Gwarancja najniższej ceny - 🧡 wiosenne rabaty na projekt domu! Tylko do 17.04 ☀️

Projekty domów w zabudowie bliźniaczej

Blog dom tani w budowie

data publikacji
28.01.2020

Projekty domów w zabudowie bliźniaczej i w zabudowie jednorodzinnej lokalowej


Projekty domów w zabudowie bliźniaczej opracowywane są w taki sposób, aby każde mieszkanie było od siebie niezależne i miało swoją pełną funkcjonalność. Dom zabudowie jednorodzinnej lokalowej ma dwa osobne wejścia i wspólną ścianę wewnętrzną. Wspólna ściana trochę oszczędza na materiałach budowlanych. W niektórych przypadkach projekty mogą przewidywać jedno wejście do wspólnego holu wejściowego, a z niego dwa niezależne wejścia do każdego mieszkania. Planując zbudowanie domu w zabudowie bliźniaczej, warto skorzystać z gotowego projektu, który będzie zawierał dokładny opis, rzuty, przekroje i elewacje, techniczny opis projektu konstrukcyjnego itd.


Projekty domów w zabudowie bliźniaczej – który wybrać?

Wybór odpowiedniego projektu domu to niezwykle istotna kwestia. Pamiętajmy, projekt musi pasować do wymiarów działki, wytycznych określonych przez urząd konkretnej gminy oraz spełniać wymagania przyszłego użytkownika domu. W biurze Wybieram Projekt można kupić projekt domu w zabudowie jednorodzinnej lokalowej.Projekt domu w zabudowie bliźniaczej Eco 16 segment (IN38)

Projekt domu w zabudowie bliźniaczej Eco 16 jest dobrym wyborem w przypadku, gdy dysponuje się niewielkich rozmiarów działką. Jest to prosta, ale zwarta bryła z dwuspadowym dachem. To ekonomiczne rozwiązanie z użytkowym poddaszem. Projekt zawiera garaż na jeden samochód, który jest połączony z domem. Zaplanowana ciemna dachówka i jasna elewacja z wprowadzoną okładziną z drewna zapewnia ciekawy design, dzięki czemu dom wpasuje się w każde otoczenie.

Powierzchnia użytkowa 112,22 m2 jest idealna dla czteroosobowej rodziny. Duży salon na paterze połączony z aneksem kuchennym jest dobrym pomysłem na wspólne gotowanie i spędzanie czasu przy stole. Łazienka znajdująca się na parterze to wygodne rozwiązanie nie tylko dla domowników, ale również dla gości. Piętro stanowi część sypialną, w której znajdują się trzy pokoju i jedna garderoba oraz duża łazienka. Wprowadzanie zmian w projekcie jest możliwe, można skontaktować się z biurem i przedstawić swoje pomysły.Projekt domu jednorodzinnego Eco 25 (JB36)

[url=(https://wybieramprojekt.pl/szukam-projektu-domu-w-zabudowie-blizniaczej/][b]Projekty domów w zabudowie bliźniaczej[/b][/url] są szczególnie ekonomiczne. W końcu dwie rodziny zaoszczędzą na ogrzewaniu wspólnej ściany. Jest bardzo optymalnym rodzajem konstrukcji, dobre wykorzystanie terenu, przy jednoczesnym zapewnieniu sąsiadom tego samego poziomu intymności, co w przypadku poszczególnych domów. Projekt domu jednorodzinnego Eco 25 o zabudowie bliźniaczej i powierzchni użytkowej 83,91 m2może stanowić także projekt o zabudowie jednorodzinnej lokalowej. Posiadając małą powierzchnię działki będzie to dobry wybór, ponadto funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń i zastosowanie podziału na strefę dzienną i nocną daje możliwość swobodnego mieszkania 4 osób.

