tel.: 71 712 72 22
pn.-nd.: 09:00 - 20:00

Dom tani w budowie

blog budowlany

Tapeta w brzozy

gorbag 2015-06-23

Mamy w końcu na gotowo (a przynajmniej tymczasowo) ścianę kominkową. Po długich rozważaniach, w obecnej sytuacji wybraliśmy tanią i szybką opcję, czyli tapetę. Kupiona w markecie budowlanym, widziałem też na necie w Leroyu.
tapeta w brzozy
Do jakości nie mam zastrzeżeń. Winylowa, dobrze się klei. Przy klejeniu tapety smarujemy ścianę, a nie rolkę. Tak łatwiej, ale dla większości, również tapet winylowych, zalecają smarowanie rolki. Brzegi schodzą do bieli, czyli nie ma problemu z powtarzalnością wzorów przy łączeniu brytów. Zamontowałem przy okazji ostatnie gniazdko w domu. Nie było wiadomo jaka będzie grubość okładziny, więc nie montowałem wcześniej puszki.

Wrzucam jeszcze zdjęcia gotowej szczytówki, po dwukrotnym pomalowaniu. Wokół niej podbitka. Jeszcze montaż czerpni i wyrzutni i ściana będzie gotowa.

podbitka świerkowa

elewacja modrzewiowa
Za podbitkę (zużyliśmy 2/3) zapłaciłem bodajże 240zł. Za deskę modrzewiową około 700 zł. Do tego Sadolin Base i kolor, razem chyba ponad 300 zł, ale starczy na drugą stronę.

Jak pewnie zauważyliście domena budowa-domu.info przenosi na blog w ramach www.wybieramprojekt.pl. Wszystko powinno działać normalnie, jakby były jakieś problemy, to można pisać.Komentarze