Twoje projekty domów Skontaktuj się z nami Zadzwoń wybieramprojekt.pl 791 258 345 Zadzwoń wybieramprojekt.pl 71 712 72 22 pn.-sb. 9:00 - 20:00 zaloguj się

Dom tani w budowie

blog budowlany

Zamówiliśmy stół na Westwingu

gorbag 2015-02-17

Stół VOX 4you składany

Stół VOX 4you składany

Zamówiliśmy stół. W sumie mamy nasz stary, ale średnio pasuje do koncepcji i docelowo planowane były zmiany. Wymyśliłem sobie wiele miesięcy temu stół z szufladami po bokach, żeby zgarniać na szybko tablety, komórki, lapki, ładowarki itd. Kiedy zobaczyliśmy stół z kolekcji 4 YOU z mebli Vox to bardzo nam się spodobał ten pomysł.

Ĺťonce spodobał się biały blat i drewniane skośne nogi. Mi spodobały się szuflady (można wkładać na dwie strony i są w kolorze nóg lub blatu) i zakrywane wpuszczone korytko na środku. W korytku na wizualizacjach są ziółka, wina, pędzelki itp. Getry na stołowe nogi w różnych kolorach uznaliśmy już za przebajerowane, ale również pomysłowe.

Przeważyły jednak wady. Stoły stałe, dostępne w sklepach Voxa sporo kosztowały. Stół 2x1m (na 6 szuflad) był za duży na co dzień i za mały od święta. Mieliśmy też obawy o wytrzymałość blatu, przy intensywnym użytkowaniu przez dzieci.

Problem wielkości rozwiązała premiera nowej wersji na Westwingu. Po raz pierwszy pojawił się z tej kolekcji stół rozkładany ze średnią ilością szuflad. Długości to 140-180-220cm, znakomite w naszym przypadku. Szerokość spora (100cm), wysokość standard (76cm). Jest dziura na środku (może na kable?) i są szuflady na elektronikę. Jest też stosunkowo atrakcyjna cena (w porównaniu z wersjami nierozkładanymi. Z okazji premiery na WW tańsze są też szuflady.

Jak wspomniałem, to nasze pierwsze zakupy na Westwingu. Przyzwyczajony do szybkości zakupów internetowych, normalnie bym się wkurzał na miesięczny termin realizacji, ale po pierwsze mamy stół, a po drugie nie mamy pieniędzy, więc nie ma się co spieszyć. Jakby ktoś chciał link partnerski do zapisania się na Westwinga, to chętnie prześlę. Za Wasze pierwsze konkretne zakupy mamy szansę dostać po 50 zł (Wy i my).

Komentarze

Witam,
czy wiesz moę kied ten stół będzie dostępny w sprzedaży? na westwing nie zdążyłam :(
anonymous 2015-03-16 o 23:03
Szukałem i nie widziałem go nigdzie indziej.
Przypuszczam, że za parę tygodni pojawi się w normalnej ofercie VOXa, bo zapowiadany był jako premiera, a nie jako wyjątkowy produkt.

Lada dzień powinien do nas przyjść, to podzielę się opinią.
gorbag 2015-03-17 o 08:44
dziękuję za odpowiedź, czekam na opinię :) anonymous 2015-03-17 o 11:07
I jak sprawuje się stolik ? Też go zamówiłam i ciekawa jestem jak będzie się go użytkowało w praktyce . Krzesła zamowiles dedykowane do stołu czy inne ? wozniak7 2017-05-25 o 11:54
@wozniak7: Sam stół jest super. Bardzo ładny, funkcjonalny i idealnie pod nasze potrzeby. Blat trwalszy i łatwiejszy w konserwacji niż myślałem, niepotrzebnie się obawiałem. Nie jest jednak idealny. Dodatkowe blaty trzymane pod blatem minimalnie się zdeformowały i nie układają się idealnie. a gorbag 2017-05-28 o 16:59