Gwarancja najniższej ceny - 🧡 wiosenne rabaty na projekt domu! Tylko do 17.04 ☀️

Adresowo 22

Promocja -8.6%

Specyfikacja i charakterstyka projektu

Cena brutto za produkt
5999zł
5479zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5999zł
visualizations 2
Cena brutto za produkt
5999zł
5479zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5999zł

Parametry podstawowe

Rodzaj zabudowy
Dwurodzinny
Powierzchnia użytkowa
185.29m2
Powierzchnia zabudowy
135.00m2
Wysokość budynku
8.29m
Min. wymiary działki
18.0x21.5m
Liczba pokoi
7
Darmowe rysunki
TAK
Darmowa wycena budowy
TAK
Masz pytania? - zadzwoń: ,[object Object]
Masz pytania? - zadzwoń: 791 258 345
Gwarancja najniższej ceny
Gwarancja najniższej ceny
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Pakiet korzyści w zestawie
Pakiet korzyści w zestawie
Promocja ważna do ,[object Object]
Promocja ważna do 21.04.2024

Zamów projekt

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym doradcą
Skontaktuj się z naszym doradcą
 Napisz email

Parametry techniczne projektu

Styl
Tradycyjny
Kubatura netto
725.24m3
Technologia konstrukcji
Murowana
Kąt nachylenia dachu
35°
Rodzaj dachu
Dwuspadowy
Powierzchnia dachu
207.46m2
Rodz. garażu
Brak
Liczba kondygnacji
3
Rodz. poddasza
Użytkowe
Taras
TAK
Rodz. ogrzewania
Gaz, Paliwo stałe
Wentylacja
Rekuperacja

📂 Uzyskaj rysunki szczegółowe do projektu

Szczegółowy opis projektu

Projekt Adresowo 22 - wygodny dom z piwnicą i poddaszem

Projekt Adresowo 22 to popularny projekt domu jednorodzinnego z poddaszem i piwnicą. Jest to rozwiązanie idealne dla rodzin z dziećmi lub osób, które potrzebują dodatkowej przestrzeni do przechowywania lub pracy. Dom jest funkcjonalny i komfortowy, a jego budowa jest stosunkowo tania. Jest to zasługa jego wielu zalet, takich jak funkcjonalność, komfort, ekonomiczność i możliwość rozbudowy. Ten dom to prawdziwy rarytas, który trudno znaleźć na rynku.

Adresowo 22 - perełka projektowa, która skradła serca wielu klientów

Ten dom to prawdziwa perełka projektowa. Jest zwarty i kompaktowy, ale jednocześnie oferuje wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia.

Ścieżka użytkowania w tym domu jest świetnie przemyślana. Na parterze znajduje się wszystko, co potrzebne do codziennego życia, a na poddaszu można urządzić dodatkowe pokoje lub przestrzeń do relaksu.

Ten projekt ma duży potencjał. Można go dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji mieszkańców.

Popularny projekt z piwnicą

Projekt Adresowo 22 to jeden z najpopularniejszych projektów domów z piwnicą. Jego popularność wynika z wielu zalet, które oferuje przyszłym mieszkańcom.

 1. Po pierwsze, dom jest bardzo funkcjonalny. Na parterze znajduje się duży salon z wyjściem na taras, duża kuchnia, trzy pokoje, łazienka, WC, wiatrołap i komunikacja. Salon ma ma duże okna z drewnianymi ramami, co daje poczucie przestrzeni.
 2. Na poddaszu znajduje się drugi salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka, garderoba i komunikacja. Taka aranżacja zapewnia wszystkim domownikom komfortowe warunki do życia i pracy.
 3. Po drugie, dom jest dobrze doświetlony. Duże okna w salonie, kuchni i pokojach zapewniają dopływ naturalnego światła. Dzięki temu wnętrza są jasne i przytulne.
 4. Po trzecie, dom jest energooszczędny. Dach dwuspadowy z izolacją termiczną zapewnia odpowiednią ochronę przed ucieczką ciepła. Dzięki temu dom jest tani w utrzymaniu.

