Gwarancja najniższej ceny 🧡 Uzyskaj min. 10% rabatu na dom jednorodzinny do 22.05

Wiata na samochód - jak wybrać odpowiedni projekt?

Blog dom tani w budowie

data publikacji
22.12.2021


Obecnie coraz więcej osób, które mają przed sobą budowę domu, decydują się na jednoczesnym zakupie projektu, który będzie stanowił schemat budowy wiaty samochodowej. Mamy dzięki temu pewność, że będziemy dysponować miejscem idealnym do przechowywania auta, a nawet kilku aut, w zależności, na jaki projekt się zdecydujemy.


Mamy do wyboru projekty, które będą idealne do przechowywania jednego auta, a także te, które pomieszczą samochody dostawcze. Co najważniejsze, projekt jest dostępny od razu, więc nie musimy czekać na jego stworzenie, co jest ważne, kiedy zależy nam na czasie.


Wiata na samochód, jakie projekty mamy dostępne?


Wiata na samochód powinna odpowiadać wielkości pozwalającej na przechowywanie tylko aut, ile mamy w swoich zasobach. Musimy także mieć na uwadze możliwości działki, na której ma zostać zrealizowany projekt i co za tym idzie, postawione wiata. Możemy wybrać wiatę mieszczącą jeden samochód, dwa, a nawet kilka aut dostawczych, co jest bardzo ważne w przypadku firm transportowych. Wszystko po to, aby każdy klient mógł wybrać dla siebie idealną opcję, jeśli chodzi o projekt.


Gotowy projekt wiaty na samochód, dlaczego warto korzystać?


Musimy wiedzieć, że wszystkie projekty indywidualne są nie tylko droższe, ale także wymagają czasu na ich realizację i stworzenie przez architekta. Często już wykonany dla nas projekt wymaga dodatkowo korekty, bo jakieś szczegóły nie do końca nam odpowiadają.


To wymaga czasu, który jednocześnie oddala nas od możliwości rozpoczęcia budowy naszej wiaty. Kiedy zdecydujemy się na gotowy projekt, to z miejsca możemy rozpocząć budowę. Można także liczyć na niższą cenę samego projektu, co sprawia, że rzeczywiście nie tylko oszczędzamy czas, ale także pieniądze.


Na co zwrócić uwagę wybierając projekt wiaty na samochód?


Należy zwrócić uwagę, czy projekt będzie w stanie być zrealizowany na terenie, który jest naszą własnością. Musimy także sprawdzić, czy nie tylko wielkość nam odpowiada, ale także materiał, z jakiego ma zostać wykonana wiata na samochód.


Kiedy jakiś szczegół nie pasuje nam w danym projekcie, to warto sprawdzić, czy można nanieść ewentualne poprawki, abyśmy mieli szansę otrzymać to, czego oczekujemy. Dzięki temu rzeczywiście będziemy przechowywać swój samochód, lub kilka aut w miejscu, które w całości wpisuje się w nasze oczekiwania.


Duży wybór gotowych projektów


Jeszcze jakiś czas temu było bardzo mało gotowych projektów wiat na samochód. Nie mieliśmy więc w czym wybierać i osoby, które miały przed sobą jej budowę były zmuszone poszukać architekta, który wykonałby go indywidualnie. To wiązało się nie tylko z czasem oczekiwania, ale także z wyższymi kosztami. Obecnie możemy zdecydować się na gotowy projekt wiaty na samochód. Otrzymamy go szybko, a dzięki bardzo bogatemu wachlarzowi dobierzemy taki, który w całości spełni nasze oczekiwania.


Dlaczego warto wybudować wiatę na samochód?


Nie od dzisiaj wiadomo, że niewłaściwe przechowywanie auta sprawia, że niestety samochód zdecydowanie szybciej niszczeje. Kiedy więc mamy przed sobą budowę domu, to warto pomyśleć także o budowie wiaty na samochód. Nie będziemy więc musieli martwić się o kwestie związane z przechowywaniem samochodu.


Musimy jednak zadbać o to, aby projekt nie tylko uwzględniał nasze wszystkie oczekiwania związane z wielkością wiaty, ale także możliwościami naszej działki. Należy także dobrać taki projekt wiaty, który wpisze się wizualnie w wygląd domu, który stoi obok. Dzięki czemu całość będzie prezentować się spójnie.


Projekt ogromnych wiat na auta dostawcze


Kiedy prowadzimy firmę i mamy wiele aut dostawczych, to należy zadbać o ich odpowiednie przechowywanie. Bardzo często wielu rolników potrzebuje także budynków gospodarczych do przechowywania maszyn rolniczych. Odpowiedni projekt jesteśmy w stanie dobrać z gotowych opcji, co pozwoli nam na szybkie przystąpienie do jego realizacji.


Należy także wspomnieć, że gotowe projekty budynku gospodarczego są tańsze, a także nie musimy czekać na wykonanie na nasze zlecenie projektu od zera. Sprawia to, że nie musimy tracić czasu, a także oszczędzamy swoje pieniądze.


Korzystną opcją jest więc zdecydowanie się na gotowy projekt budynku gospodarczego, bo od razu widzimy, jak będziemy wyglądać cały budynek, a także, czy jesteśmy w stanie postawić go na obszarze, który mamy do swojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663