tel.: 71 712 72 22
pn.-nd.: 09:00 - 20:00

Dom tani w budowie

blog budowlany

łazienka - ciąg dalszy

gorbag 2014-03-22

trawertyn na ścianach w łazience

trawertyn na ścianach w łazience

trawertyn na ścianach w łazience

Było trochę zajęć pozabudowlanych (m.in. przycinanie drzewek), więc zrobiłem troszkę mniej niż było w planie. Mam ułożoną podłogę, ściankę nad wanną bez półki, dolny rząd płytek za umywalką, dołożyłem też parę płytek nad brodzikiem.

Kupiłem na próbę fugę Ceresit w kolorze bahama. Jeszcze mokra, to nie jestem pewien czy będzie pasować. Kupiłem też farbę Extra White z Tikkurilli. Dopiero doczytałem w dzienniku Artix1, że miał problemy z Dulux Acryl White na suficie, u nas też trochę widać maziaje. Zastosował Tikkurillę, to i ja spróbuję. O dziwo jest nawet tańsza od Duluxa.

Zostaje dokończyć półeczkę nad wanną i obudować kibelek, a później fugowanie, montaż wanny, brodzika, grzejnika, malowanie i wiele innych.

Komentarze

Też zakupiłem farbę Tikkurili, ale Super White o Extra White nie słyszałem, ale nie jestem też znawcą:) w pomieszczeniach "mokrych" pomalowałem natomiast Beckers Designer Kitchen & Bathroom - rewelacja. Naprawde boska farba. Ta tikkurila to jest niższa półka, bo inne są droższe i mają lepsze parametry, ale myślę, że do sufitów jak dla mnie starczy. mest 2014-03-23 o 17:10
Z tą nazwą Tikkurilli na pewno masz rację. Pisałem z pamięci.
Na pomieszczenia mokre nie wybierałem, dzięku za poradę.
gorbag 2014-03-23 o 17:40