🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Projekty w stylu dworkowym

Projekty domów jednorodzinnych w stylu dworkowym to bardzo skonkretyzowana pod względem stylistycznym kolekcja projektów gotowych. Prezentujemy tutaj małe domy, średnie domy jednorodzinne oraz dość spore rezydencja w stylu dworkowym. Najbardziej popularną technologią budowy w kontekście projektów domów w stylu dworkowym jest technologia drewniana: szkieletowa lub bal drewniany.

W stylistyce domów dworkowych świetnie prezentują się domy bez garażu, w technologii bala drewnianego lub w technologii szkieletowej. Domy w stylu dworkowym to przede wszystkim projekty domów z dachem wielospadowym albo w domy z poddaszem z dachem dwuspadowym ale bez garażu, aby podkreślić sielski klimaty architektonicznej bryły. Pięknie tutaj prezentują się projekty domów parterowych bez garażu, w stylu sielskim dworkowym z werandą na froncie budynku. Porekt z poddaszme z werandą n aforncie budynku albo projekty większe typu rezydencje, wille dworki z dachem wielospadowym i zapleczem do rozbudowy domu w zakresie werandy w części frontowej domu. Czy wyobrażasza sobie dom w stylu dworkowym z werandą na froncie, a przed domem zasadzisz piękne malwy, lawendy, a wejście na działkę będzie poprzedzał szpaler wierzb płaczących? To trafiłeś do najlepszej kategorii dla Ciebie: projektów domów w stylu dworkowym z prezentowanymi projektami parterowy oraz projektami z poddaszem.

Kategoria:
Edytuj parametry wyszukiwania show advanced filters

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Projekty w stylu dworkowym

Domy jednorodzinne

Kolekcja projektów domów w stylu dworkowym to niezwykle atrakcyjne propozycje projektów domów jednorodzinnych stylizowane na dworek polski. W tej kolekcji projektów znajdują się również projekty domów w stylu lat dwudziestych i trzydziestych oraz ich bardziej nowoczesne interpretacje architektoniczne. Piękno domów stylizowanych na dworki jest nadal doceniane- specyficzna, symetryczna elewacja frontowa, ganek z kolumnami na wejściu- tworzą bardzo reprezentacyjną bryłę budynku. Projekty domów w stylu dworkowym cieszą się ogromnym zainteresowaniem inwestorów ze względu na ich niepowtarzalny urok i ponadczasowość. Domy stylizowane na dworek cechuje przede wszystkim detal: ganki, kolumnady, okna z podziałami, wyraźne podmurówki, okna w stylu wole oko. W kolekcji projektów domów w stylu dworkowym oferujemy również domy w bardziej nowoczesnej odsłonie: z garażami jedno lub dwustanowiskowymi, niesymetrycznej elewacji lub domy piętrowe, stylizowane historycznymi detalami.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663