🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Projekty z dachem wielospadowym

Piękny dom z dachem wielospadowym to marzenie wielu Inwestorów. Często projekty z dachem wielospadowym to perełki projektowe o różnej stylistyce. Jeśli szukasz projektu domu z dachem wielospadowym to trafiłeś świetnie, znajdziesz w naszej kolekcji domy z dachem wielospadowym w stylu tradycyjnym, domy w technologii drewnianej, ale i ciekawe projekty w technologii murowanej i piękne wille parterowe lub domy piętrowe z dachem nowoczesnym w bryle dachu wielospadowego (czterospadowe najczęściej).

Wyzwaniem w wyszukaniu domu z dachem wielospadowym skrojonego na Twoje potrzeby, jest świadomość kosztów budowy dachu o nieco bardziej skomplikowanej bryle. Pamiętaj, że nie zawsze dach wielospadowy w domu to kosmicznie wyższy koszt, ważna jest konstrukcja i wybór więźby i stropu, wielokrotnie proponujemy prefabrykaty w tej puli projektów z dachem wielospadowym, bo obniża to koszt budowy. Szukając projektu domu z dachem wielospadowym zaufaj naszemu wsparciu. Projekty domów piętrowych z dachem wielospadowym to zazwyczaj dachy czterospadowe lub kopertowe, bo to najbardziej ekonomiczne i estetycznie zgodne dopasowanie. W przypadku projektów domów z poddaszem i dachem wielospadowym spotkasz dachy z lukarnami, z większą ilością załamań, a w przypadku domów parterowych spotkasz rozwiązania z dachem czterospadowym jak i wielospadowym. Zawsze w przypadku domy z dachem wielospadowym nie oszczędzaj na dociepleniu i zapewnieniu dobrych rozwiązań na etapie konstrukcji, to się opłaci. A piękny dach wielospadowy to niezwykła funkcją estetyczna. I oczywiście, sprawdź koniecznie czy masz możliwość budowy domu z dachem wielospadowym!

Kategoria:
Edytuj parametry wyszukiwania show advanced filters

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Projekty z dachem wielospadowym

Domy jednorodzinne

Kolekcja projektów domów z dachem wielospadowym to ciekawa i lubiana kategoria projektów domów jednorodzinnych. W tej kategorii znajdują się najlepsze projekty domów parterowych oraz projektów domów z poddaszem użytkowym, z dachem czterospadowym, kopertowym, wielopołaciowym. Oferujemy szeroką gamę projektów z dachem wielospadowym w różnych odsłonach stylowych, a mianowicie w stylu: tradycyjnym, nowoczesnym i dworkowym. Znajdują się tu projekty domów małych i dużych, bardzo oryginalne projekty rezydencji i willi. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się projekty z dachem kopertowym-o stosunkowo prostej konstrukcji, które występują również w kategorii projektów tanich w budowie. Projekty domów jednorodzinnych z dachem wielospadowym to domy atrakcyjne o lekkiej bryle architektonicznej, dach wielospadowy podkreśla styl domu.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663