Projekt z poddaszem i piwnicą

Projekt Adresowo 22 to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Na parterze znajduje się wszystko, co potrzebne do codziennego życia. Na poddaszu można urządzić wygodne pokoje dla dzieci lub gości.

Piwnica to dodatkowe miejsce, które można wykorzystać na wiele sposobów. Można tam urządzić kotłownię, pralnię, suszarnię, garaż lub pomieszczenia gospodarcze.

Wygodny dom z podpiwniczeniem

Projekt Adresowo 22 to dom, który zapewnia komfort i wygodę. Duże, jasne wnętrza, energooszczędność i funkcjonalny układ to tylko niektóre z zalet, które oferuje ten projekt.

Adresowo 22 to dom, który zapewnia wysoki komfort życia. Na parterze znajduje się duży salon z wyjściem na taras, który będzie idealnym miejscem do relaksu i spotkań z rodziną i przyjaciółmi. 

 • Na poddaszu znajduje się kolejny salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka, garderoba i komunikacja. Dzięki temu Adresowo 22 oferuje aż siedem pokoi, co zapewnia wystarczającą przestrzeń dla nawet dużej rodziny.
 • Salon jako główne pomieszczenia do dobrego spędzania czasu i wypoczynku jest w świetle wysoki ma 2,7m - jest bardzo przestronny i jasny. Dzięki dużym oknom do wnętrza wpada dużo naturalnego światła. Salon jest połączony z kuchnią, co sprawia, że obie strefy są ze sobą funkcjonalnie połączone. Kuchnia jest duża i wygodna, zmieści się w niej wszystko, co jest potrzebne do przygotowywania posiłków.
 • Na parterze znajdują się również trzy pokoje, które mogą być wykorzystane jako sypialnie, gabinety lub pokoje dla gości. Na parterze znajduje się również łazienka i WC.
 • Na poddaszu znajduje się kolejny salon z aneksem kuchennym. Salon jest również bardzo przestronny i jasny. Dzięki dużym oknom do wnętrza wpada dużo naturalnego światła. Salon jest połączony z aneksem kuchennym, co sprawia, że obie strefy są ze sobą funkcjonalnie połączone. Aneks kuchenny jest mniejszy niż na parterze, ale nadal jest wygodny i funkcjonalny.

Projekt domu z dachem dwuspadowym i piwnicą

 • Dach dwuspadowy to klasyczne rozwiązanie, które jest popularne w Polsce. Dach ten jest tani w budowie i łatwy w utrzymaniu.
 • Piwnica to dodatkowe miejsce, które można wykorzystać na wiele sposobów. Piwnica może być wykorzystana na kotłownię, pralnię, suszarnię, garaż lub pomieszczenia gospodarcze.

Dom tani w budowie

Projekt Adresowo 22 to dom, który jest tani w budowie. Zwarta bryła budynku i dach dwuspadowy sprzyjają szybkiej i taniej budowie.

Opinie o projekcie:

 • "Zdecydowaliśmy się na projekt Adresowo 22, ponieważ szukaliśmy domu, który będzie wygodny, funkcjonalny i jednocześnie niezbyt duży. Adresowo 22 spełnia te wszystkie wymagania. Dom jest bardzo przestronny i jasny. Dzięki dużym oknom do wnętrza wpada dużo naturalnego światła. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru projektu Adresowo 22. To mądry dom, który został przemyślany w każdym detalu. Polecamy go wszystkim, którzy szukają wygodnego i funkcjonalnego domu." - Kinga z rodziną
 • "Zakochaliśmy się w projekcie Adresowo 22 od pierwszego wejrzenia! :). Idealny dla naszej rodzinki. Dużym plusem Adresowo 22 jest piwnica. To naprawdę dużo miejsca, w którym można przechowywać wszystkie rzeczy, które nie mieszczą się w domu. Mamy tam zapasy na zimę, narzędzia ogrodnicze, a nawet rowery. Dzięki temu w domu zawsze jest porządek." - L&T
 • "Każdy w naszej rodzinie ma w tym domu swoją przestrzeń. My z mężem mamy duży salon, w którym możemy się zrelaksować i spotkać z przyjaciółmi. Dzieci mają swoje pokoje, w których mogą się bawić i uczyć. A w piwnicy mamy miejsce na wszystko, co nie mieści się w domu." -Magdalena


Projekty domów w technologii drewnianej to atuty oferty. Projekty domów wygodnych i tanich w budowie to nasza specjalność.

