🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Projekty domów w zabudowie bliźniaczej

Piękna kolekcja dla Inwestorów, którzy chcą rodzinne zaprojektować swój dom w 2 segmentach, to projekty domów dla dwóch rodzin, ale też bardzo ergonomiczne i ekonomiczne rozwiązanie dla deweloperów planujących inwestycje mniejsze, ale zyskowne. Projekty domów z zabudowie bliźniaczej przygotowujemy zwykle na 2 osobnych dokumentacjach lub na jednej, w zależności od możliwości prawnych do wystąpienia o pozwolenie na budowę.

Kiedy szukasz projektu w zabudowie bliźniaczej trafiłeś najlepiej. Każdy projekt gotowy posiadamy w trzech wariantach: jako segmenty do zbliźniaczenia, jako projekty domów zbliźniaczone na jednej dokumentacji albo jako projekt jednorodzinny dwulokalowy. Projekty domów w zabudowie bliźniaczej posiadają zwykle kompaktową bryłę zaprojektowaną na dwóch kondygnacjach z dachem dwuspadowym lub czterospadowym. W ostatnim trendzie zaprojektowaliśmy wiele projektów w zabudowie bliźniaczej z dachem płaskim. Bardzo popularnym trendem na nieco większe gabarytowo działki jest bliźniak z poddaszem i dachem dwuspadowym. Takie propozycje stanowi świetną alternatywę na działki o znacznej szerokości elewacji frontowej. Kolekcja projektów domów w zabudowie bliźniaczej to starannie zaprojektowane domy o potencjale inwestycyjnym dla małych i dużych deweloperów, o kompaktowych bryłach, ekonomicznych konstrukcyjnie rozwiązaniach. Projekty bliźniaków czekają na Ciebie w naszej kategorii gotowe projekty bliźniacze.

Kategoria:
Edytuj parametry wyszukiwania show advanced filters

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Projekty domów w zabudowie bliźniaczej

Domy dla 2 rodzin

Projekt domu w zabudowie bliźniaczej potocznie zwany projektem bliźniaka, to projekt domu dla dwóch rodzin składający się z dwóch segmentów. Kolekcja z projektami domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zawiera głównie projekty domów z poddaszem lub domy piętrowe w stylu nowoczesnym i tradycyjnym. Projekty domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to dwa segmenty budynku mieszkalnego, połączone ścianą ogniową. Porjekty domów w zabudowie bliźniaczej świetnie pasują na wąskie działki z przeznaczeniem budowy domu w granicy. Kolekcja domów w zabudowie bliźniaczej to bardzo ciekawe projekty z poddaszem lub projekty domów piętrowych, głownie z dachem dwuspadowym, jednospadowym lub płaskim, z garażem w bryle budynku lub wysuniętym przed elewację frontową. W przypadku wąskich działek poprzez wysuniecie garażu przed bryłę budynku, zyskujemy na szerokości budynku. W zabudowie bliźniaczej można wykorzystać również projekty domów jednorodzinnych wolnostojących, poprzez zestawienie ich w zabudowę bliźniaczą- na etapie adaptacji projektu do konkretnej działki. W kolekcji bliźniaków czyli domów w zabudowie bliźniaczej, prezentujemy projekty domów małych, średnich i dużych w zabudowie bliźniaczej, zwykle parterowych z poddaszem użytkowym.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663