🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Projekty domów szeregowych

Najlepsze projekty domów szeregowych znajdziesz u nas. Projekty domów szeregowych to projekty dla deweloperów. Piękna kolekcja gotowych domów w zabudowie szeregowej jaką prezentujemy zawiera setki dobrych propozycji domów szeregowych, projekty domów szeregowych muszą być funkcjonalne, estetycznie atrakcyjne i posiadać potencjał inwestycyjny. Co więcej, każdy projekt gotowy w zabudowie szeregowej możemy dostosować do indywidualnych warunków działki. Wykonujemy również projekty na zamówienie, czyli projekty domów szeregowych na zamówienie.

Projekty domów szeregowych to kolekcja projektów z potencjałem inwestycyjnym. W kategorii znajdziesz układy segmentów zawierające minimum od 3 do 4 segmentów, ale również zestawy projektów domów szeregowych tworzących zestawienie 5, 6, 7, 8 segmentowe. Możemy przygotować dogodne dla Inwestora konstelacje funkcjonalnego w stosunku co do układów segment prawy a segment lewy, a segment środkowy. Możemy zestawić segmenty w projektach szeregowych wedle konkretnych ustaleń. Projekty domów szeregowych możemy przygotować na jednej dokumentacji lub możesz trzymać przy zamówieniu projektu każdy segment osobno. projekty domów szeregowych to kolekcja dla wymagających, to domy spełniające kanony bryły ekonomicznej, estetycznie kompaktowej i ergonomicznej. Projekty domów szeregowych to możliwie projekty tanie w budowie, posiadające w układzie funkcjonalnym maksimum ergonomicznych rozwiązań dla programu użytkowego. Napisz do nas, wybór projektu domu szeregowego mocno jest uzależniony od gabarytów działki, zgłoś się do nas. Nasi eksperci sprawdzą wszelkie możliwości kontalt@wybieramprojekt.pl

Kategoria:
Edytuj parametry wyszukiwania show advanced filters

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Projekty domów szeregowych

Projekty dla deweloperów

Projekty domów szeregowych to domy zaliczane do kategorii budynków wielorodzinnych. Są podzielone na segmenty, oddzielone od siebie ścianą ogniową. Większość projektów posiada odpowiadające sobie, lecz nieco zróżnicowane, wersje segmentów "środkowych", przeznaczonych do wybudowania w środku szeregu, i "skrajnych" (lewych lub prawych) nieco większych gabarytowo. Projektowane są najczęściej z myślą o wykorzystaniu w inwestycjach deweloperskich. Co za tym idzie, duży nacisk został tu położony na jak najefektywniejsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni. W szczególności możliwości zmieszczenia jak największej ilości budynków szeregowych na dostępnej działce. Z tego względu brak tu projektów parterowych. Większość to projekty parterowe z poddaszem lub piętrowe, często podpiwniczone. Projekty domów szeregowych z dużym, wielostanowiskowym garażem umiejscawiają go właśnie w piwnicy budynku. Wszystkie te cechy sprawiają, że projekty domów szeregowych są dobrymi kandydatami do wykorzystania przy budowie domu jednorodzinnego na wąskiej działce, gdyż także w tym przypadku jednym z głównych kryteriów jest efektywne rozplanowanie pomieszczeń i oszczędne zagospodarowanie dostępnej szerokości działki. Popularne projekty domów w zabudowie szeregowej to grupa projektów szeregowych z podpiwniczeniem zaprojektowanych typowo na wąskie i wymagające działki. Podpiwniczenie domów jest ważne ze względu na możliwość uzyskania bardziej wygodnej i większej powierzchni na kondygnacji parteru, sytuując pomieszczenia gospodarcze, kotłownię, pralnie/suszarnie właśnie w piwnicy. Tym samym, w domu szeregowym o ograniczonej szerokości elewacji frontowej, zyskujemy więcej miejsca na: dodatkowy pokój, gabinet czy też lepszą i funkcjonalną komunikację (z możliwością zlokalizowania garderoby, spiżarni, dodatkowej szafy wnękowej - a, jak wiadomo, takich pomieszczeń gospodarczych w domu "nigdy dość"). Większość projektów w kolekcji projektów domów szeregowych to projekty w stylu nowoczesnym i tradycyjnym, ale dla amatorów stylu dworkowego również znajdą się w tej kategorii ciekawe projekty domów.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663