Informacje szczegółowe

➡ Najczęściej wprowadzane zmiany, warianty i adaptację projektu

💰 Szacunkowy koszt realizacji budowy projektu

🚀 Wycena budowy projektu w technologii szkieletowej/modułowej

Zalety zakupu projektu na wybieramprojekt.pl

Pakiet korzyści w zestawie przy zakupie projektu

[object Object]
Dziennik Budowy
[object Object]
Odautorska zgoda na zmiany w projekcie
[object Object]
Dodatkowa zgoda na zmiany
[object Object],
  ,[object Object],
  ,[object Object]
Adaptacja do działki w cenie 3500 zł
[object Object]
Charakterystyka energetyczna
[object Object],
  ,[object Object],
10% Rabatu na pełen asortyment PSB MERKURY!
[object Object],
  ,[object Object],
  ,[object Object],
10 % Rabatu na materiały budowlane ciężkie
[object Object],
  ,[object Object],
  ,[object Object],
  ,[object Object],
20% Rabatu na aktualny kosztorys inwestorski
[object Object],
  ,[object Object],
  ,[object Object],
  ,[object Object],
Materiały budowlane, wykończeniowe PSB oraz projekty wnętrz - w jednym miejscu!

    ,[object Object],
    ,[object Object],
Projekt i realizacja kuchni z indywidualnym rabatem!

    ,[object Object],
Bezpłatna analiza Kredytu Budowa Domu
[object Object]
Wysyłka kurierem z ubezpieczeniem.
Box na dokumenty

Informacje o korzystnych kredytach na budowę domu i inne nieruchomości

kredyt na budowę w pigułce

💼 Zawartość gotowego projektu architektoniczno-budowlanego

Każdy PROJEKT GOTOWY to wysokiej jakości dokumentacja architektoniczno-techniczna sporządzona wedle wytycznych Prawa Budowlanego, pozwalajaca złożyć dokumentację w urzędzie do zgłoszenia budowy lub do pozwolenia na budowę. Wszystkie nasze projekty gotowe i projekty gotowe autorów, z którymi współpracujemy są zweryfikowane i posiadają zaświadczenie o zgodności projektu z PB. Dostępność i aktualizacje każdego projektu są indywidualnie potwierdzane.

 
Każdy gotowy projekt jest zgodny z Prawem Budowlanym i zawiera:
 

 • Projekt opisowo-architektoniczny
 • Projekt techniczny
 • Zgodę na modyfikację projektu i adaptację
 • Kopię uprawnień architektów i branżystów
 • Projekty domów posiadają charakterystykę energetyczną (brak w projektach garaży i gospodarczych)

 
Szczegółową zawartość projektu możesz sprawdzić na stronie:
Zawartość projektu gotowego

 
Każdy projekt gotowy domu jednorodzinnego możemy zanalizować pod kątem zgodności z działką i omówić zmiany planowane w projekcie. Z nami zyskujesz kompleksowo bezpieczeństwo zakupu projektu!

✍🏻 Standardowa zgoda na zmiany do projektu

Co możesz modyfikować?

