Rekomendacje

Opinie klientów

15.02.2016 r. |"Bardzo dziękuję za przemiłą współpracę, pomoc oraz rzetelne i błyskawiczne odpowiedzi na każde pytanie( a było ich sporo). Z wielką przyjemnością polecam firmę wybieramprojekt.pl jako sprawdzoną, godną zaufania i dbającą o dobro i zadowolenie klienta. Przejrzałam wiele ofert ale bezkonkurencyjna była Państwa firma. Pozdrawiam,
Dorota Wojciak"

 • Projekt domu ARABELLA 2 wersja B z antresolą (Horyzont)
  139,40 m2 Powierzchnia użytkowa
  24,40 m Szerokość działki

Pani Dorota wybrała z naszej oferty przepiękny projekt Arabella w wariancie dostosowanym do potrzeb Pani Doroty. Projekt domu Arabella to przytulny, nieduży, nieco bajkowy dom, przeznaczony dla 4, 5, a wypadku adaptacji poddasza nawet 7 osobowej rodziny. Otwarta przestrzeń pokoju dziennego i kuchni, wydzielona część sypialna pozwalają na komfort i intymność. Kształt dużego zadaszonego tarasu można dowolnie zmieniać. Sereecznie pozdrawiamy i dziękujemy za zamówienie projektu domu w naszej firmie, a chętnie zobaczymy zdjecia z realizacji:)

Dziękuję za współpracę,
Na pewno będę polecać kontakt do Pani. Realizacja usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalna i rzetelna obsługa zamówienia:) Życzę miłego dnia, pozdrawiam,
Małgorzata Janicka

 • Projekt domu Chaber PS (ArchDOM)
  81,00 m2 Powierzchnia użytkowa
  17,86×17,56 m Wymiary działki

Pani Małgorzata wybrała z naszej oferty mały, zgrabny dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym. Projekt domu Chaber ma bardzo funkcjonalnie zorganizowany układ pomieszczeń oraz optymalne gabaryty pomieszczeń, co wpłynie na wygodę użytkowania domu. W projekcie domu z poddaszem o niewielkim metrażu niezwykle ważny jest podział na strefy: dzienną, nocną oraz gospodarczą. Naszym zdaniem projekt domu Chaber w pełni zasługuje na miano projektu domu zaprojektowanego logicznie i wygodnie. Dziękujemy serdecznie za przemiłą współpracę i polecenie naszej firmy Pani siostrze, która również dokonała zakupu w wybieramprojekt. Pozdrawiamy bardzo serdecznie!

Bardzo dziękuję za przesłanie wszystkich informacji oraz powiadomień. Dziękuję również za absolutnie sprawną, rzetelną i kompetentną obsługę w zakresie udzielania informacji oraz odpowiedzi na nasze pytania, a także pełen profesjonalizm na etapie realizacji zamówienia.Jasno i wyraźnie dali Państwo do zrozumienia, że klient i dbałość o jego interesy to dla Państwa priorytet. Z czystym sumieniem i pełnym przekonaniem będziemy Państwa rekomendować wszystkim znajomym nam osobom, które w przyszłości zdecydują się na podobną inwestycję.
Anna

 • Projekt domu Z52 (Z500)
  162,66 m2 Powierzchnia użytkowa
  22,54×28,54 m Wymiary działki
  Z52 5 126 zł

Pani Anna zdecydowała się na zakup bardzo atrakcyjnego domu parterowego. O atrakcyjności tego projektu świadczy przestronna, ponad 50mkw strefa dzienna z otwarta kuchnią oraz liczne dodatkowe pomieszczenia – duża spiżarka, obszerne pomieszczenie gospodarcze, wygodna pralnia z oknem. Układ kuchni pozwala na nowoczesną aranżację z dużą wyspą pośrodku, ale dla tradycjonalistów istnieje również możliwość wydzielenia osobnej, zamkniętej przestrzeni. Nasz architekt adaptujący będzie czuwał nad adaptacją pełnobranżową projektu do działki oraz uzyskaniu pozwolenia na budowę. Gratulujemy wyboru projektu i życzymy sprawnej adapatcji projektu! 

