Gwarancja najniższej ceny - 🧡 wiosenne rabaty na projekt domu! Tylko do 17.04 ☀️

Projekty z garażem jednostanowiskowym

Chcesz znaleźć odpowiedni projekt domu a jednym z Twoich głównych wymagań jest konieczność posiadania garażu jednostanowiskowym, to kolekcja projektów z garażem jednostanowiskowym będzie dla Ciebie wyzwaniem, dlatego też w wyszukiwaniu projektu domu w tej kategorii projektów domów, zwróć uwagę na dodatkowe kryteria - czy dom ma być z poddaszem, czy dom ma być parterowy? Określ parametry swojej działki.

Co determinuje wybór Twojego projektu domu z garażem jednostanowiskowym? Szerokość garażu jednostanowiskowego to standardowo ok 3,5 - 6m z zapleczem gospodarczym lub rowerownią. Ważnym aspektem w wyszukaniu odpowiedniego projektu domu w tym zakresie jest określenie szerokości działki oraz wytycznych określonych w indywidualnych warunkach zagospodarowania działki. Wyszukując projekt domu z garażem jednostanowiskowym warto sprawdzić czy możesz (nie tylko chcesz) mieć garaż w bryle budynku lub czy ma być doklejony do projektu domu. Wariantów projektów z garażem jednostanowiskowym jest wiele, ale należy zwrócić uwagę na aspekty warunków zabudowy. Konfiguracja garażu w projekcie domu determinuje również jego układ funkcjonalny. Projekt domu z garażem jednostanowiskowym to dobra opcja dla użytkowników, którzy chcą zredukować miejsca parkingowe na działce i mieć zapewnioną komunikację projektu domu z garażem. W tej kolekcji domów znajdziesz projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem i projekty domów piętrowych. Spersonalizuj z nami swoje oczekiwania dotyczące projektu domu.

Kategoria:
Edytuj parametry wyszukiwania show advanced filters

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Projekty z garażem jednostanowiskowym

Domy jednorodzinne

Projekty domów jednorodzinnych z garażem jednostanowiskowym czyli z miejscem parkingowym na jeden samochód to najbardziej obszerna kolekcja projektów. Garaż jednostanowiskowy może być zaprojektowany w bryle budynku lub stanowić bryłę dobudowaną do domu. Projekty z garażem jednostanowiskowym zawierają domy parterowe, projekty z poddaszem użytkowym, jak i projekty domów piętrowych. Niektóre garaże są dostosowane gabarytowo jedynie, by zapewnić miejsce parkingowe na jeden samochód, szczególnie w mniejszych domkach, na mniejsze działki, ale dla inwestorów, którym zależy na tym, by dom był z garażem. Natomiast niektóre garaże jednostanowiskowe są nieco większe, aby dodatkowo mogły stanowić pomieszczenie gospodarcze i przechowalnię rożnych sprzętów. Kolekcja projektów domów z garażem jednostanowiskowym to propozycje domów małych i dużych, z dachem dwuspadowym lub wielospadowym, projekty w stylu tradycyjnym, dworkowym i nowoczesnym. Wybór projektów domów jest ogromny!

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663