Minimum 500 zł rabatu na projekt domu 🔥Voucher na projekt wnętrza - rabat 500 zł! 🧡 Kup pakiet do 15.06.

Jaki projekt altanki?

Blog dom tani w budowie

data publikacji
15.06.2022


Osoby mieszkające w domu uwielbiają również spędzać czas na podwórku. Świeże powietrze idealnie działa na zdrowie. Warto podkreśli, że często w okresie letnim organizujemy grilla i borykamy się z problemem jak pomieścić wszystkich gości w razie załamania pogody.


W czym zaprojektować altanę?                 


Problem sam się rozwiązuje, ponieważ firma nosząca nazwę wybieramprojekt.pl wykonuje projekty altan. Można złożyć zamówienie na idealną budowle, która wypełni nam pustą przestrzeń na zewnątrz. Altana przede wszystkim powinna być zaprojektowana w naszej głowie dzięki koncepcji jesteśmy w stanie stworzyć idealne miejsce wypoczynku.


Na stronie internetowej można obejrzeć wszystkie stworzone już altany pomoże to klientowi przy ostatecznej decyzji.  Jeżeli komuś spodoba się wykonanie jednego z projektów można po prostu go kupić przez internet.


Panel wybieramprojekt.pl wesprze klienta przy wyborze najbardziej odpowiedniej altany. Zapewniamy to ze względu na duży wybór budowli oraz przeróżną stylistykę. Nie sposób pominąć faktu, że projekty wykonywane są za różne kwoty, aby klient mógł wybrać ofertę w swoim budżecie.


Co w altanie?


W naszej altanie powinien być porządek oraz dobrze wykorzystana przestrzeń. Wielkość budynku powinna być dostosowana do powierzchni terenu zewnętrznego. Kluczowym elementem altany jest wnętrze, czyli blat oraz miejsca siedzące. Obecnie w nowoczesnych projekty znajdują się grille oraz kominki. Na pewno dodaję to przytulności dla miejsca wypoczynku.


Żar ognia otuli wnętrze i umili wspólne wieczory ze znajomymi. Ważnym elementem jest zamontowanie oświetlenia oraz miejsca z paloną kawą, aby odstraszyć insekty. Warto upiększyć altany kwiatami lub krzewami. Przy otwartych budowlach w okresie letnim idealnie sprawdzą się leżaki.


Parkiet w altanie wykonywany jest z drewna, aby człowiek mógł swobodnie się po niej poruszać. Jest bardzo ważne, gdy posiadamy dzieci, dzięki temu można je łatwiej upilnować. Wspaniałym pomysłem jest wykonanie kącika dla najmłodszych pociecha, aby wspólnie z rodziną oddychały świeżym powietrzem i wspólnie się bawiło.


Jaką wielkość altany?


Rozmiar to pojęcie względne dlatego trudno określić jaki aktualnie rozmiar jest odpowiedni. Osoby posiadające małą działkę wybiorą mniejszą natomiast ci ,którzy mają jej więcej mogą zagospodarować na altanę więcej miejsca.


Klienci mogą wybrać mały budynek bądź altany z wyjściem na ogród największym zainteresowaniem się cieszą się cieszą się altany do 100 m kwadratowych powierzchni. Obecnie altanki wyglądają niczym małe domy. Są funkcjonalne, ponieważ posiadają miejsce na spożywanie posiłków, odpoczynek oraz rozrywkę. Budując taki obiekt. Warto zastanowić się czego najbardziej potrzebujemy, aby wypoczynek był produktywny.


Co jest potrzebne do zrobienia altany? 

    

Głównymi elementami niezbędnymi do budowlany altany jest drewno . Cały szkielet konstrukcji oparty jest na bazie drewnianej. Krzesła, taboreciki oraz stół, które pełnią najważniejszy element wystroju też są wykonane z drzewa.


Kominki lub grille wyprodukowane są z cegły, aby przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Na pionowych słupach osoby często chcą ceglane wstawki, aby wszystko dobrze współgrało. Należy również zwrócić uwagę, że współczesne altany mają okna oraz drzwi. Dzięki temu przypominają nam niewielki domy wypoczynkowe.


Najczęściej wybierane projekty altan


G-altana 5 to szykowna altanka z zadaszeniem oraz kominkiem. Altanka 4 stworzona jest funkcjonalnie, ponieważ znajduję się tam kominek oraz miejsce na opał. Altana Ogrodowa posiada grill idealnie komponuje się z dużą ilością kolorowych kwiatów.


Wszystkie altany są inne, ponieważ w jednych znajdują się grille, kominki, a nawet miejsca na saunę. Na prawdę ciężko określić jaką altana sprosta klientowi. Wymagania są duże jednak nasza firma wybieramprojekt.pl sprosta najwyższej rangi wymaganiom.


Zatrudnieni profesjonaliści projektują wnętrza, tak aby były spełnieniem marzeń klienta. Oczywiście ceny projektów dopasowane są do jakości  wykonanej wizualizacji. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich ofert naszej firmy.  Drogi kliencie mam nadzieję, że nasza współpraca niedługo się rozpocznie. Zwarci i gotowi czekamy na kontakt.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663