Zakupiłem projekt w firmie Wybieram Projekt.
Super obsługa, bardzo dobry kontakt, elastyczność i pełen profesjonalizm.
Błyskawiczna i kompletna odpowiedź na każde pytanie.
Zdecydowanie polecam.
Adam

 • Projekt domu Dom przy Alabastrowej 8 (Galeria Domów)
  130,00 m2 Powierzchnia użytkowa
  22,95×16,20 m Wymiary działki

Inwestor zdecydował się na bardzo funkcjonalny i ciekawy architektonicznie projektu domu Dom przy alabastrowej 8. Główne atuty projektu to program użytkowy, duża kotłownia, ekonomiczna bryła i atrakcyjna forma tarasu nad garażem.Dom przy Alabastrowej 8 to kolejny interesujący projekt z kolekcji Domów przy Alabastrowej, które cechuje nowoczesna architektura i przemyślany układ pomieszczeń. Na parterze znajduje się duży pokój dzienny otwarty na ogród, kuchnia ze spiżarnią, dodatkowy pokój, łazienka, pralnia i kotłownia połączona z jednostanowiskowym garażem. Projekt jest odpowiedni również na wąską działkę. Gratulujemy wyboru projektu i oczekujemy na zdjęcia z realizacji projektu Dom przy alabastrowje 8.Pozdrawiamy!

„Dziękuję WYBIERAM PROJEKT za przesłanie projektu domu. Wszystko kompletne, realizacja błyskawiczna - Z czystym sumieniem polecam każdemu. Pozdrawiam :)”
Iwona i Marcin

Nasi Inwestorzy zdecydowali się na piękny projekt domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym i dachem wielospadowym, a mianowicie na projekt Dom w czarnuszce 2. Działka nie była objęta planem zagospodarowania, dlatego też Inwestorzy przeszli długą drogę od momentu wyboru odpowiedniego projektu poprzez uzyskanie warunków zabudowy dla konkretnie tego domu. Dziękujemy za przyjemność kontaktu z Państwem. Życzymy sprawnej adaptacji projektu i pomyślnej budowy domu. Serdecznie pozdrawiamy.

Zakupiliśmy projekt domu za pośrednictwem wybieramprojekt.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni . Na każde nasze zapytanie błyskawiczna odpowiedź – a pytań zadawaliśmy dużo. Żadne też nie pozostało bez odpowiedzi. Bardzo dobry kontakt emailowy i telefoniczny. Na etapie wyboru projektu dostaliśmy mnóstwo propozycji domów, które spełniały nasze kryteria. Zamówiony projekt dotarł bardzo szybko i co ważne w komplecie - niczego nie brakowało. Do zamówienia dołączono również gratisy. Po otrzymaniu przesyłki jeszcze potwierdzano czy wszystko jest w porządku. Ogólnie mówiąc – fachowy głos doradczy, miła i kulturalna obsługa, a także profesjonalizm. Polecamy.
Ela i Wojtek

m42 d przemyślanyNasi Inwestorzy wybrali projekt niezwykle funkcjonalnego projektu domu parterowego M42d Przemyślany wariant IV. Wspólnie analizowalsmy kilka projektów domów pod względem kosztów budowy, powierzchni użytkowej i wymagań indywidualnych Inwestorów. Projekt Przemyślany jest wyjątkowy,  architektura domu jest spokojna. Jego atutem jest rozrzeźbiona bryła tworząca dwa podcienie. Gratulujemy wyboru projektu! Dziękujemy za przyjemność kontaktu z Państwem.

