🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Projekty domów małych

Blog dom tani w budowie

data publikacji
16.11.2020


Mój Dom - Moja Ostoja


Każdy z Nas marzy o swoim miejscu na ziemi. O miejscu  tętniącym życiem, przepełnionego miłością.  O miejscu do którego z chęcią wracamy po ciężkim dniu w pracy. Nie potrzebujemy do tego ogromnych willi, które nie dość, że są bardzo kosztowne i skomplikowane w wykonaniu lecz przede wszystkim brakuje im intymności i uczucia prawdziwego ogniska domowego. 


Nasze marzenie o własnym domu , nigdy nie było tak łatwe do osiągnięcia jak teraz , dzięki firmie wybieramprojekt.pl Firmie, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje unikatowe, wyjątkowe, przepiękne, profesjonalnie wykonane projekty domów małych. Domów cechujących eleganckie wykończenie, które cieszą się dużą popularnością. Budynki te są zaprojektowane z niezwykłą starannością i pomysłowością.  Każdy z projektów domów małych cechuje niezwykła staranność o detale lecz przede wszystkim funkcjonalność. Domy te są niedrogie w budowie i późniejszej eksploatacji co jest bardzo istotne. 

 

Klasyka i elegancja


Na szczególną uwagę zasługuje Projekt Domu Jednorodzinnego AJR 03 BV01. Jest to mały dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 101,60m2. Cechuje go dach dwuspadowy.

Dom ten jest łatwy w wykonaniu i tani w budowie. Dom ten został zaprojektowany z myślą o każdym aspekcie życia codziennego, z garażem za którym znajduje się pomieszczenie gospodarcze w którym można umieścić piec.


Niesamowitym dopełnieniem owego domu jest zadaszony taras - idealne miejsce na rodzinnego grilla i to nawet w deszczowe dni!  Główną cechą tego pięknego domu jest dobra i przemyślana organizacja. Dom posiada kotłownie z pralnio - suszarnią, którą doceni każda Gospodyni Domowa.


Dom został podzielony na dwie strefy,  dzienną i nocną.  Strefa dzienna charakteryzuje się niezwykle stylowym i przestronnym salonem , wygodną jadalnią i bardzo pomysłowa kuchnią i spiżarnią. Strefa nocna  zawiera pokoje dla domowników oraz łazienkę i dodatkowe WC. Kolejnym ogromnym plusem ,tego bardzo pięknego stylowego małego domu jest energooszczędność .


Okno na Świat


Planowanie budowy swojego wymarzonego domu , może być bardzo stresująca , gdyż każdy chciałby aby znalazły się w nim różne elementy. Dzięki Naszej firmie wybieramprojekt.pl spełnienie tego marzenia obędzie się bez niepotrzebnego stresu.


Nasze projekty małych domów są przede wszystkim funkcjonalne i tańsze w wykonaniu i utrzymaniu.  Często nasze  wyobrażenia lub wymagania okazują się o wiele większe niż w rzeczywistości potrzebujemy. Mały dom bardzo często cechuje o wiele większa atrakcyjność pod tak wieloma względami niż ogromne posiadłości.


Mały dom jest przede wszystkim bardziej przytulniejszy gdyż odległość między danymi pomieszczeniami po prostu bardziej sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu . Szczególnie ważna jest otwarta strefa dzienna w której można wygodnie usiąść na kanapie z całą rodziną i np.  zagrać w różne gry. W małych domach o wiele łatwiej jest utrzymać porządek, gdyż przestrzeń codziennego użytku to większa  część domu z której korzystamy na bieżąco więc nie musimy się obawiać o szkodliwy kurz osiadający w nieużywanych pomieszczeniach!


Mały ale własny!


Najważniejszą rzeczą przy wyborze Naszego Wymarzonego Domu jest przede wszystkim określenie swoich potrzeb, czego dokładnie oczekujemy od takiego projektu. Na co więc szczególnie zwrócić uwagę?


Przede wszystkim jaką powierzchnię musi mieć nasz dom, ile osób będzie w nim mieszkało, czy w przyszłości planujemy powiększenie rodziny.  Jakie dokładnie pomieszczenia będą nam potrzebne, na przykład czy mamy zamiar pracować z domu, warto w tedy pomyśleć o oddzielnym pomieszczeniu, które będzie pełniło rolę biura. Najważniejsza jest wielkość naszej działki, gdyż to do niej musimy dopasować wielkość naszego domu. 


W myśl Rozporządzenia, minimalne odległości od granicy działki budowlanej do planowanego budynku wynoszą 4 metry, w przypadku budynku zwróconego ścianą z oknami lub drzwiami w stronę tej granicy, lub 3 metry w przypadku budynku zwróconego ścianą bez okien i drzwi w stronę tej granicy.


Kolejnym ważnym elementem jest liczba kondygnacji. Najprostsze w budowie są domy parterowe, domy małe, mnóstwo ciekawych projektów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej wybieram projekt.pl  Kolejna kwestią do przemyślenia jest podpiwniczenie. Coraz więcej osób obecnie umieszcza kotłownie, spiżarnie  czy warsztat na parterze, całkowicie rezygnując z podpiwniczenia, przede wszystkim ze względów finansowych. Bardzo ważna jest bryła budynku. Małe domu charakteryzują się nieskomplikowana bryłą, którą rzut kondygnacji jest zbliżony do kwadratu, dzięki temu koszty budowy oraz eksploatacji są o wiele mniejsze.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663