🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Ricardo - projekt domu

Blog dom tani w budowie

data publikacji
01.04.2020


Projekt Ricardo - idealny dla niedużej rodziny


Kompaktowy domek dla 3 - 4 osobowej rodziny w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku miasta? Projekt Ricardo jest idealny, jeżeli cenisz funkcjonalność, nowoczesny styl architektoniczny oraz bliskość przyrody. Wyjątkowy projekt Ricardo o metrażu niespełna 73m2 wyróżnia się zwartą bryłą, w której nastąpił wyraźny podział na część ogólnodostępną i prywatną. Nie brakuje przestrzeni użytkowej, która w domu parterowym według projektu Ricardo została sprytnie wpleciona w jego rozkład pomieszczeń.


Dlaczego warto wybrać projekt Ricardo?


Wyobraź sobie swój dzień w nowym domu... Wracasz z pracy, otwierając drzwi zewnętrzne, napotykasz wygodną przestrzeń zabudowaną, w której mieszczą się płaszcze, kurtki, kapelusze, kaski rowerowe, a także obuwie. Wszystko chowasz jednym ruchem, mogąc wejść do strefy dziennej. Wewnątrz zachwyca otwarta przestrzeń salonu, połączonego z jadalnią.


Kuchnia o kwadratowym kształcie z wydzieloną spiżarnią, będącą jednocześnie pomieszczeniem typu kotłownia, znakomicie sprawdzi się na co dzień. Komfort użytkowania wzmacnia jej położenie, niewidoczne dla gości i domowników, a jednocześnie otwarte na strefę wypoczynkową. Dwie duże sypialnie oddzielone są łazienką, w której zmieści się wanna. Strefa prywatna znajduje się w osobnym korytarzu, stanowiąc przestrzeń niewidoczną dla oczu gości. Pełen komfort zamieszkiwania na optymalnej przestrzeni. Przestronny salon z dużymi oknami panoramicznymi umożliwia korzystanie z uroków przyrody.


Projekt Ricardo - żyj w zgodzie z naturą, ekologicznie i niedrogo


Projekt domu Ricardo wyróżnia się prostą bryłą, która wpływa na ograniczenie kosztów, związanych z budową domu oraz jego wykończeniem. Parterowy dom to oszczędność środków, związanych z budową stropu i schodów. Dwuspadowy dach również pozwoli zaoszczędzić.


Dom Ricardo jest projektem domu energooszczędnego, dzięki zwartej, prostej bryle. Duże przeszklenia w salonie, który będzie eksponowany na południe lub południowy - zachód nawet zima pozwolą na duże oszczędności w kwestii zużycia energii, potrzebnej do ogrzania domu. Efektywność nie przeszkodzi w dni upalne, podczas których gorące masy powietrza zostaną zatrzymane przez rolety zewnętrzne. Projekt Ricardo jest stworzony dla osób, które cenią bliskość natury.


Wyjdź z salonu do własnego ogrodu...


Dzięki funkcjonalności projektu Ricardo, poznasz zalety posiadania domu z dala od miasta. Gdy o poranku obudzisz się w sypialni z widokiem na ogród, a wyjście na taras w ciepłe, letnie miesiące stanie się miłym sposobem na pobudkę, docenisz zalety oddalenia od miasta. Urokliwy śpiew ptaków i zapach roślin codziennie wpłyną na Twój wspaniały nastrój.


Dom według projektu Ricardo stworzony został po to, by ułatwiać, dostarczać wygodnych rozwiązań, nie wprowadzać konieczności nieustannej dbałości o niepotrzebne elementy. Tutaj każdy szczegół jest dopracowany, aby codzienność w otoczeniu zieleni stała się niezwykłą radością. Projekt domu Ricardo sprawdzi się dla rodziny oraz dla osób starszych, które chcą spędzić emeryturę w urokliwym zakątku o pięknych właściwościach przyrody.


Ekologicznie, w zgodzie z naturą, w bezpośrednim jej sąsiedztwie można codziennie cieszyć się otaczającymi Cię zjawiskami. Urządzenie prostego, niedrogiego domu Ricardo nie będzie kłopotliwe, każdy szczegół do siebie pasuje i nie sprawie trudności. Stwórz swój wymarzony dom i ciesz się jego funkcjonalnością na co dzień. Pozwól sobie na wygodne życie według wygodnego, komfortowego projektu domu Ricardo.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663