tel.: 71 712 72 22
pn.-nd.: 09:00 - 20:00

Dom tani w budowie

blog budowlany

Tanie płytki do spiżani

gorbag 2014-04-30

Kupiliśmy płytki na podłogę do spiżarni. Miejscowy market, promocja 20%, format 45x45cm, cena 31,99zł/m2. Jedna z serii Parkiet, Domino Tubądzin.

Tanie płytki do spiżarni

Dalej przygotowywałem podłoże - wyrównałem resztę dziur w ścianie, trochę skuwałem zacieki z wieńca i drapałem to co zachlapało się przy tynkowaniu. Pozostaje pociągnąć kabel do sterowania rekuperatorem (będzie w spiżarni), zagruntować i układać.

Tym razem nie musi być elastyczny biały klej do kamienia, więc wziąłem na podłogę elastyczny Ceresit CM 16. Ściany polecę zwykłym tanim klejem.

Komentarze

Witam!
Właśnie zastanawiam sie nad tą płytka do przedpokoju. Jako, ze nie mam mozliwości zobaczenia jej na zywo, bardzo jestem ciekawa Twojej opini. Czy nadaje sie na przedpokój, czy efekt koncowy jest zadawalajacy i nie rzuca sie mocno w oczy, że to płyka łaczeniowa i czy bedzie łatwo utrzymac ją w czystości?
Może masz jakies zdjecie poglądowe? ;-) Byłabym wdzieczna za odpowiedz. Pozdrawiam, Aga
aga 2014-08-06 o 13:24
Wrażenie było bardzo dobre, jak na tą cenę. Z utrzymaniem w czystości może być gorzej, bo płytka nie jest gładka i miła, tylko jednak przez strukturę trochę przestrzenna, a przez wykończenie dość szorstka-ostra. Ale przynajmniej ślisko nie będzie.To jak wygląda masz w innych wpisach:http://budowa-domu.info/dziennik-budowy/podloga-w-spizarni/http://budowa-domu.info/dziennik-budowy/glazura-w-spizarni-cd/http://budowa-domu.info/dziennik-budowy/fugowanie-spizarni/Zdjęcia jak zwykle takie sobie... gorbag 2014-08-06 o 14:36
Witam!
Bardzo dziekuje za odpowiedz ;-)
Z wyglądu, nie wygladaja jak widzę bardzo zle, natomiast mam jeszcze pytanie, czy Twoim zdaniem nadaja sie do przedpokoju, czy będą kłopotliwe? Albo czy inaczej, Ty zaakceptowałbys je na powierzchni mieszkalnej, gdzie czasem i boso trzeba przejsc?

Co do czyszczenia, to bardzo chropowate? trzeba szczotka szorować, mop nie da rady?

I jeszcze jedno pytanie - jaki dystans i fuge zastosowałes? Na Twoim zdjeciu wygladaja wizualnie całkiem oki...
aga 2014-08-10 o 10:48