewnienia miejsc postojowych na działce. Sprawdź z nami potencjał swojej działki i wybierz odpowiedni projekt domu bez garażu.

Kategoria:
Edytuj parametry wyszukiwania show advanced filters

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Projekty bez garażu

Domy jednorodzinne

Projekty domów jednorodzinnych bez garażu to kolekcja projektów domów bez garażu wbudowanego bezpośrednio w bryłę budynku mieszkalnego. Projekty domów bez garażu są znakomitym rozwiązaniem dla Inwestorów, którzy zakładają na działce wolnostojącą zabudowę budynku garażu lub budynku gospodarczego z garażem. Projekty bez garażu cieszą się sympatią Inwestorów, którzy decydują się na budowę niewielkich domów oraz ekonomicznych rozwiązań. Domy jednorodzinne bez garażu to również bardzo dobre rozwiązanie do zabudowy na wąską działkę. W naszej kolekcji prezentujemy szeroki wybór projektów domów bez garażu, a mianowicie są to domy parterowe, projekty domow z poddaszem, domy piętrowe, projekty domów małych i dużych w różnych stylach architektonicznych.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663