tel.: 71 712 72 22
pn.-nd.: 09:00 - 20:00

Dom tani w budowie

blog budowlany

Trzecia sypialnia prawie gotowa

gorbag 2014-06-26

Zrobiłem trzecią sypialnię. Wszystkie "prawie" gotowe. Brakuje listew, lamp, anemostatów i drzwi - czyli nic ważnego - można mieszkać.

panele w sypialni

panele w sypialni

Wszystkie ściany pomalowane, panele ułożone, podpięte oprawki, gniazdka i kontakty.

Szykuję się na przedpokój. Rozpracowałem mniej więcej schodowe łączniki - co do czego ma być i jak. Spięte kostkami, ale światło już jest. Obejrzałem ściany i naniosłem minimalne poprawki w gładzi. Chyba na tym pomieszczeniu się uczyłem :)

Zdjęcia kota jeszcze nie wrzucę, bo z komórki w mieszkaniu mi średnio wychodzi, a jak mam czas to już jest ciemno. Kot podobno jest stosunkowo duży. Ma dwa miesiące, a weterynarka przekonywała że co najmniej 2,5. Jest dość chudy, biały. Ogon czarny i dwie małe czarne plamki na głowie - takie różki.

Komentarze

hej

prąd masz jeszcze budowlany czy już zgłosiłeś odbiór (21 dni, itd)? jakie rachunki masz? jaką moc masz na domek?

ściany będą białe wszystkie? nie robisz kolorków nigdzie?

ŁADNIE TO WYGLĄDA... DUŻO ROBOTY WŁOŻYŁEŚ... NIEDŁUGO JA WCHODZĘ NA GŁADŹ, malowanie, panele, stolarz, itd...

pozdr

pit
pit 2014-06-28 o 20:39
Prąd mam jeszcze budowlany, ale na ten czas zadeklarowałem mniejszą moc (5kW) niż przyłącze (14 albo 17kW), w związku z czym duże budowlane stawki płacę od mniejszej mocy. Rachunki to chyba sto kilkadziesiąt złotych. Bez deklarowanej obniżki mocy byłoby, jeśli dobrze pamiętam, ponad 80zł samej opłaty za kW.

Ĺ?ciany nigdzie nie są białe, ale są rzeczywiście dosyć jasne.
W sypialniach są to delikatne ecru i muśnięcie słońca z Duluxa Family Zone.
W łazienkach i kuchni biały len z Beckersa. W przedpokoju daliśmy Cotton Candy z Beckersa, a w części dziennej będzie Melon z Beckersa.

Układanie paneli, pstryczki i malowanie to w sumie miła i lekka robota. Trochę nie chce mi się zabierać za płytki w małej łazience, jeszcze tam parę szpachlowań, akrylowań itd. I jeszcze dopracowywanie wentylacji - zamówiłem trochę dodatków.
gorbag 2014-06-28 o 22:07