tel.: 71 712 72 22
pn.-nd.: 09:00 - 20:00

Dom tani w budowie

blog budowlany

Salon zasznurowany

gorbag 2013-07-30

sznurkowanie wełny mineralnej
sznurkowanie wełny mineralnej
Dziś zasznurkowałem sufit w salonie. Zostały kawałki kuchni, wiatrołapu, kotłowni i spiżarni. Dochodzę do wprawy, chociaż pewnie za szybko nie przyda mi się ta umiejętność. ładnie to wygląda z góry, ale zdjęcia z komórki nie przedstawiają tego najlepiej.

Ciekawostka - akurat składałem wniosek o paszport i zamiast rozwalonego młotkiem palucha wskazującego dawałem odciski ze środkowego. Ciekawe czy będzie mnie trudniej znaleźć, jakby co :)

Makowa_Panienka wrzuca zdjęcia kotka, to ja pokażę jak na budowie oglądam świerszczyka. Tradycyjnie stopa jako skala porównawcza.
sznurkowanie wełny mineralnej

Komentarze

Phi, ja mam w domu i kota i świercza - wleciał wczoraj do sypialni, a mieszkamy w bloku na 2 pietrze. Oczywiście, tradycyjnie narobiłam pisku :D Jak ja się na tej wsi uchowam z tym całym owadzim inwentarzem - nie mam pojęcia. makowa_panienka 2013-08-01 o 19:07
Dziś było jeszcze ciekawiej ze zwierzętami. Wyjrzeliśmy przez okno, a tam u nas po działce latała piątka sąsiadów na czworaka. Okazało się, że drogą między domami maszerowała sobie dzika kaczka z piątką piskląt i chcieli je jakoś ściągnąć z drogi, a one wbiegły do nas, bo brama była otwarta i rozbiegły się każde w inną stronę. Mam nadzieję, że dobrze się skończyło, przyjechał nawet ornitolog i coś tam doradzał. gorbag 2013-08-01 o 22:58
No to poważna akcja się odbyła, skoro nawet fachowiec przyjechał :D makowa_panienka 2013-08-02 o 12:02