Inspiracje

Urządź dom w stylu nowoczesnym.

z238

Urządzanie nowoczesnego domu jednorodzinnego musi brać przede wszystkim pod uwagę komfort użytkowania domu. Porównują najnowsze projekty, można pokusić się o wymienienie cech wspólnych domów, które możemy uznać za nowoczesne. W nowoczesnych domach możemy też spotkać dużo racjonalniejsze z punktu widzenia ekonomii, rozwiązania, które pozwalają na racjonalne wykorzystanie zasobów i energii.... (więcej)

Czytaj więcej: urządzenie projekt domu w stylu nowoczesnym

----------------------------

Zaprojektuj otoczenie domu

astrid

Projekt domu z ogrodem to zadanie dla architekta, ale my sami nawet jako laicy powinniśmy wiedzieć, na co warto zwrócić szczególną uwagę. Przede wszystkim warto pamiętać, że przydomowa przestrzeń to nie tylko sam dom i ogród... (więcej)

Czytaj więcej: zaprojektuj otoczenie domu 

-----------------------------------------------

Dom jednorodzinny na uboczu, czy mieszkanie w centrum?

temida

Mieszkać w centrum i wszędzie mieć blisko, czy raczej wybrać dom jednorodzinny na uboczu i móc cieszyć się świętym spokojem? Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Przyjrzyjmy się im bliżej... (więcej)

Czytaj więcej: dom jednorodzinny na uboczu czy mieszkanie?

--------------------------------------------------

Czym się kierować przy wyborze projektu domu?

budowadomu

Niemalże każda osoba myśląca o wybudowaniu dla siebie czterech kątów ma po prostu klęskę urodzaju, kiedy szuka dla siebie inspiracji bądź gotowego projektu, zasadnym stało się pytanie, jak właściwie zabrać się do poszukiwania odpowiedniego projektu domu. Wbrew pozorom, wcale nie jest to takie skomplikowane. Sprawdź jak wybrać projekt domu? (więcej)

Czytaj więcej: czym się kierować przy wyborze projektu domu?