🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Projekty domów wielorodzinnych

Blog dom tani w budowie

data publikacji
29.01.2020

Niska zabudowa podmiejskich budynków mieszkalnych jest doskonałą alternatywą dla budownictwa wielopiętrowego. Dwu- i trzypiętrowe budynki mieszkalne to zaktualizowany kierunek w dziedzinie konstrukcji niskich. Budowa budynków mieszkalnych jest ekonomicznie opłacalna i cieszy się dużym zainteresowaniem deweloperów. Jest to racjonalna i wygodna opcja, ponieważ nie wymaga dużej działki, przy optymalnym koszcie metrów kwadratowych. Gotowe projekty domów wielorodzinnych wymagają scentralizowanej komunikacji, wygodnego nowoczesnego układu i wyposażonego terenu przyległego.


Projekty domów wielorodzinnych


Jeśli pozwalają na to warunki działki, można zapewnić obszar chroniony z miejscami parkingowymi. Wszystko to zapewnia wygodne życie poza miastem, w obszarach przyległych do miasta lub w małych miasteczkach, gdzie nadal można pozwolić na zajęcie kawałka ziemi pod niewielki budynek. Zasadniczo projekty typowych domów wielorodzinnych są przeznaczone dla osób, które chcą mieszkać poza miastem, ale ze względów finansowych nie stać ich na budowę domu jednorodzinnego.


Nasze projekty domów wielorodzinnych mają na celu pomóc tym, którzy stosunkowo niedrogo chcą rozwiązać swój problem mieszkaniowy oraz inwestorów którzy ten projekt zrealizują.Typowe projekty przewidują jedną lub dwie kondygnacje. Wysokość domów pozwala obejść się bez windy, co znacznie obniża koszty budowy. Projekty przewidują garaże w podziemiu lub w piwnicy. Zaplanowanie niskiego budynku mieszkalnego jest najbardziej poszukiwane i najbardziej optymalne, zawierają od 4-20 mieszkań.


Sprzedajemy projekty domów wielorodzinnych na rozwój indywidualnych projektów. Obecnie projekty mieszkaniowe z wieloma mieszkaniami zaczęły być bardzo popularne.Każda zainteresowana osoba może zakupić w naszym biurze gotowy projekt domu wielorodzinnego. Przyjmujemy także zamówienia na rozwój szeregu projektów na rzecz zintegrowanego rozwoju. Projekty będą realizowane z uwzględnieniem niezbędnych materiałów budowlanych. Każdemu projektowi zapewniamy pełny pakiet dokumentacji do zatwierdzenia, badania i budowy.


Typowe projekty domów wielorodzinnych


Dziś budowa wielorodzinnych budynków pozwala zarówno na punktowe budowanie już utworzonych obszarów miejskich, jak i tworzenie nowych dzielnic. Gotowe projekty budynków mieszkalnych są najlepszym rozwiązaniem, jeśli konieczne jest budowanie domów wygodnych do życia w określonym stylu architektonicznym.Tak sprawdzone rozwiązania można znaleźć na naszej stronie internetowej, w katalogu dostępna jest klasyfikacja opcji według liczby kondygnacji, liczby wejść i innych parametrów. Wszystkie gotowe projekty budynków mieszkalnych zostaną w krótkim czasie przygotowane i przesłane do klienta.


Przykłady - projekt domu wielorodzinnego Villa Sensini (CX46)


Na projekt domu wielorodzinnego Villa Sensini o powierzchni użytkowej 403,86 m2 składa się 6 mieszkań. Do wyboru będą mieszkania dwu i trzypokojowe, przy czym pierwszy wariant zawiera kuchnia z jadalnią, co gwarantuje duże i funkcjonalne pomieszczenie. Jest to nieduży dom, ale prezentuje się efektownie, projektant wprowadził lukarny, balkony na ścianach szczytowych oraz dwuspadowy dach z dachówki ceramicznej. Decyzje dotyczące planowania wszystkich pięter były oparte na prostocie i komforcie przestrzeni życiowej. A także planowania przestrzennego budynku opartego na jego decyzji dotyczącej planowania architektonicznego i wymaganiach obowiązujących przepisów budowlanych.


Projekt domu wielorodzinnego Spokojny (IK14)


Projekt domu wielorodzinnego Spokojny zawiera powierzchnię użytkową 4047,42 m2. Jest to duży budynek 4 piętrowy, w którym umieszczono 39 mieszkań o różnej powierzchni. Inwestor wybierając ten projekt będzie posiadał w sprzedaży mieszkania dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe. Pomieszczenia są bardzo ustawne i doświetlone z dużym balkonem. Garaże znajdują się w podziemiu, zaprojektowano 40 miejsc, a także pomieszczenia gospodarcze i kotłownię. Dom posiada płaski dach z papy termozgrzewalnej, żelbetonowe stropy i ogrzewanie gazowe. Jest to budynek wyglądający bardzo estetycznie.


Inne projekty domów wielorodzinnych


  • Projekt domu wielorodzinnego BSC5 budynek socjalny (HC17) - powierzchnia użytkowa 378,56 m2

  • Projekt domu wielorodzinnego Top Dom (FT45) - powierzchnia użytkowa 608,70 m2

  • Projekt domu wielorodzinnego Dominium (FT44) - powierzchnia użytkowa 606,45 m2

  • Projekt domu wielorodzinnego Lazur 2 (AS48) - powierzchnia użytkowa 676,54 m2

  • Projekt budynku usługowo-mieszkaniowego Kameralny (DD92) - powierzchnia użytkowa 2008,73 m2Gotowy projekt to szybka realizacja budowy domu


Wszystkie projekty dostępne w naszym biurze są podstawą do budowy wygodnego domu wielorodzinnego dla jego mieszkańców i rentownego dla inwestora. Kupujący może skorzystać z pomocy naszych ekspertów, otrzymać bezpłatny e-katalog z projektami, uzyskać koszty budowy danego domu wielorodzinnego oraz rysunki techniczne.


Opracowanie projektu budynku wielorodzinnego jest bardzo ważne, ponieważ przyszły budynek powinien nie tylko spełniać standardy budowlane, ale także spełniać potrzeby mieszkańców, być bezpieczny, niezawodny. Nasi eksperci towarzyszą projektowi na wszystkich etapach jego realizacji. Jeśli chodzi o koncepcje proponowane przez naszych inżynierów, zawsze można je zmienić na życzenie klienta.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663