🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Projekty domów z bali drewnianych - Dom z Bali, komu się sprawdzi?

Blog dom tani w budowie

data publikacji
05.03.2021


Projekty domów z Bali są bardzo często wybierane przez osoby, które szukają niestandardowych rozwiązań, a także pragną otaczać się niecodziennym klimatem. Możemy tutaj połączyć nowoczesność z tradycją, dzięki czemu jesteśmy w stanie osiągnąć ciepłe domowe ognisko. Wybierając taki projekt musimy wiedzieć, że ma on jeszcze kilka innych plusów, które mogą sprawić, że i my zdecydujemy się na budowę domu, a także budynków gospodarczych dla siebie i swojej rodziny wykonanych z Bali.


Domy z Bali, dlaczego warto?


Przede wszystkim, kiedy decydujemy się na budowę domu z Bali, możemy liczyć na niecodzienny wygląd budynku. Już z miejsca możemy poczuć tutaj ciepło domowego ogniska i bardzo rodzinny wygląd domu. Na plus przemawia tutaj także trwałość materiału, a także o wiele większe możliwości, które pozwolą na stworzenie werandy, dopasowania do niej budynku gospodarczego, a wszystko będzie wyglądać bardzo spójnie.


Bardzo duży wybór projektów


Ze względu na to, że dom z Bali jest wybierany bardzo często, możemy liczyć na coraz więcej projektów, które bez problemu zakupimy dla siebie. Różnią się od siebie wielkością i budową, co pozwala na dobranie idealnego dla siebie i całej swojej rodziny.


Projekt domu z Bali drewnianych to idealna propozycja dla każdej osoby, która szuka nowoczesności, jednak nie chce osiągać jej kosztem utraty tradycyjnego wyglądu. Drewno bowiem sprawdza się zawsze i świetnie prezentuje się w każdym projekcie, niezależnie, czy mamy tutaj do czynienia z domem, czy z budynkiem gospodarczym, a także garażem.


Dom zwracający na siebie uwagę


Niewątpliwie, jeśli chodzi o domy z Bali możemy tutaj liczyć na bardzo niecodzienny wygląd budynku, a także trwałość. Jest to więc idealna opcja dla tradycjonalistów, którzy pragną zachować oryginalność i cieszyć się domem, który nie tylko zwraca na siebie uwagę, ale także jest idealnie dobrany pod każdym względem nie tylko tym użytkowym, ale także wizualnym. Mamy tutaj do wyboru wiele projektów, które dowolnie możemy modyfikować, aby jak najlepiej dostosować go do naszych potrzeb.


Bardzo niecodzienne projekty


Domy z Bali są doskonałą propozycją dla każdej osoby, która szuka nie tylko powierzchni mieszkalnej, ale także miejsca, które będzie idealnie dostosowane do stworzenia stadniny konnej, czy gospodarstwa agroturystycznego, czy rolnego. Możemy tutaj liczyć bowiem na dostosowanie każdego projektu idealnie pod nasze potrzeby  nawet te najbardziej wyszukane.


Jest to bardzo istotne, bo nie każdy szuka rozwiązania standardowego. Domy z Bali nadają się więc świetnie, kiedy chcemy wybudować dla siebie miejsce niepowtarzalne i bardzo wyszukane.


Trwałość i jakość


Nie od dzisiaj wiadomo, że drewno, jeśli chodzi o materiał budowlany jest bardzo trwałe i sprawdza się świetnie od lat. Warto wykorzystać ten fakt i zdecydować się na to rozwiązanie, jeśli także szukamy metody budowy domu, która jest o wiele szybsza.


Projekt domu z Bali gwarantuje nam bowiem skrócenie czasu budowy, bo dostajemy tutaj gotowe elementy, które należy ze sobą odpowiednio połączyć. Możemy także w tym przypadku liczyć na niezwykłą trwałość budynku, co jest dość ważną kwestią, szczególnie jeśli chodzi o budowę domu, który ma nam się sprawdzać idealnie przez lata.


Projekt dla wymagających klientów


Domy z Bali bez wątpienia sprawdzą się przede wszystkim klientom, którzy oczekują wyjątkowości, trwałości, a także poza domem wybudowania bardzo spójnych elementów typu garaż, budynek gospodarczy, czy inny element, który będzie bezpośrednio przyłączony do danej budowli.


Budynki wykonane z Bali dają nam bardzo duże możliwości i dlatego są wybierane coraz częściej, bo pozwalają na niezliczone kombinacje tak, aby dopasować je do potrzeb klienta, nawet tego najbardziej wymagającego.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663