
Trzeba przyznać że pracownia z500 szybko się wyrobiła z projektem. Teczka w postaci twardego kolorowego pudełka robi dobre wrażenie.
Mam trzy oryginały projektu, osobne wyliczenia konstrukcyjne, płytkę z plikami DWG, czyli projektem w wersji cyfrowej i arkusz kalkulacyjny z zestawieniem materiałów.
Są też dodatki:
- myśl energooszczędnie - nic nie wart, ale był w pakiecie. Jak najbardziej byłoby miejsce na taki dodatek, gdyby poważnie podejść do jego przygotowania.
- myśl komfortowo - nie przeglądałem dokładnie, to nie dla mnie :)
- broszurka promocyjna przedstawiająca gotowe wiązary w technologii Mitek - to akruat ciekawe, chociaż niemal równie surowe graficznie jak strona Mitek.pl
- pismo ze zgodą na zmiany, które wpisałem w formularzu w czasie składania zamówienia.
- ktoś dzwonił w sprawie finansowania budowy, podobno z500 przekazało mu moje dane. Może rzeczywiście była taka porada w zamawianym pakiecie.