🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Projekty domów jednorodzinnych w promocji

Pracujemy z wieloma autorami, pracujemy z najlepszymi pracowniami, aby zaoferować wysoką jakość dokumentacji projektów domów, ale zapewnić też naszym Inwestorom możliwość najlepszych na rynku cen projektów. Projekty domów w promocji, to najlepsze projekty domów w ponad standardowym programie: “kup projekt w pakiecie korzyści”. Oprócz rabatów zapewniamy ofertę MAX w programie “projekt z Budową”.

Najlepsze projekty w promocji to kolekcja zawierająca prjekty domów jednorodzinnych, projekty domów w zabudowie bliźniaczej i projekty w zabudowie szeregowej. Prezentujemy tutaj również projekty usługowe oraz agroturystyczne i o innych funkcjonalnościach. Cieszymy się, że każdy projekt w promocji posiada pełen pakiet gratisów i korzyści. Nasza oferta i atuty do zamówienia projektu to gwarancja projektu w najlepszej cenie i najlepszych gratisów oraz dodatków zapewniających generowanie oszczędności na kolejnych ważnych etapach budowy domu. Poznaj z nami koszty budowy domu, przejdź z nami proces adaptacji domu do działki, zleć nam kosztorys budowlany oraz zapytaj nas o najlepszą ofertę na rynku: “projekt z budową”. Zamów kolekcję projekty w promocji już dziś i wybierz najpeszy proejkt dla siebie. Szukasz projektu domu jednorodzinnego? Czy też interesuje Cię inna funkcja budynku? Powiedz nam, wyślemy Ci propozycje: adaptacja@wybieramprojekt.pl Projekty w promocji czasmai zmieniają swoje ceny i wielkość rabatu, ale zawsze zapytaj nas o projekt w promocji lub promocję na konkretny projekt podając hasło: OFERTA MAX

Kategoria:
Edytuj parametry wyszukiwania show advanced filters

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Projekty domów jednorodzinnych w promocji

Domy jednorodzinne

Projekty domów w tej kolekcji to niesamowita okazja zakupu projektu w niższej cenie. Prezentujemy funkcjonalne, praktyczne i najlepsze projekty domów, projekty tanie w budowie i popularne, a co najważniejsze w atrakcyjnej cenie! Promocje cenowe to super okazja korzystnego zakupu projektu.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663