tel.: 71 712 72 22
pn.-nd.: 09:00 - 20:00

Dom tani w budowie

blog budowlany

Żaluzja drewniana w kuchni

gorbag 2015-02-06

żaluzja drewniana bambusowa w kuchni

Mamy w końcu zasłonięte jedno okno - to przez które najbardziej nas widać. W sumie w lecie tylko przez to coś widać, bo resztę zasłaniają krzaki. Teraz nas jednak widać jeszcze w oknie bocznym i w naszej sypialni. Od południa nie bardzo ma nas kto oglądać, a latem również nie ma jak, bo drzewa wszystko zasłaniają.

Na blacie i parapecie nigdy nie jest tak pusto, to tylko ze względu na montaż :). Po lewej jeszcze zegar z Jyska za 30 zł. Po prawej kabel do domofonu, chyba jeszcze długo będzie tak wisiał.

Ĺťaluzja drewniana chyba będzie tylko tu. W innych oknach pomyślimy o czymś tańszym. Na nasze okno kosztowała 390 zł. Na zdjęciu tego nie widać, ale w porównaniu do lameli z bejcowanych listeweczek bambus wygląda bardziej naturalnie, bo ma charakterystyczne prążki.

Z innych inwestycji - kupiłem taczki. Całą budowę obeszliśmy się bez (czasem stosowałem wózek), ale teraz przydadzą się przy wyrównywaniu ziemi, przewożeniu gruzu, gałązek i szyszek (z modrzewi na froncie działki sypią się na wiosnę ogromne ilości szyszek i gałązek), mieszania zaprawy, wożeniu piasku, żwiru itd.

kuchnia

Komentarze

Bardzo ładna kuchnia, szkoda że zdjęcie za bardzo jej nie pokazuje ;) Wiem, wiem, bardzo babskie podejście, no ale co ja poradzę, że urządzacie się w kolorystyce i stylu zbliżonym do moich upodobań? ;)

Drewniane żaluzje od zawsze mi się marzyły, ale są sporym wydatkiem. Dlatego pewnie na początek zakupię tanie rolety w casto albo skorzystam ze starych zasłon ;) W każdym razie Wasza żaluzja pięknie się prezentuje w kuchni, kolor ma znakomity!
mother_nature 2015-02-09 o 09:37
Spojrzałem wstecz i wyszło że nie dawałem zdjęcia gotowej kuchni. Wrzucam trochę większe ujęcie, a może kiedyś wrzucę jeszcze jakieś.
Problem w tym, że przed zdjęciem wypadałoby trochę posprzątać :)
gorbag 2015-02-09 o 13:42
Przecież posprzątane jest :) I jeszcze sierściuch się załapał :D Dzięki wielkie za to zdjęcie! :D mother_nature 2015-02-10 o 08:44
Zgarnięte z blatu, bo montowałem żaluzję. Wrzucę coś więcej wkrótce. gorbag 2015-02-10 o 10:07
Super wygląda ta żaluzja - bardzo pasuje do wnętrza. Kuchnia przytula, a ten portal nad drzwiami to cudo - jeszcze bardziej mi się podoba taki biały właśnie. Kot pięknie wkomponowany kolorystycznie :D makowa_panienka 2015-02-12 o 12:05