🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Domy szkieletowe, projekty domów szkieletowych

Blog dom tani w budowie

data publikacji
31.03.2021


Domy szkieletowe, kiedy warto się zdecydować?


Budowa domu wiąże się z wybraniem odpowiedniego projektu, który będzie spełniał wszelkie kryteria pod względem użytkowym i wizualnym wszystkich członków, którzy będą w danym domu mieszkać.

Obecnie jednak mamy o wiele większe możliwości dobrania projektu tak, aby nie tylko wygląd domu i konstrukcja w pełni nam pasowała, ale także sposób i co za tym idzie, szybkość budowy. Jeszcze jakiś czas temu niecodzienne konstrukcje budziły brak zaufania, jednak obecnie wybierane są coraz częściej.

Dom szkieletowy, warto wybrać?

Projekty domów szkieletowych są obecnie bardzo często wybierane przez osoby, które pragną wybudować dom szybciej, a także chcą mieć możliwość jego dowolnej rozbudowy w trakcie mieszkania w danym miejscu. Jest to bardzo wygodne, bo dom szkieletowy daje ogromne możliwości przerobowe dla każdego użytkownika. Ponadto plusem jest bardzo korzystna cena projektów i bardzo prosta, nowoczesna budowa, co dla wielu jest dużą zaletą.

Domy szkieletowe, dla kogo sprawdzi się najlepiej?

Kiedyś wyłącznie domy murowane były wybierane najchętniej, bo te szkieletowe uchodziły za mało trwałe i zostały traktowane jak wymysł czasów współczesnych. Jednak obecnie możemy liczyć na rozwianie wątpliwości i zaprzeczenie poprzednich teorii, a potwierdzeniem są coraz to częściej budowane budynki mieszkalne w ten sposób.

Niewątpliwie w wielu przypadkach projekty domów szkieletowych sprawdzą się zdecydowanie lepiej, bo możemy tutaj liczyć na o wiele szybszą budowę budynku i możliwość jego modyfikacji, nawet po zakończeniu budowy, co w przypadku domów murowanych jest o wiele trudniejsze, a często nawet niemożliwe.

Nowoczesne rozwiązania

Jeśli chodzi o domy szkieletowe to nie można im odmówić nowoczesnego wyglądu, bo charakteryzuje je minimalistyczna i bardzo prosta budowa. Jeśli liczymy na szybką realizację projektu, to w przypadku domów szkieletowych możemy na to rzeczywiście liczyć. Pracujemy tutaj według określonego schematu, który jest od lat wykorzystywany w wielu krajach i sprawdza się świetnie.

Kiedy warto skorzystać z projektu domu szkieletowego?

Przede wszystkim o budowie domu szkieletowego powinniśmy pomyśleć w sytuacji, kiedy zależy nam na czasie i chcemy przeprowadzić się w dane miejsce jak najszybciej. Kolejną sytuacją, w której warto o tym pomyśleć jest pragnienie dowolności w przebudowie domu w przyszłości. Jeśli chodzi o domu budowane na podstawie szkieletu są one o wiele łatwiejsze w przebudowie i każdy klient może to zrobić w dowolnym czasie, co pozwoli dopasować dom, aby idealnie spełniał wszelkie kryteria i dostosowywał się do potrzeb domowników.

Duży wybór dostępnych projektów

Projekty domów szkieletowych są dostępne w wielu opcjach, co pozwala na dobranie ich tak, aby pod każdym względem odpowiadały klientowi. Mamy więc do dyspozycji projekty, które nie tylko możemy zrealizować szybko, dostosować je do warunków i oczekiwań, a także w przyszłości rozbudować, aby jeszcze lepiej wpasowały się w życie codzienne domowników. Możemy także liczyć na bardzo korzystne ceny tego rodzaju projektów, co jest niewątpliwym plusem.

Dom o modnym i nowoczesnym wyglądzie

Kiedy zależy nam na tym, aby dom był nowoczesny, miał prostą budowę i minimalistyczny wygląd, to projekty domów szkieletowych wyjątkowo przypadną nam do gustu. Tym bardziej że a rynku jest tak wiele dostępnych opcji, że możemy dobrać rzeczywiście ten, który sprawdzi się najlepiej. Należy mieć też na uwadze szybki czas realizacji projektu, bo budowa domu w ten sposób jest o wiele krótsza i łatwiejsza.

Dla osób, którym zależy na czasie, aby jak najszybciej wprowadzić się, do nowego domu jest to wystarczające kryterium wyboru tego rodzaju projektu dla siebie w bardzo korzystnej cenie. Tym bardziej że możemy go w przyszłości dowolnie modyfikować.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663