❤️ ADAPTACJA PROJEKTU I PEŁNA OBSŁUGA DO POZWOLENIA NA BUDOWĘ - 30 LAT DOŚWIADCZENIA 🏠 PROJEKT "SZYTY NA MIARĘ" I PROJEKTY GOTOWE DO 20% TANIEJ ⚡

Projekty z dachem płaskim

Projektując domy z dachem płaskim stawiamy na idealny obrys budynku w odniesieniu do funkcjonalności i konstrukcji samej bryły. To bardzo ważne w przypadku projektów domów z dachem płaskim. Amatorzy domów z dachem płaskim dokładnie wiedzą, czego szukają, jest to bardzo dobrze skrojona kolekcja. Kompaktowa, ale nie nudna bryła domu z dachem płaskim to również podstawy do energooszczędności i obniżenia kosztów budowy domu.

Szukając odpowiedniego projektu domu z dachem płaskim, przede wszystkim zacznij od funkcjonalnych wymagań i wyobrażenia sobie ścieżki użytkowania domu w zależności od kondygnacji. Praktykuje się raczej parterowy dom z dachem płaskim na jednej kondygnacji czyli mówimy tu o atrakcyjnym układzie parterowym. Dach płaski wygląda najlepiej w domu parterowym. Oczywiście, projekty domów piętrowych można również przekryć dachem płaskim, jednak tutaj ważna jest specyfika budynku. Standardowo w przypadku gotowych projektów z dachem płaskim najczęściej spotykamy domy w zabudowie bliźniaczej i w zabudowe szeregowej. Kolekcja domów piętrowych z dachem płaskim to obszerna grupa domów w standardzie bardziej deweloperskim. Deweloperzy szukają rozwiązań ergonomicznych i wykorzystujących maksimum powierzchni użytkowej. W kolekcji projekty z dachem płaskim zatem można wydzielić główne grupy: jednorodzinne domy parterowe z dachem płaskim, tanie w budowie i zapewniające komfort użytkowania oraz piętrowe projekty domów z dachem płaskim do zabudowy bliźniaczej lub szeregowej. W tej grupie spotykamy również wiele budynków o programie użytkowym typu projekt usługowy, projekt usługowo-mieszkalny.

Kategoria:
Edytuj parametry wyszukiwania show advanced filters

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Projekty z dachem płaskim

Domy jednorodzinne

Kolekcja projektów z dachem płaskim to głównie projekty domów jednorodzinnych w stylu nowoczesnym oraz projekty garaży i budynków usługowych. Niepodważalną zaletą dachu płaskiego jest tania w budowie konstrukcja, co jest niezwykle ważne w przypadku rozbudowanego obrysu budynku i nieregularnej bryle projektu domu nowoczesnego. W budownictwie jednorodzinnym dach płaski świetnie nadaje się na organizację powierzchni do rekreacji, natomiast w projektach usługowych dach płaski może stanowić miejsce zaplecza technicznego lub zwyczajnie miejsca parkingowe.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663