AMADORA - mały domek letniskowy Projekt dostępny również jako
Amadora to wybór dla wszystkich marzących o wypoczynku. Dzięki naszym projektom budynków na zgłoszenia każdego stać na dom letniskowy. Drewniana weranda świetnie komponuje się z brązowym cokolikiem z klinkieru, całości dopełnia dwuspadowy dach utrzymany w podobnej kolorystyce. Przyjaźnie zaprojektowane wnętrze, na które składają się: wiatrołap, pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienka są przekonującym argumentem do wybrania właśnie tego projektu.
Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan i elektrycznych. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Technologia tradycyjna : - ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm - ściany wewnętrzne działowe gr. 12 cm - wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych "POROTHERM" - sufit podwieszany z płyt GK na ruszcie stalowym - konstrukcja więźby dachowej drewniana w układzie krokwiowowym z dolnym belkami - pokrycie dachówka ceramiczna - instalacja grzewcza : konwektor elektryczny - istnieje możliwość adaptacji obiektu na budynek całoroczny - w przypadku wersji całorocznej docieplenie warstwą styropianu gr. 10 cm.