 
Standardowa zgoda to szeroki zakres możliwości. Pamiętaj od nas UZYSKASZ INDYWIDUALNĄ DODTAKOWĄ ZGODĘ BEZPŁATNIE na Twoje życzenie. STANDARDOWO DOŁĄCZANA ZGODY NA ZMIANY obejmuje:
 

 • zmianę funkcji użytkowania pomieszczeń,
 • zmiany technologiczne i materiałowe - rodzaj stropu, materiały ścienne, izolacyjne i wykończeniowe, pokrycie dachowe,
 • dostosowanie posadowienia budynku do warunków geotechnicznych,
 • wykonanie podpiwniczenia budynku,
 • zmiany usytuowania ścian działowych,
 • zmiana wielkości, ilości i lokalizacji otworów drzwiowych i okiennych,
 • zmiana nachylenia kąta połaci dachowej do 5 stopni,
 • zmiany w wymiarach zewnętrznych budynku w zakresie 5%,
 • zmiana materiałów instalacyjnych i przebiegu instalacji wewnętrznych.
 • Warto uzyskać dodatkowa zgodę na zmiany* :
 • zmianę sposobu ogrzewania budynku,
 • zmianę usytuowania kominów,
 • likwidację/doprojektowanie balkonów, podcieni, lukarn,
 • zmianę usytuowania i kształtu tarasu,
 • podniesienie ścianki kolankowej,
 • zmianę wysokości budynku.

 
w/w zmiany pojawiają się bardzo często już na etapie wykonywania adaptacji, czy też realizacji budowy.


Potrzebujesz więcej informacji technicznych dotyczących projektu, by zamówić projekt domu, zapraszamy. Informację dotyczące warunków zakupu i zwrotów dostępne są na stronie Regulaminu, o szczegółach dotyczących czasu realizacji projektu, warunków zakupu i warunków wymian lub zwrotów poinformuje doradca po sprawdzeniu konkretnych warunków zakładanych przez konkretnego autora projektu.

Warunki zwrotów

ZWROT: Masz 14 dni na zwrot pod warunkiem, że dokumentacja nie jest naruszona, kopiowana i zniszczona.

WYMIANA: do 30 dni 14 na wymianę na inny projekt z oferty tego samego autora, pod warunkiem, że dokumentacja nie jest naruszona, kopiowana i zniszczona. Wymiana do 30 dni ustalana indywidualnie, możliwość wymiany na projekt inny ale tylko z oferty konkretnego autora. Różnice w cenach projektu pokrywa Kupujący.

Informacje dodatkowe:

 • Projekty w aktualizacji do nowych Warunków Technicznych.
 • Uwaga! Jest to usługa projektowa polegająca na indywidualnym dostosowaniu projektu zgodnie z zamówieniem.
 • Niezbędna jest przedpłata w wysokości 100% ceny projektu domu.
 • Przedpłata jest bezzwrotna w razie anulowania zamówienia lub zwrotu/wymiany projektu.

W razie wyboru przez Kupującego projektu określonego jako NOWOŚĆ, KONCEPCJA, DO AKTUALIZACJI lub ZAPYTAJ O PROJEKT, tj. projektu sprzedawanego po raz pierwszy dla którego wymagane jest stworzenie pełnej dokumentacji technicznej, Kupujący zobowiązany jest wpłacić zadatek w wysokości 100% wartości wybranego projektu za wykonanie usługi projektowej polegającej na indywidualnym dostosowaniu projektu.

W przypadku anulowania zamówienia, zwrotu/wymiany projektu, oznaczonego jako NOWOŚĆ, KONCEPCJA, DO AKTUALIZACJI lub ZAPYTAJ O PROJEKT przedpłata w wysokości 100% ceny projektu domu jest bezzwrotna. Zamówienie projektu z tej grupy stanowi zamówienie indywidualnej usługi projektowej i nie może być traktowane jako sprzedaż towaru przez Internet.

O szczegółach poinformuje doradca.

Informacje ogólne dotyczące działania sklepu internetowego zawarte są na stronie Regulaminu

Technologia i konstrukcja domu

Technologia domu Adresowo:

Budynek wykonany w technologii murowanej. 

Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne + styropian 

Ściany wewnętrzne: pustaki ceramiczne 

Strop: płyta żelbetowa 

Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663