Rzeczoznawca i wycena nieruchomości

Zamów projekt w naszej firmie, uzyskasz 5% zniżki na operat szacunkowy

dla działki i nowego domu.

zamowkosztorysWycena nieruchomości w formie operatu szacunkowego stanowi nieodłączny element procesu finansowania inwestycji z kredytu bankowego.

Operat, to obok zdolności kredytowej, drugi z najważniejszych czynników wpływających na uzyskanie kredytu hipotecznego w pożądanej wysokości. Jeden operat może być wykorzystany do kilku banków.

Co to jest operat szacunkowy?

Operat szacunkowy jest opinią autorską rzeczoznawcy majątkowego o wartości nieruchomości i stanowi dokument urzędowy. Operat zawiera informacje niezbędne przy dokonywaniu wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego, w tym wskazanie podstaw prawnych i uwarunkowań dokonanych czynności, rozwiązań merytorycznych, przedstawienia toku obliczeń i wyniku końcowego.

W zakresie wycen sporządzanych na potrzeby uzyskania kredytu bankowego, współpracujemy z bankami, m.in.: mBank i mBank Hipoteczny, PKO BP i PKO Bank Hipoteczny, BZ WBK, ING Bank Śląski, GETIN Bank, EUROBANK, Bank BPH i innymi.

kosztorysSporządzamy wyceny na terenie miasta Wrocławia, powiatu wrocławskiego i oławskiego. Termin wykonania wyceny jest zależny od złożoności nieruchomości i skomplikowania wyceny. Standardowy czas realizacji wyceny wynosi od 3 do 7 dni od wykonania oględzin nieruchomości i dostarczenia niezbędnych dokumentów.

Koszt usługi jest ustalany indywidualnie z Zamawiającym wycenę i zależy m.in. od rodzaju nieruchomości, celu wyceny i rodzaju opracowania.

Koszt sporządzenia wyceny nie jest zależny od wartości nieruchomości.

Wyceny sporządza firma EMPIRE Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Rzeczoznawca Majątkowy Joanna Ryndziewicz.

Firma EMPIRE wykonuje również wyceny dla innych potrzeb i celów, m.in. do negocjacji cenowych, transakcji kupna-sprzedaży, dla celów podatkowych i innych. Szczegóły znajdują się na stronie: EMPIRE

empire

Masz pytania do rzeczoznawcy? Napisz, aby dowiedzieć się więcej o ofercie, a niezwłocznie oddzonimy

Polecane strony:

Budowa domu krok po kroku

Kosztorys inwestorski do kredytu

"All inclusive" - wszystko w cenie projektu