Inspiracje

Projekt domu – najważniejszy element przy budowie domu.

architekt

Budowa domu to czasochłonne i pracochłonne zadanie. Znacząco różni się od wyboru
lokum w budynku mieszkalnym. Wybieram Projekt dysponuje ponad 17 000 gotowych projektów domów, a także 3 000 projektów sprofilowanych. Duża liczba projektów jest odpowiedzią na różnorodne potrzeby i wymagania klientów. Mamy świadomość, że każda rodzina planująca budowę domu ma inną, niepowtarzalną wizję. Staramy się sprostać wszystkim, nawet najmniej popularnym oczekiwaniom.. (czytaj więcej)

Czytaj więcej: projekt domu - najważniejszy element przy budowie domu

---------------------------------------------

Projekty domów tanich w budowie

eco22

Projekt domu jest niezwykle ważnym, jeśli nie najważniejszym elementem przy budowie domu, bo to on w dużej mierze odpowiada za całościowy koszt, jaki poniosą zleceniodawcy. Tani projekt nie jest równoznaczny nie tylko z jakością, ale i też z całościową ceną realizacji. Warto więc dobrze przemyśleć wybór projektu.

Czytaj więcej: projekty domów i budowa ekonomiczna

--------------------------------------------

Urządź dom w stylu nowoczesnym.

z238

Urządzanie nowoczesnego domu jednorodzinnego musi brać przede wszystkim pod uwagę komfort użytkowania domu. Porównują najnowsze projekty, można pokusić się o wymienienie cech wspólnych domów, które możemy uznać za nowoczesne. W nowoczesnych domach możemy też spotkać dużo racjonalniejsze z punktu widzenia ekonomii, rozwiązania, które pozwalają na racjonalne wykorzystanie zasobów i energii.... (więcej)

Czytaj więcej: urządzenie projekt domu w stylu nowoczesnym

----------------------------

Zaprojektuj otoczenie domu

astrid

Projekt domu z ogrodem to zadanie dla architekta, ale my sami nawet jako laicy powinniśmy wiedzieć, na co warto zwrócić szczególną uwagę. Przede wszystkim warto pamiętać, że przydomowa przestrzeń to nie tylko sam dom i ogród... (więcej)

Czytaj więcej: zaprojektuj otoczenie domu 

-----------------------------------------------

Dom jednorodzinny na uboczu, czy mieszkanie w centrum?

temida

Mieszkać w centrum i wszędzie mieć blisko, czy raczej wybrać dom jednorodzinny na uboczu i móc cieszyć się świętym spokojem? Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Przyjrzyjmy się im bliżej... (więcej)

Czytaj więcej: dom jednorodzinny na uboczu czy mieszkanie?

--------------------------------------------------

Czym się kierować przy wyborze projektu domu?

budowadomu

Niemalże każda osoba myśląca o wybudowaniu dla siebie czterech kątów ma po prostu klęskę urodzaju, kiedy szuka dla siebie inspiracji bądź gotowego projektu, zasadnym stało się pytanie, jak właściwie zabrać się do poszukiwania odpowiedniego projektu domu. Wbrew pozorom, wcale nie jest to takie skomplikowane. Sprawdź jak wybrać projekt domu? (więcej)

Czytaj więcej: czym się kierować przy wyborze projektu domu?

-----------------------------------------------

Projekty domów z kosztorysem – ile kosztuje budowa domu?

Od czego zależy koszt budowy domu?

dompasja55

Nie da się dokładnie wyliczyć kosztów budowy domu, bez zapoznania się ze specyfiką danego przypadku. Cena uzależniona jest od wielu różnych czynników.. (więcej)

Czytaj więcej: Projekty domów z kosztorysem 

---------------------------------------

Gotowe projekty domów online

projektydomow

Potrzebujesz domu jednorodzinnego? A może bardziej interesuje Cię dom bliźniaczy, który postawisz dla siebie i swojego brata/siostry? Może chodzi o domek letniskowy, w jakimś pięknym miejscu, gdzie będziesz z rodziną wyjeżdżał/wyjeżdżała na wakacje? Można w tej chwili dowolnie przebierać i wybierać wśród przeróżnych ofert i możliwości.

Wszyscy marzymy o posiadaniu własnego domu – jednak w marzeniach każdej osoby ów dom nieco inaczej wygląda. Mamy przecież różne gusty, więc jednemu podoba się co innego, niż drugiemu. Właśnie dlatego przygotowywanie projektu domu rodzinnego jest zawsze kwestią indywidualną. (czytaj: więcej)

Czytaj więcej: gotowe projekty domów online