Jesteśmy jak najbardziej zadowoleni z profesjonalnej i miłej obsługi , oraz sprawną i szybką realizację zamówienia.
Z chęcią polecimy Państwa firmę swoim znajomym, oby było więcej takich firm na rynku z takim podejściem do klienta. Pozdrawiamy Sylwia i Paweł
Sylwia i Paweł

 • Projekt domu Żabka 2 (mgprojekt)
  110,00 m2 Powierzchnia użytkowa
  18,29×18,22 m Wymiary działki
  Żabka 2 4 990 zł

Nasi Inwestorzy wybrali bardzo funckjonlany projekt domu parterowego z możliwością adapatcji poddasza. Projekt domu Żabka 2 to projekt domu jednorodzinnego o wygodnie rozplanowanym układzie pomieszczeń, adekwatnie do powierzchni użytkowej. Państwo Sylwia i Paweł zakupili również pakiet "paliwo stałe" do projektu domu Żabka 2, co pozwoli na dostosowanie zaprojektowanej kotłowni w projekcie wedle konkretnych wymagań, jakie musi spełniać kotłownia na paliwo stałe. Projekt Żabka 2 to projekt należacy do kolekcji domów tanich w budowie i cieszy się ogromnym zainteresowaniem Inwestorów. Szanowni Państwo gratulujemy wyboru projektu!".

Chciałabym bardzo podziękować Państwu za wspólpracę, za profesjonalne podejście do klienta. W ekspresowym tempie otrzymałam swój wymarzony projekt domu, bez jakichkolwiek problemów. Pani, która była ze mną cały czas w kontakcie na bieżąco informowała mnie o etapach swojej pracy. Była tak uprzejma, że skontaktowała się z Urzędem w mojej Gminie aby sprawdzić czy rzeczywiście mogę mieć taki domek jaki sobie wybrałam. Mogłam liczyć na odpowiedź na każde pytanie a gdy otrzymałam projekt kontakt nie urwał się.
Polecam serdecznie Państwu firmę Wybieram Projekt, gdybyśmy mogli liczyć na tak fachową i rzetelną pomoc we wszystkich firmach i urzędach to życie wyglądało by zupełnie inaczej, a tak się zdarza niestety bardzo rzadko :)

Barbara

Pani Barbara zwróciła się do nas z prośbą o przeanalizowanie warunków zagospodarowania terenu pod kątem wybranego projektu domu. Po analizie warunków, konsultacjami z urbanistą we właściwym dla inwestycji urzędzie, potwierdziliśmy zgodność projektu Dom w majeranku 2. Gratulujemy wyboru projektu odpowiedniego Państwa oczekiwaniom, jak i spełniającego wytyczne urzędowe. Teraz już tylko mapa do celów projektowych i adapatcja projektu do działki. Mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli cieszyć się zdjęciami z realizacji budowy domu Dom w majeranku 2:)Pozdrawiamy!

Chciałabym polecić wszystkim fachową obsługę z jaką miałam przyjemność podczas zakupu projektu na wybieramprojekt.pl. Pani Magda odpowiadała na każdy telefon oraz dzwoniła jak tylko miała jakąś ważną dla mnie informację. Poza tym pracownicy biura są bardzo słowni oraz dotrzymują ustalonych terminów. Polecam oraz pozdrawiam całe biuro wybieramprojekt.pl.

Ania

 • Projekt domu Z98 (Z500)
  122,53 m2 Powierzchnia użytkowa
  21,78×18,08 m Wymiary działki
  Z98 3 829 zł

Nasi Inwestorzy zdecydowali się zamówić projekt domu jednorodzinnego parterowego w wersji z garażem jednostanowiskowym Z98. Projekt domu dostępny jest w trzech wariantach: z podniesioną ścianką kolankową, w odbiciu lustrzanym i z garażem, z garażem dwustanowiskowym, wiatą i innym układem pomieszczeń. W projekcie domu Z98 istnieje możliwość adaptacji poddasza na użytkowe, jednak Pani Anna i Pan Grzegorz zdecydowali, że zostają przy opcji domu parterowego. Projekt domu Z98 jest domem komfortowym, ze względu na funkcjonalny i przestronny układ pomieszczeń, optymalny dla metrażu projektu domu poniżej 150m2 powierzchni użytkowej. Natomiast prosty obrys budynku i prosta konstrukcja więźby dachowej na pewno przyczynią się do obniżenia kosztów budowy, a później eksploatacji domu. Życzymy Państwu, by realizacja budowy domu Z98 przebiegła sprawnie i ... czekamy na zdjęcia z budowy wymarzonego domu.

