❤️ ADAPTACJA PROJEKTU I PEŁNA OBSŁUGA DO POZWOLENIA NA BUDOWĘ - 30 LAT DOŚWIADCZENIA 🏠 PROJEKT "SZYTY NA MIARĘ" I PROJEKTY GOTOWE DO 20% TANIEJ ⚡

Funkcjonalne, gotowe projekty garaży

Blog dom tani w budowie

data publikacji
06.02.2020

Obecnie istnieje stały trend w kierunku budowy pięknych, wolnostojących garaży, których wygląd i przeznaczenie przynosi właścicielom zadowolenie. Rozwój branży budowlanej, nowe technologie, wysokiej, jakości materiały i różne innowacje techniczne pozwalają biurze projektowemu Wybieram Projekt sprzedawać gotowe projekty z najbardziej oryginalnymi i nieoczekiwanymi rozwiązaniami.


Zdjęcia projektów garażowych wyraźnie pokazują, jak oryginalny może być budynek, którego główną funkcją jest przechowywanie samochodu. Gotowe projekty garaży jednostanowiskowych, dwustanowiskowych oraz wielostanowiskowych mogą być z warsztatem, oddzielnym pokojem w połączeniu z kilkoma innymi opcjami. Garaże mogą być połączone z altanami, budynkami gospodarczymi lub wiatami.


Projekty garaży


Głównym celem garażu jest ochrona samochodu przed negatywnymi zjawiskami atmosferycznymi i zmianami temperatury. Ale dziś garaż może być nie tylko praktycznym budynkiem do przechowywania samochodu, ale także wielofunkcyjnym i pięknym obiektem. Nowoczesny wolnostojący garaż, dostępny w gotowych projektach, pozwala uzyskać dodatkowe metry kwadratowe na pomieszczenia mieszkalne lub gospodarcze. Gotowe projekty garaży, które umieszczone są w katalogu, zawierają wiele ciekawych opcji.


Projekt garażu G 2.1 (bez okien) (GC42)


Garaż na dwa samochody, zaprojektowany z betonu komórkowego o łącznej powierzchni 40,80 m2 i kubaturze netto 127,00 m3. Budowa budynku to ściany z bloczków z betonu komórkowego, ozdobione tradycyjnym tynkiem, pokryciu dachu to blacha dachówkowa. Styl garażu jest klasyczny, co pozwoli na postawienie tej konstrukcji przy każdym domu. Istnieje również możliwość wybrania garażu wolnostojącego do każdego projektu domu jednorodzinnego, musi jedynie pasować do niego bryłą dachu i elewacją. Projekty garaży są dość popularne. Katalog przedstawia projekty garaży umieszczonych oddzielnie od domu. Korzystanie z wolnostojącego garażu pozwala zaoszczędzić na kosztach budowy domu jednorodzinnego.


Projekt garażu G8 (GC81)


Nowoczesne kompleksy garażowe powinny być przede wszystkim ergonomiczne i wielofunkcyjne. Budynek zarezerwowany na garaż można podzielić na kilka obszarów funkcjonalnych. Projekt (GC81) przedstawia garaż o powierzchni zabudowy 54,35 m2 i kubaturze netto 150,00 m3. Jest to ekonomiczny i wygodny budynek do zaparkowania dwóch samochodów osobowych, wyposażony w szerokie drzwi garażowe. Projekt daje możliwość wykonania pojemnych szaf lub półek, które mogą zostać umieszczone przy ścianach. Funkcjonalność tego projektu to także dodatkowe zadaszone miejsce z tyłu garażu do przechowywania drewna do kominka. Dach może zostać wykonany z dachówki ceramicznej albo cementowej.


Dlaczego warto korzystać z gotowych projektów garaży?


Zaletą gotowych projektów jest to, że są tańsze i wyglądają przyzwoicie. Jeśli projekt z jakiegoś powodu nie pasuje do konkretnej działki, ale naprawdę się spodobał, specjaliści biura projektowego dokonają zmian i odpowiednio dostosują. Ciekawym projektem garażu jest model GC37 z pomieszczeniem gospodarczym, schowkiem i wiatą garażową (EW44) o powierzchni: garaż - 46,30 m2, pomieszczenie gospodarcze - 24,10 m2 i wiata garażowa - 41,50 m2. Stanowi on oszczędność finansową, nie trzeba będzie dobudowywać dodatkowych pomieszczeń, jest również bardzo praktyczny, ponieważ posiada dwa miejsca do przechowywania samochodów. Garaż w tym projekcie zawiera bramę garażową uchylną. Budynek posiada ładny dach dwuspadowy z blachodachówki, elewację stanowi tynk cienkowarstwowy z dekoracyjnymi płytkami klinkierowymi. 


Projekt G62 garaż trzystanowiskowy (GP81)


Na stronie internetowej biura projektowego można wybrać projekt garażu dopasowany do każdego gustu i potrzeb. Różne style pozwalają harmonijnie dopasować garaż do istniejącego dziedzińca z gotowym domem i krajobrazem. Można również wybrać wymagany rozmiar, ponieważ w arsenale są nie tylko pojedyncze projekty z różnymi rodzajami bram garażowych.


Jednocześnie każdy projekt jest przemyślany i wysokiej, jakości. W przypadku praktycznego projektu garażu (GP81) o powierzchni zabudowy 78,41 m2 i kubaturze netto 317,40 m3, garaż zaprojektowano o powierzchni 60,15 m2 a pomieszczenie gospodarcze o 8,78 m2. Jest to doskonały projekt dla rodziny z trzema samochodami osobowymi, które można wygodnie przechowywać. Pomieszczenie gospodarcze można wykorzystać w dowolny sposób i zapewnić więcej miejsca w domu jednorodzinnym. Dach czterospadowy kryty dachówką ceramiczną.


W biurze projektowym można zakupić również inne gotowe projekty garaży np.:


  • Projekt garażu GMC49 budynek garażowo-magazynowy z częścią mieszkalną (FA71) z uchylną lub segmentową bramą garażować - 3 szt.

  • Projekt garażu garaż GD 1 (03) (AW16) - jednostanowiskowy z wiatą gospodarczą.

  • Projekt garażu GM08 budynek garażowo-magazynowy z częścią pomocniczą (FA35) z bramą garażową segmentową lub uchylną (6 szt.)

  • Projekt garażu GB69 garaż blaszany dwustanowiskowy (HC49) z dachem jednospadowym z blachy trapezowej.Wszystkie zalety garaży


  • Emisje z pracującego silnika nigdy nie przenikają do domu, nawet przez otwarte okna, drzwi i kanały wentylacyjne w ścianach.

  • Jeśli garaż jest wolnostojący, można go zbudować wraz z małym pomieszczeniem gospodarczym, czy letnią kuchnią, czy pomieszczeniem do przechowywania narzędzi ogrodowych.

  • Garaż może być również aktywnie wykorzystywany do rekreacji, jeśli obok niego, w cieniu, uda się umieścić stół z krzesłami, ławką ogrodową lub huśtawką. Możliwa jest również kombinacja z altaną lub grillem do gotowania pysznego obiadu. Wszystko jest w rękach właściciela. W tym ogranicza go tylko własna wyobraźnia.Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663