Elewacja budynku jest efektowna i doskonale odnajdzie się w każdej przestrzeni zarówno miejskiej, wiejskiej i podmiejskiej. W projekcie uwzględniono duże okna wspaniale doświetlające pomieszczenia a wyjście z sypialni na balkon z zadaszeniem jest często poszukiwanym rozwiązaniem. Na dole znajduje się kuchnia, jadalnia i salon, jest wygodne miejsce do wspólnego spędzania czasu. Na poddaszu znajduje się część sypialna składająca się z dwóch pokoi i dużej sypialni, garderoby i łazienki.

Projekt domu dwurodzinnego Eco 22 (JB35)

Projekt domu o zabudowie jednorodzinnej lokalowej Eco 22 o powierzchni użytkowej 256,24 m2 został wykonany z wykorzystaniem nowoczesnych form i detali, ale ogólnie dom ma spokojny charakter.To duży, wygodny dom do zabudowy bliźniaczej, którego postawienie nie wymaga posiadania dużej działki. Na parterze zaplanowano duży aneks kuchenny połączony z salonem i efektownym kominkiem, jest to idealna przestrzeń do wypoczynku i spotkań towarzyskich. Piętro to część sypialna z 4 pokojami i wygodną łazienką. Rodzina czteroosobowa będzie mogła wygodnie mieszkać i cieszyć się pięknym domem.

Projekt domu w zabudowie bliźniaczej Eco 28 (JC12)

Projekt domu w zabudowie bliźniaczej Eco 28 z powierzchnią użytkową 96,13 m2, posiada efektowną elewację, która mimo prostoty będzie wyróżniać się na tle krajobrazu. Nawet posiadając niewielką działkę można wybrać ten projekt, to niedrogie energooszczędne rozwiązanie architektoniczne. Mieszkańcy będą zadowolenie z dużej ilości dziennego światła, ustawnych pokoi oraz estetycki, jaką wyróżnia się ten budynek. Dom został podzielony na strefy: dzienna to duży salon, który połączono z jadalnią, zapewniając wyjście na taras. Znajduje się na tym poziomie również wygodna kuchnia z praktyczną spiżarnią oraz pokój, który można zaadaptować w dowolny sposób. Piętro to przyjemne dwa pokoje, sypialnia, garderoba, balkon. W tak pięknym domu komfortowe życie będą mogły wieść cztery osoby.Projekt domu w zabudowie bliźniaczej Eco 21 (JA98)

Projekt domu w zabudowie bliźniaczej Eco 21 posiada powierzchnię użytkową 242,59 m2. Jest to dość duży dom z garażem z jednym miejscem na samochód oraz poddaszem użytkowym. Projekt obejmuje ciekawe rozmieszczenie pomieszczeń na parterze to znaczy: wiatrołap, korytarz, salon i aneks kuchenny, pomieszczenie gospodarcze. Natomiast na poddaszu zaplanowano 4 przytulne sypialnie i dużą łazienkę. Warto zwrócić uwagę na wygląd zewnętrzny budynku, którego elewacja utrzymana w kolorze szarości w połączeniu okładziną drewnianą zachwyca innowacyjnym pomysłem architektonicznym  Domownikom spodobają się lukarny znajdujące się z dwóch stron budynku, nadające całej aranżacji nietuzinkowy wygląd.

Projekt domu w zabudowie bliźniaczej Eco 15 (IN37)

Projekt domu w zabudowie bliźniaczej Eco 15 o powierzchni użytkowej 102,55 m2 jest ciekawym pomysłem architektonicznym, który zawiera garaż na jeden samochód oraz poddasze. Mimo prostoty formy może stanowić ciekawy element zabudowy. Projektant zastosował dwuspadowy dach i dekoracyjne lukarny z obydwu stron budynku a w podcieniu taras. Rodzina czteroosobowa może wygodnie mieszkać i funkcjonować w takim domu. Projekt jest bardzo przemyślany, uwzględniono duży i dobrze doświetlony salon, który jest połączony z kuchnią z oknami wychodzącymi na ogród. Na parterze umiejscowiono również łazienkę oraz kotłownię. Piętro to miejsce na nocny wypoczynek, znajduje się tam sypialnia, łazienka i garderoba oraz dwa pokoje.Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663