Minimum 500 zł rabatu na projekt domu 🔥Voucher na projekt wnętrza - rabat 500 zł! 🧡 Kup pakiet do 31.05.

Projekty budynków rolniczych

Gotowe projekty dla deweloperów

Znajdź gotowy projekt

Kategoria:
Edytuj parametry wyszukiwania Pokaż filtry zaawansowane

Brak wyników dla podanych filtrów

Aktualnie nie posiadamy w bazie projektów spełniających wszystkie Twoje kryteria. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty adapatacji projektów, wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Projekty budynków rolniczych

Projekty dla deweloperów

Na gospodarstwo rolne składa się zróżnicowana forma zabudowy, a poprzez to, projekty budynków dla rolnictwa to kategoria skupiająca projekty budynków inwentarsko-gospodarczych o różnym zakresie funkcjonalnym i użytkowym. Dlatego, ze względu na swoje przeznacznie, projekty budynków rolniczych zostały podzielone na kategorie: stodoły i budynki inwentarskie oraz rolnicze budynki gospodarcze, budynki dla bydła (obory dla krów mlecznych i obory dla bydła mięsnego), budynki dla trzody (tuczarnie i chlewnie), budynki dla drobiu (kurniki dla niosek i kurniki dla brojlerów) oraz stajnie. Projekty stajni dla koni przewidują rozwiązania dla różnej ilości zwierząt: od kilku do kilkuset koni, wyodrębniając projekty typowo parterowe oraz projekty stajni z poddaszem. Idąc naprzeciw potrzebom inwestorów, niektóre projekty stajni zostały zaprojektowane z częścią mieszkalną (projekty stajni z mieszkaniem), a można je rozbudować o projekty ujeżdżalni i lonżownie. Niezwykle ważna jest technologia budowy budynków rolniczych, dlatego też projektowane są z materiałów trwałych, ale łatwych do budowy, jak i rozbudowy czy przebudowy. W projektach chlewni, tuczarni czy kurników przemyślany jest konkretny system utrzymania (głęboka ściółka, ruszty i inne), jak również właściwa ilość i jakość pomieszczeń pod względem hodowli oraz wymagań technicznych. Projekty dla rolnictwa spełniają warunki techniczne, jakie powinny spełniać budynki rolnicze, m.in. wymogi ochrony budowli rolniczych oraz wzmocnienia nośności ścian konstrukcyjnych. Projekty dla rolnictwa to również budynki nadające się do zabudowy siedliskowej, która jest wskazana dla działek rolnych i sprawdza się jako alternatywa do budowy na działce rolnej, pod warunkiem prowadzenia gospodarstwa rolnego. Do zabudowy siedliskowej wliczają się: domy jednorodzinne, budynki gospodarcze (garaże, garaże z pomieszczeniami gospodarczymi, magazyny), stodoły, stajnie dla koni, lonżownie, ujeżdżanie, budynki dla bydła (obory), budynki dla drobiu (kurniki) oraz budynki do trzody (tuczarnie i chlewnie). Zatem pole do działania w wyborze projektu dla zabudowy siedliskowej na działce rolnej jest ogromne i budowa domu na działce rolnej jest możliwa.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663