🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Nowe projekty

Nowe projekty to kolekcja, która jest bardzo różnorodna, pracujemy z najlpeszymi autorami projektującymi domy jednorodzinne, projekty usługowe, projekty w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Nowe projekty to teraz grupa, która najczęściej prezentuje nowoczesne stodoły, najlpesze projekty w stylu nowoczesnych, projekty domów energooszczędnych, projekty domów do zgłoszenia i projekty do 70m².

W prezentacji projektów “nowe projekty” dostarczamy wszelkie nowinki projektowe i perełki projektowe, które pojawiają się na rynku projektów gotowych. Gotowe projekty oferują gotowe rozwiązania instalacyjne i konstrukcyjne, co zapewnia ekonomiczne rozwiązania, obniżenie kosztów budowy w zakresie standardowych rozwiązań, zapewnienie najlepszych technologii budowy domu. W kolekcji nowe projekty znajdziesz projekty w technologii tradycyjnej, projekty gotowe w technologii murowanej oraz projekty w technologii prefabrykowanej i domy modułowe. Nowe projekty to gotowe projekty jednorodzinne, projekty domów na zgłoszenie do 70m², projekty z budową w technologii modułowej, nowoczesne domy parterowe, projekty domów piętrowych i z dachem płaskim, jak również małe domki drewniane i projekty w stylu górskim.

Kategoria:
Edytuj parametry wyszukiwania show advanced filters

Nie wiesz jaki projekt wybrać?

Skontaktuj się z nami teraz, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe zestawienie projektów zupełnie za darmo! Stworzymy je dla Ciebie, analizując dogłębnie Twoje indywidualne preferencje oraz cały zakres potrzeb i wymogów.

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Nowe projekty

Domy jednorodzinne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą doskonale dobraną kolekcją nowych projektów budowlanych. Oferta biura obejmuje gotowe projekty domów, mieszkań oraz budynków użyteczności publicznej, które wyróżniają się nowoczesnym designem, funkcjonalnością oraz najwyższą jakością wykonania. Każdy projekt został starannie wybrany, aby zapewnić naszym klientom tylko najlepsze i najbardziej pożądane rozwiązania. Dzięki temu Twój dom lub inwestycja będą zgodne z najnowszymi trendami oraz standardami budowlanymi, co zagwarantuje Ci maksymalną satysfakcję z realizacji swojego projektu.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663