aktualizacja: 06.11.2015

E-katalog domów podobnych do projektu Villa Medica

Dom o prostej, nowoczesnej architekturze zaprojektowany na rzucie litery L. Taki kształt budynku umożliwił czytelny podział na część usługową położoną od ulicy i mieszkalną, znajdującą się bardziej w głębi, bliżej ogrodu. Część usługowa zajmuje łącznie nieco ponad 32 m2. Można urządzić tu na przykład biuro, gabinet lekarski, zakład fryzjerski, a nawet nieduży sklepik. Część mieszkalna jest niezwykle przestronna i wygodna, przeznaczona dla licznej – pięcio-, sześcioosobowej – rodziny.

Bryła budynku nawiązuje do tradycji urbanistycznych „miasta – ogrodu” . Projekt stanowi współczesną interpretację tradycyjnej architektury lokalnej z wyraźnym poszanowaniem dla otaczającej przyrody. Naturalne materiały zastosowane na elewacjach oraz duże przeszklenia dają wrażenie wzajemnie przenikających się przestrzeni wnętrza domu i ogrodu.Układ funkcjonalny obiektu podzielony jest na trzy strefy: dzienną(parter), usługową (parter) oraz prywatną (piętro). Wszystkie części działają niezależnie oraz stanowią integralne elementy całego projektu.

 • Projekt domu Z150 (Z500)
  147,96 m2 Powierzchnia użytkowa
  17,84×23,84 m Wymiary działki
  Z150 3 370 zł
Z150 to projekt domu z poddaszem użytkowym i pomieszczeniem na usługę, które znajduje się od frontu budynku i posiada osobne wejście. Współczesne wykończenie elewacji, poprzez wkomponowanie drewnianych elementów, spowodowało, że dom nabrał ciekawego wyglądu. Na parterze znajduje sięprzestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią. Stąd też można wyjść na spory taras zlokalizowany od strony ogrodu.

MURATOR UC09 BUDYNEK USŁUGOWY Z CZĘŚCIĄ MIESZKALNĄ

Budynek murowany, piętrowy, niepodpiwniczony. Na parterze zaprojektowano dwie sale o łącznej powierzchni ponad 68 m2 przeznaczone dla około 25 dzieci oraz pom. pomocnicze i zaplecze socjalno-sanitarne, a na pietrze - niezależne mieszkanie dla 3-4 osobowej rodziny. W projekcie przewidziano korzystanie z usług cateringowych. Sugerowane przeznaczenie: punkt opieki przedszkolnej.

MURATOR UC42A BUDYNEK USŁUGOWY Z CZĘŚCIĄ MIESZKALNĄ. Budynek murowany, piętrowy, niepodpiwniczony. Na parterze zaprojektowano pomieszczenie usługowe o powierzchni ponad 50 m2 oraz zaplecze socjalno-sanitarne. Zaplanowano tu także niezależne wejście na wyższą kondygnację, na której przewidziano wygodne mieszkanie dla 3-4 osobowej rodziny.

Budynek murowany, piętrowy, niepodpiwniczony. Na parterze obiektu zaplanowano dwa, niezależne segmenty, każdy o powierzchni około 57 m2. Segment składa się z pomieszczenia usługowego o powierzchni około 34 m2 oraz niewielkiego zaplecza. Na piętrze przewidziano mieszkanie dla 4-5 osobowej rodziny.

Który z projektów podobnych spełnia Państwa oczekiwania?

Zadzwoń na numer 791 258 345 - zanalizujemy projekty pod względem indywidualnych wymagań i dostosowania do konkretnej działki.

ZAWARTOŚĆ PROJEKTU    GRATISY DO ZAMÓWIENIA    INDYWIDUALNA OFERTA

Oferta promocyjna na projekt domu VILLA MEDICA:

 • Projekt Villa Medica
  w cenie 3 900 zł 3 730 zł
  + 4 375 zł oszczędności w dodatkach
 • oferta ważna do dnia 2015-11-22
 • Wizualizacja budynku według projekt domu Villa Medica
  Powierzchnia użytkowa
  268,55 m2
  Kubatura netto
  1 642,90 m3
  Min. wymiary działki
  26,25×24,65 m
  Wysokość budynku
  10,35 m
  Kąt nachylenia dachu
  30o
 • gratis

  Dziennik budowy

  Dziennik budowy to dokument urzędowy przeznaczony do rejestrowania, w formie wpisów, przebiegu robót budowlanych, zmian na budowie i innych zdarzeń. Kierownik Budowy prowadzi w Dzienniku Budowy opis etapów i prac budowlanych.

