tel.: 71 712 72 22
pn.-nd.: 09:00 - 20:00

Dom tani w budowie

blog budowlany

Dziennik budowy z8 w wersji szkieletowej

gorbag 2012-04-18

W poprzednich (ś)licznych linkach przegapiłem jeszcze jeden dziennik budowy z8 z forum Muratora. Można go znaleźć http://forum.muratordom.pl/blog.php?117564-efka3 pod tym linkiem.

Dziennik w formie bloga, czyli tej która się Muratorowi zdecydowanie mniej udała niż normalny dziennik na forum.

Podlubelski dom efki3 to wersja w szkielecie drewnianym z poddaszem docelowo użytkowym. Dom jest bardzo mocno zaizolowany - oprócz 15 cm wełny w ścianie zastosowano 20 cm styropianu na zewnątrz. Robi wrażenie. Okna osadzone w warstwie ocieplenia, na całości podłogówka. Miło poczytać.

Edit: efka3 dorzuciła jeszcze jeden link do dziennka budowy z8 w szkielecie. Niewiele wpisów, ale zajrzeć można - http://forum.muratordom.pl/blog.php?98370-andstach1 - o pod tym linkiem.

Komentarze

Dziękuje za miłe słowa. Mam nadzieję, że uda Ci sie tak skrupulatnie prowadzić cały dziennik jak jego początki. Jak widać w moim dzienniku systematyczności brakuje ;))

W trakcie budowy, wiele razy spotkacie "doradców", którzy jak tylko zrobicie inaczej będa starali się wybić wam to z głowy... Nawet nie wiecie jakimi odmieńcami my jesteśmy ;))

Ale mamy dobrego ducha naszej budowy, który wspierał nas w naszych "szalonych" jak się niektórym wydaje pomysłach, dzięki czemu nasza stodoła mimo ze tak tradycyjna i banalna w swojej bryle, to technologicznie o krok do przodu ;)I to bez rujnacji portfela...

Życzę powodzenia i oczywiście będę zagladać...
efka3 2012-04-18 o 22:08