🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Galeria domów - omawiamy wybrane projekty domów

Blog dom tani w budowie

data publikacji
12.01.2020


Wybierając projekt domu stoisz przed poważnym wyborem - wyborem, z którym będziesz szedł przez całe życie. Warto jest zatem rozważyć wszystkie za i przeciw tego upragnionego projektu o ile taki już masz. Jeżeli nie jesteś w stu procentach pewien, czy podjąłeś właściwą decyzję warto rozważyć kilka z nich, walory i zalety każdego i wtedy wybrać ten jeden, najważniejszy dla Ciebie i Twojej rodziny. Przedstawiamy Ci zestawienie pięciu fantastycznych projektów domów jednorodzinnych, aby pomóc Ci wybrać ten jeden odpowiedni.


DOM PRZY RUBINOWEJ 3 BIS jest to projekt parterowego domu jednorodzinnego o powierzchni 115,34 m2 z tarasem. Dom w swojej prostej kubaturze łączy funkcjonalność i nowoczesność. W projekcie zawarte są trzy mniejsze pokoje i jeden duży, przestronny pokój dzienny o łącznej powierzchni ponad 70m2. Pokój dzienny połączony jest z jasną kuchnią oświetloną dwoma oknami. Jest to idealne rozmieszczenie do połączenia kuchnia-jadalnia-salon występującego w nowoczesnych aranżacjach wnętrz.


Zaraz po wejściu do domu znajdujemy się w bardzo praktycznym wiatrołapie, w dalszej części budynku z przestronnego hallu możemy przedostać się do kotłowni przystosowanej do coraz częściej używanego w domach jednorodzinnych ogrzewania gazowego. Kotłownia ta jest pomieszczeniem przejściowym między domem, a garażem o powierzchni 24,31m2. Na projekcie domu przy rubinowej 3 bis uwzględniona jest łazienka z wanną i ubikacją do użytku domowników, a dodatkowo oddzielnym pomieszczeniem jest łazienka gościnna WC, jest to rozwiązanie zapewniające intymność i praktyczność w użytkowaniu.


Z dodatkowych, bardzo praktycznych pomieszczeń zaprojektowane zostały spiżarnia - wejście z kuchni, i garderoba z wejściem z hallu. DOM PRZY RUBINOWEJ 3 BIS jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi ceniących sobie prywatność, a także możliwość spędzania wspólnego czasu razem.
DOM PRZY BUKOWEJ 26 o powierzchni 95m2 jest idealnym rozwiązaniem dla niewielkich rodzin. Dom jest oświetlony z trzech stron, co daje dużo światła i zapewnia funkcjonalność pomieszczeń. Zaraz po wejściu do domu zaplanowany jest duży wiatrołap umożliwiający ustawienie szafy na ubrania wierzchnie i jest dobrym miejscem do przywitania gości. W projekcie domu przy bukowej 26 przestrzeń wspólna została świetnie rozmieszczona, jest to rozwiązanie otwartego salonu, połączonego z jadalnią i otwartą kuchnią.


Duży pokój dzienny jest doskonale doświetlony z dwóch stron dużymi oknami, a kuchnia może być oddzielona barkiem stanowiącym nowoczesne rozwiązanie oddzielenia przestrzeni. Jedną z wielu zalet tego projektu jest duża kotłownia z wyjściem na zewnątrz. Projekt zawiera trzy pokoje-sypialnie i dwie łazienki. Jedna z łazienek to typowa WC z ubikacją i umywalką, druga - większa pomieści wannę i prysznic dla wygody mieszkańców.
DOM PRZY PRZYJEMNEJ 14 BIS jest to projekt domu jednorodzinnego, parterowego z trzema sypialniami i pokojem dziennym otwartym na kuchnię, z którego możliwe jest wyjście na taras, bądź ogród. NA powierzchni blisko 100m2 pokój dzienny zajmuje jedną czwartą całego budynku, sprawdzi się więc idealnie do odpoczynku i relaksu. W dużej kuchni możemy zainstalować stół jadalniany, co zapewni możliwość spędzania wspólnego czasu przy posiłkach dla całej rodziny.


Niewątpliwym atutem projektu jest duża, praktyczna kotłownia, która przy ogrzewaniu gazowym z powodzeniem spełni funkcję dodatkowego pomieszczenia na przechowywanie rzeczy. W domu znajduje się oddzielna toaleta w pobliżu pokoju dziennego i łazienka z wanną i prysznicem tuż przy sypialniach. Warto dodać, że obie łazienki mają okna, dzięki czemu są dobrze doświetlone.
DOM JEDNORODZINNY PRZY PRZYJEMNIEJ 12 BIS jest to projekt bardzo praktycznego wykorzystania 97m2 powierzchni użytkowej budynku. W domu tym, o bardzo przemyślanej koncepcji rozstawienia pomieszczeń znalazły się aż trzy sypialnie i jeden duży pokój dzienny. Już na pierwszy rzut oka widać jak bardzo praktyczny jest to budynek, z wiatrołapu możemy przejść do domu, lub przez kotłownię do garażu. W naszym klimacie jest to niezwykle istotne, zwłaszcza zimą - nie ma konieczności wychodzenia na zewnątrz aby dostać się do samochodu.


Z wspomnianego wcześniej wejścia do domu wejdziemy na korytarz prowadzący do salonu połączonego z otwartą kuchnią, lub do sypialni. Dobrym rozwiązaniem jest usytuowanie łazienki w centrum domu, tak aby każdy z domowników miał do niej swobodny dostęp.
DOM PRZY KLONOWEJ 5 to prosty w formie, a zarazem bardzo nowoczesny budynek dla kilkuosobowej rodziny. Na powierzchni prawie 93m2 budynku znajdują się trzy sypialnie, łazienka, kuchnia, kotłownia i przestronny pokój dzienny. Absolutną zaletą projektu domu przy klonowej 5 jest wyjście na taras, bądź ogród przez salon. Wspólne spędzanie czasu z rodziną umożliwi duża kuchnia, w której z powodzeniem znajdzie się miejsce na stół dla wszystkich mieszkańców, a szybkie śniadanie z powodzeniem można spożyć przy barku kuchennym.


Ważnym elementem kuchni jest wydzielona spiżarnia na przetwory. Dom przy klonowej 5 jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin chcących spędzać popołudnia w ciepłej, rodzinnej atmosferze między innymi dzięki uwzględnieniu na projekcie kominka w dużym pokoju dziennym.


Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663