Gwarancja najniższej ceny - 🧡 wiosenne rabaty na projekt domu! Tylko do 17.04 ☀️

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Projekty bliźniaków

Dodatkowe informacje o kolekcji domów bliźniaczych

Projekt domu w zabudowie bliźniaczej potocznie zwany projektem bliźniaka, to projekt domu dla dwóch rodzin składający się z dwóch segmentów. Kolekcja z projektami domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zawiera głównie projekty domów z poddaszem lub domy piętrowe w stylu nowoczesnym i tradycyjnym. Projekty domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to dwa segmenty budynku mieszkalnego, połączone ścianą ogniową. Porjekty domów w zabudowie bliźniaczej świetnie pasują na wąskie działki z przeznaczeniem budowy domu w granicy. Kolekcja domów w zabudowie bliźniaczej to bardzo ciekawe projekty z poddaszem lub projekty domów piętrowych, głownie z dachem dwuspadowym, jednospadowym lub płaskim, z garażem w bryle budynku lub wysuniętym przed elewację frontową. W przypadku wąskich działek poprzez wysuniecie garażu przed bryłę budynku, zyskujemy na szerokości budynku. W zabudowie bliźniaczej można wykorzystać również projekty domów jednorodzinnych wolnostojących, poprzez zestawienie ich w zabudowę bliźniaczą- na etapie adaptacji projektu do konkretnej działki. W kolekcji bliźniaków czyli domów w zabudowie bliźniaczej, prezentujemy projekty domów małych, średnich i dużych w zabudowie bliźniaczej, zwykle parterowych z poddaszem użytkowym.

Projekt domu dwurodzinnego to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących poszukujących optymalnego zorganizowania wnętrza współdzielonego przez dwie rodziny. Dlatego też, kategoria projektów domów dwurodzinnych skupia projekty zaprojektowane typowo dla dwóch rodzin pod kątem rozwiązań funkcjonalnych, czyli: projekty z osobnym wejściem, projekty dwumieszkaniowe (jedno mieszkanie na parterze, drugie mieszkanie na poddaszu lub na piętrze), projekty domów z seniorówką, projekty domów z mniejszą kawalerką.

Projekty domów dla dwóch rodzin to również większe projekty domów jednorodzinnych, które można dostosować do zamieszkania przez dwie rodziny, czyli takie, w których na parterze można wydzielić osobne mieszkanie (pokój, łazienkę i małą kuchnię) lub takie domy, w których duży garaż można zaadaptować na dodatkową powierzchnię mieszkalną. W kategorii projektów dwurodzinnych, jest również kilka domów z częścią usługową - sugerowaną na wynajem lub mały gabinet lekarski/ salon kosmetyczny. Takie domy również często są adaptowane na potrzeby domu dwurodzinnego.

W naszej kolekcji projektów domów dwurodzinnych oferujemy projekty sprawdzone i lubiane z różnymi typami rozwiązań funkcjonalnych. Projekt domu dwurodzinnego z oddzielnym wejściem na parterze jest świetnym rozwiązaniem, kiedy szukamy domu jednorodzinnego z funkcją zabudowy z kawalerką lub seniorówką lub gabinetem z zapleczem mieszkalno-gospodarczym. Projekty domów dla dwóch rodzin w układzie funkcjonalnym z podziałem na 2 kondygnacje, to propozycje porojektow domów z poddaszem lub domów piętrowych z osobną lub wspólną klatką schodową. Takie projekty sprawdzają się kiedy chcemy, by dwie większe rodziny zamieszkały w jednym budynku.

Projekty domów dwurodzinnych to ciekawa kolekcja domów należących do domów dwulokalowych, w których jedno mieszkanie można adaptować na usługi, a wówczas dom dwurodzinny staję się domem, który płaci nasze rachunki. Różnorodność w ofercie projektów dwurodzinnych jest ogromna a rozwiązania funkcjonalne dają wiele możliwości w dostosowaniu budynku do właściwych potrzeb inwestorów. Wybór dobrego projektu dwurodzinnego, zależy od skonkretyzowanych i indywidualnych oczekiwań dotyczących domu dwurodzinnego, wystarczy zadać sobie pytanie: czy zależy nam na domu typowo dwurodzinnym, czy w domu zamierzamy otworzyć biuro, gabinet, czy chcemy wynająć kawalerkę przynależną do naszego domu.

Piękna kolekcja dla Inwestorów, którzy chcą rodzinne zaprojektować swój dom w 2 segmentach, to projekty domów dla dwóch rodzin, ale też bardzo ergonomiczne i ekonomiczne rozwiązanie dla deweloperów planujących inwestycje mniejsze, ale zyskowne. Projekty domów z zabudowie bliźniaczej przygotowujemy zwykle na 2 osobnych dokumentacjach lub na jednej, w zależności od możliwości prawnych do wystąpienia o pozwolenie na budowę.

Kiedy szukasz projektu w zabudowie bliźniaczej trafiłeś najlepiej. Każdy projekt gotowy posiadamy w trzech wariantach: jako segmenty do zbliźniaczenia, jako projekty domów zbliźniaczone na jednej dokumentacji albo jako projekt jednorodzinny dwulokalowy. Projekty domów w zabudowie bliźniaczej posiadają zwykle kompaktową bryłę zaprojektowaną na dwóch kondygnacjach z dachem dwuspadowym lub czterospadowym. W ostatnim trendzie zaprojektowaliśmy wiele projektów w zabudowie bliźniaczej z dachem płaskim. Bardzo popularnym trendem na nieco większe gabarytowo działki jest bliźniak z poddaszem i dachem dwuspadowym. Takie propozycje stanowi świetną alternatywę na działki o znacznej szerokości elewacji frontowej. Kolekcja projektów domów w zabudowie bliźniaczej to starannie zaprojektowane domy o potencjale inwestycyjnym dla małych i dużych deweloperów, o kompaktowych bryłach, ekonomicznych konstrukcyjnie rozwiązaniach. Projekty bliźniaków czekają na Ciebie w naszej kategorii gotowe projekty bliźniacze.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663