 • gratis

  Odautorska zgoda na zmiany w projekcie

  Pisemne upoważnienie od autora do przeprowadzania zmian w projekcie gotowym. Zobacz zakres standardowych zmian: Zgoda na zmiany

 • gratis

  Dodatkowa zgoda na zmiany


  • zmianę sposobu ogrzewania budynku,

  • zmianę usytuowania kominów,

  • likwidację/doprojektowanie balkonów, podcieni, lukarn,

  • zmianę usytuowania i kształtu tarasu,

  • podniesienie ścianki kolankowej,

  • zmianę wysokości budynku.


 • gratis

  Charakterystyka energetyczna

  Charakterystyka energetyczna to określenie w projekcie wskaźnika nieodnawialnej energii pierwotnej EP [kWh/m2rok]. W niektórych przypadkach do charakterystyki energetycznej dodawana jest analiza odnawialnych źródeł energii. O szczegółach poinformuje doradca.

 • gratis

  Poradnik Kolorów

  Poradnik kolorów FOVEO TECH to katalog prezentujący kolory elewacji. Katalog kolorów to przewodnik pełen atrakcyjnych inspiracji, zdjęć i fachowych porad. Rozwiązania pozwolą dobrać najbardziej odpowiadające zestawienie kolorystyczne.

 • gratis

  5 koncepcji ogrodów

  200 zł

 • 20%

  Rabatu na realizację kuchni

  2000 zł

  Firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji mebli kuchnennych wykona dla Ciebie indywidualny projekt kuchni 40% taniej. Decydując się na kompleksową usługę z montażem kuchni, zyskujesz dodatkowe 20% rabatu.

  Solidne kuchnie na wymiar gwarantuje Wistolm.

 • 10%

  Rabatu na system "Inteligenty Dom"

  600 zł

  Technologia Smart Home Ready to inteligentny dom. 
  Otrzymujesz rabat na wykonanie systemu wyposażonego w:


  • SYSTEM ALARMOWY (profesjonalny system sygnalizacji włamania i napadu)

  • KINO DOMOWE (dobrze dobrane akcesoria i dobre warunki do seansów kinowych)

  • MONITORING (możliwość stałego podglądu domu z dowolnego miejsca na świecie)

  • WIDEODOMOFONY (funkcja standardowa lub możliwość odebrania połączenia za pomocą telefonu komórkowego)
  Kompleksową realizację zapewnia firma FUTUNEXT: DOM INTELIGENTY z 10% rabatem

 • 20%

  Rabatu na aktualny kosztorys inwestorski

  100 zł

  Zapewnij sobie wykonanie indywidulanego kosztorysu inwestorskiego na konkretny region oraz planowane materiały budowlane aż 20% taniej. Nasi eksperci dodatkowo pomogą w weryfikacji ofert firm wykonawczych i kontroli kosztów inwestycji.
   
  Twój kosztorys wykonuje firma Norman

 • 5%

  Rabat na projekt wnętrza

  450 zł

  W ramach koncepcyjnego projektu architekt wykonuje koncepcje aranżacji całego domu lub pojedynczego pomieszczenia. Otrzymujesz: wizualizację 3D projektowanych pomieszczeń wraz z wstępną propozycją materiałów, kolorów, mebli i sprzętu.

  Projekty wnętrz wykonuje pracownia Miraistudio.

 • gratis

  Gwarantowane 1200 zł za adaptację projektu do działki

  1000 zł

  Kupując projekt z naszej oferty, masz pewność, że za adaptację domu do działki zapłacisz tylko 1200 zł netto oraz dostaniesz bezpłatną wycenę pełnobranżowej adaptacji. Architekt wykona plan zagospodarowania terenu, wrysowanie obrysu budynku na mapę do celów projektowych i dostosowanie budynku do warunków terenowych w 7 dni lub dostaniesz 20% rabatu na usługę.

  Zapoznaj się z ofertą nie do odrzucenia!

 • gratis

  Wysyłka kurierem

  25 zł

  Projekty wysyłamy zawsze bezpłatnie i zawsze bezpiecznie kurierem. Przesyłka jest ubezpieczona.

 • Zamów projekt

Negocjuj ofertę

Komentarze