Wybieram projekt to profesjonalna i rzetelna firma, eksperci pomogli mi wybrać najlepszy dla mnie projekt, jestem bardzo zadowolona z obsługi. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie indywidualne podejście do klienta i potrzebują fachowych rad w wyborze projektu domu. Pozdro600!

Katarzyna

 • Projekt domu Agatka z garażem (Hb studio)
  119,3 m2 Powierzchnia użytkowa
  21,2×18,5 m Wymiary działki
  Agatka z garażem 3 090 zł

Pani Katarzyna przymierzała się do budowy domu wedle projektu parterowego, o rozłożystym obrysie budynku. Sprawdziliśmy warunki zabudowy obowiązujące dla konkretnej działki i okazało się, że w wytycznych z WZ narzucona jest druga kondygnacja (poddasze użytkowe), kąt nachylenia połaci dachowych powyżej 35%, dach dwuspadowy. Dodatkowo szerokość działki nie pozwalała na budowę domu o szerokości elewacji frontowej powyżej 15m. Wspólnie z Panią Katarzyną, wybraliśmy praktyczny projekt domu z poddaszem użytkowym, z garażem 1-stanowiskowym i funkcjonalnym układem wnętrza, a mianowicie projekt domu Agatka z powiększoną kotłownią. Pani Katarzynie zależało na kotłowni powyżej 5m2. Projekt domu w stylu dworkowym, o prostym obrysie i wygodnym wnętrzu okazał się strzałem w 10! Projekt domu jednorodzinnego Agatka jest zgodny z warunkami zabudowy i, co nas cieszy najbardziej, spełnia wszystkie indywidualne wymagania Pani Inwestor.

(...) jestem bardzo zadowolona z Pani pomocy - widać wyraźnie, ze zależy Pani na tym, abyśmy znaleźli projekt idealny. Mówię nie tylko o propozycjach projektów, ale także o cierpliwości, z jaką odpowiada Pani na wszystkie, nawet najdrobniejsze i najbanalniejsze pytania, oraz o wysiłku, jaki włożyła Pani choćby w zdobycie dokładnych informacji o zmianach konstrukcyjnych w projekcie. Jestem za to niezmiernie wdzięczna.

Pani Anna

 • Projekt domu Tercja 4 (mtmstyl)
  192,30 m2 Powierzchnia użytkowa
  24,03×22,06 m Wymiary działki
  Tercja 4 5 350 zł

Nasi Inwestorzy określili nam bardzo sprecyzowane wymagania dotyczące projektu domu jednorodzinnego. Wyszukanie odpowiedniego projektu dla Pani Anny było wyzwaniem. Dziękujemy Pani Anno za cierpliwość i współpracę- wszelkie Pani uwagi i opinie o przesyłanych propozycjach, pomogły w analizie wizualno-funkcjonalnej projektów i wyszukaniu najbardziej odpowiedniego projektu domu dla Państwa. Faworytem Pani Anny jest przepiękny dom z kolekcji projektów domów w stylu dworkowym z poddaszem użytkowym. Inwestorzy zastanawiają się nad wyrównaniem poziomu na parterze do poziomu salonu, by uzyskać wyższą kondygnację i cieszyć się przestronnym, wysokim parterem.

Piszę, by podziękować za super obsługę i miłe podejście do marudnego klienta:) Sprawdziliście za mnie mpzp, na każdym etapie mogłem liczyć na techniczną pomoc w porównywaniu projektów domów, zmian, kosztów! - jestem niezwykle wdzięczny! Polecam: fachowo, rzetelnie i normalnie!

