Prezent do zamówienia projektu domu

Zamów projekt domu w naszej firmie, otrzymasz specjalny prezent

NAWILŻACZ POWIETRZA oraz 5% zniżki na zakupy w sklepie VOLTENO 
nawilzacz do projektu domu

ULTRADŹWIĘKOWY NAWILŻACZ TO KROPLA ZDROWEGO NAWILŻENIA W TWOIM DOMU!

Najnowszy model ultradźwiękowego nawilżacza powietrza z regulacją wilgotności powietrza pozwoli utrzymać w pomieszczeniu optymalną wilgotność powietrza. A nawilżone powietrze to zdrowe powietrze - dlaczego?

Zbyt suche powietrze powoduje problemy z oddychaniem, z cerą, u niektórych pojawia się kaszel czy występuje osłabienie układu odpornościowego. Suche powietrze to również kłopoty z koncentracją oraz negatywny wpływ na sen. Dlatego też, szczególnie w tym okresie, bardzo ważne jest by zapewnić odpowiednią wilgotność powietrza.

Woman having a good morning in the bedroomNawilżacz zalecany do użytku w pomieszczeniach mieszkalnych o wilgotności nie przekraczającej 30%. Nawilżacz emituje mikro-mgiełkę pary zwiększająca poziom wilgotności w pomieszczeniu. Ilość wytwarzanej mgły regulowana jest stopniowo.

Nawilżanie powietrza polega na uzupełnianiu wody w powietrzu. Niszcząc w ten sposób znajdujące się w powietrzu bakterie, zarodniki grzybów i pleśni. Nawilżone powietrze pozbawione jest nieprzyjemnych zapachów a nawilżanie powietrza pozwala pozbyć się dolegliwości alergicznych.

Nawilżacz ultradźwiękowy VOLTENO działa w oparciu o ultradźwięki, które rozbijają cząsteczki wody i w ten sposób tworzą mgiełkę nawilżającą powietrze. Nawilżacz doskonale sprawdzi się w pokoju dziecka, ponieważ ultradźwięki są całkowicie niesłyszalne dla ludzi.

ZDROWE POWIETRZE W DOMU, DOBRE SAMOPOCZUCIE I ZDROWY SEN -

- ATUTY JONIZACJI POWIETRZA SĄ NIEOCENIONE:

 • nawilzacz 1zapewnia dobre samopoczucie i zdrowy sen
  poprawa koncentracji
  niszczy bakterie i drobnoustroje
  odpowiednie nawilżanie powietrza zapobiega alergiom
  usuwa nieprzyjemne zapachy

Zalety produktu:

 • Ultradźwiękowy
  Energooszczędność
  Moc max: 25W
  Wydajność: max. 250ML/H
  Funkcja lampki nocnej
  Neutralizacja przykrych zapachów
  Okres gwarancji: 12 miesięcy
 • Regulacja wilgotności jest możliwa za pomocą pokrętła. Pojemny zbiornik 1,7 L pozwoli na godziny pracy.

Masz pytania do oferty? Napisz, aby dowiedzieć się więcej o ofercie MAX KORZYŚCI, a niezwłocznie oddzwonimy

Produkty dostarcza nam producent - zaufany i polecony. Marka Volteno specjalizuje się w dystrybucji  najpopularniejszych produktów oświetlenia technicznego, dekoracyjnego oraz asortymentu wentylacji i ogrzewania elektrycznego, które z dużym powodzeniem zdobywają uznanie wśród szerokiej grupy klientów.

volteno