Praktyczny prezent do zamówienia projektu domu

Zamów projekt domu do 18 czerwca*, dostaniesz PREZENT O WARTOŚCI 190 zł!

 WENTYLATOR BEZŚMIGŁOWY oraz 5% zniżki na zakupy w sklepie VOLTENO 


wentylatory

Wysokiej jakości wentylator bezśmigłowy zapewni komfort w Twoim domu w gorące dni.

Wentylator jest idealny do każdego pomieszczenia, jest to zgrabne urządzenie dobrze prezentujące się w każdym wnętrzu i co ważne, bardzo ciche.

wentylacjaZalety nowatorskiego wentylatora domowego:

 • wydajny i bezpieczny (bezśmigłowy)
  bardzo estetyczny
  nowoczesny wygląd
  kolory: srebrno/czarny lub biało/turkusowy
  funkcja obracania (oscylacja o kąt 90 stopni)
  mały pobór prądu 18W (wydajna)
  płynna regulacja
  funkcja TIMER (ustawienie czasu pracy od 0,5H do 7,5H)
  Gwarancja 24 miesiące

Wentylator dzięki bardzo dużej wydajności zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza oraz komfort w pomieszczeniach zamkniętych. Wykonany z wysokiej jakości lekkiego materiału jakim jest plastik dzięki czemu jest łatwy w przenoszeniu.

Wentylator bezśmigłowy jest gwarancją bezpieczeństwa dla dzieci! Posiada możliwość regulacji, co zapewnia możliwość dostosowania poziomu chłodzenia do naszych potrzeb.

Rewelacyjnym rozwiązaniem jest funkcja oscylacji, czyli obracania główki wentylatora w zakresie 90 stopni. Można ją w prosty sposób wyłączyć lub włączyć poprzez włącznika. Wentylator dzięki temu może pracować w jednym wybranym kierunku lub rozprowadzać chłodne powietrze w różnych kierunkach.

PREZENTY ROZDAJEMY TYLKO DO 18 CZERWCA! * lub do wyczerpania zapasów

Napisz, aby dowiedzieć się więcej o ofercie MAX KORZYŚCI, a niezwłocznie oddzwonimy

Produkty dostarcza nam producent - zaufany i polecony. Marka Volteno specjalizuje się w dystrybucji  najpopularniejszych produktów oświetlenia technicznego, dekoracyjnego oraz asortymentu wentylacji i ogrzewania elektrycznego, które z dużym powodzeniem zdobywają uznanie wśród szerokiej grupy klientów.

volteno

*Projekty objęte promocją cenową nie obowiązuje promocja: prezent do projektu (wentylator). Promocje nie łączą się ze sobą. Promocja nie obejmuje garaży, altanek, budynków gospodarczych, wiat i projektów na zamówienie. Rabaty indywidualne obowiązują od standardowych cen, powyżej 2000 zł brutto. O szczegółach poinformuje doradca. Szczegóły w regulaminie zasady ofert promocyjnych załącznik nr 1 i załącznik nr 4.