Grzegorz

 • Projekt domu Szafran (Archand)
  120 m2 Powierzchnia użytkowa
  20,22×23,79 m Wymiary działki
  Szafran 4 299 zł 3 499 zł -19%

Pan Grzegorz miał konkretne wymagania dotyczące projektu domu parterowego i wybranych wstępnie kilka projektów domów. Dokonaliśmy analizy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, by sprawdzić zgodność wybranych projektów domów z wytycznymi z wymogów urzędowych oraz sprawdziliśmy uwarunkowania działki. Szerokość działki ma w najwęższym miejscu 20,25m, natomiast w najszerszym 24 m, wjazd na działkę jest od strony zachodniej. Projekty wybrane wcześniej przez Pana Grzegorza niestety nie były odpowiednie gabarytowo na działkę. Metodą selekcji projektów domów przesyłanych w e-katalogach, wybraliśmy projekt domu jednorodzinnego parterowego bez garażu, z 3 pokojami i salonem oraz dużym pomieszczeniem gospodarczym z wyjściem na zewnątrz, na czym bardzo zależało Inwestorowi. Projekt domu jednorodzinnego parterowego Szafran to mały, zgrabny dom o komfortowym układzie wnętrza w odniesieniu do małej powierzchni użytkowej budynku. Pan Grzegorz zastanawia się nad podpiwniczeniem przyszłego wymarzonego domu. Gratulujemy wyboru!

Z pełną odpowiedzialnością i czystym sumieniem mogę polecić firmę Wybieram Projekt nie tylko tym, którzy szukają projektu i są na początku tej długiej drogi, ale także tym, którzy mają wybrany projekt, ale potrzebują fachowej pomocy i doradztwa w zakresie technicznym oraz formalnym. Spotkałam się z profesjonalnym, indywidualnym podejściem do klienta i przede wszystkim zainteresowaniem ze strony Pani Magdaleny, która natychmiast odpowiadała na wszystkie moje wątpliwości i "głupie" nawet zapytania traktowała poważnie. Jest to jedyna firma, którą odebrałam tak miło i profesjonalnie. Zainteresowanie i pomoc, jakie oferują, jest nieocenione dla osoby, która wcześniej nie budowała domu i nie ma wystarczającej wiedzy w tym zakresie.

Monika

 • Projekt domu IBIZA (Domplan)
  119,63 m2 Powierzchnia użytkowa
  19,04×27,99 m Wymiary działki

Pani Monika wybrała swój wymarzony dom i od początku wiedziała, że projekt Ibiza jest "tym jedynym". Projekt domu Ibiza to parterowy dom w stylu tradycyjnym z możliwością adaptacji poddasza. Wybrany projekt domu idealnie pasuje do wymiarów działki, wytycznych z warunków zabudowy i świetnie odpowiada wymaganiom Pani Moniki. Przeprowadziliśmy analizę techniczną projektu i omówiliśmy zmiany oraz oszacowaliśmy koszty ewentualnych zmian, jakie Pani Inwestor planuje wnieść do projektu. W projekcie, pokój 1/11 będzie zmniejszony na rzecz powiększenia pokoju 1/10 oraz adaptowany na dwa pomieszczenia gospodarcze: pralnię i suszarnię. Projekt domu Ibiza to praktyczny i bardzo atrakcyjny projekt domu parterowego. Obecnie jesteśmy w trakcie omawiania kolejnych etapów adaptacji projektu gotowego do działki i wszelkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę, by wiosną przyszłego roku Pani Monika mogła zrealizować swój plan rozpoczęcia budowy domu wedle projektu Ibiza.

 

DANE KONTAKTOWE:

eMPes sp. z o.o.

KRS: 0000541700, NIP: 8992762130, REGON: 360695026
ul. Klasztorna 35/2
52-234 Wrocław

tel. 71 712 72 22

Numer konta bankowego: citi handlowy  10 1030 0019 0109 8503 0010 9121 

 

Klienci polecają!:

projekt w pakieciePakiet "all inclusive" - wszystko w cenie projektu!

 

 

 

tak wiele nikt nie oferował!Super gratisy do zamówienia!