Projekt garażu - bonus do zamówienia!

  • Haus im GeschenkkartonPrezent do zamówienia!

  • Specjanie dla naszych klientów,  praktyczny i wartościowy bonus do zamówienia - projekt garażu "WP-1" z funkcją gospodarczą.

 • Projekt domu Garaż WP-1 (Wybieram Projekt)
  41,76 m2 Powierzchnia użytkowa
  14,5×16 m Wymiary działki
  Garaż WP-1 640 zł

Projekt garażu WP-1 jest to funkjonalny i prosty w budowie budynek jednokondygnacyjny wolnostojący. Budynek przeznaczony jest do garażowania dwóch samochodów, z funkcją warsztatu lub miejscem gospodarczym dla przechowywania rowerów, narzędzi ogrodowych i gospodarczych. Istnieje możliwość zmiany funkcji użytkowania garażu na budynek gospodarczy o wygdonym metrażu i ekonomicznej bryle. Projekt garażu G-Best został zaprojektowany w technologii tradycyjnej: ściany murowane, dach dwuspadwy w kontsrukcji drewnianej. Brama wjazdowa zlokalizowana jest na ścianie szczytowej budynku, dodatkowe wejście do garażu usytuowane jest na elewacji bocznej, by ułatwić osobne użytkowanie pomieszczenia gospodarczego.

W komplecie dokumentacji projektowej otrzymują Państwo 4 egzemplarze projektu architektoniczno-budowlanego:

Część rysunkowa: Elewacje. Rzut fundamentów. Rzut przyziemia. Rzut więźby dachowej. Przekrój A-A. Szczegóły konstrukcyjne.

Część tekstowa: Podstawa i przedmiot opracowania. Dane ogólne. Rozwiązania architektoniczno-budowlane. Informacja dotycząca planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Nieistotne odstąpienia od projektu budowlanego.

Schematy instalacji elektrycznych.

Oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów.

Odautorska zgoda na zmiany.

Zamów projektu domu z naszej oferty a otrzymasz gratis projekt garażu o wartości 500 zł!

... wybierz Twój prezent do zamówienia. Zapytaj o szczegóły promocji.

Napisz, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie. Zostaw kontakt do siebie, a niezwłocznie oddzwonimy