🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Domy parterowe

Blog dom tani w budowie

data publikacji
14.03.2020Projekty domów parterowych


Wybór przyszłego domu nie jest łatwy. Dlatego często pojawia się wiele pytań, które warto przeanalizować przed zamówieniem projektu domu parterowego. Dom to nie tylko cztery ściany, ale przystań, wymarzone miejsce, w którym mieszkańcy chcą czuć się komfortowo, bezpiecznie. Wszystko jest ważne, każdy szczegół, więc wybierając dom z katalogu, gotowych projektów domów parterowych, można dopasować odpowiednie wymiary, wykonanie i zastosowane materiały. 


Wiele zalet domów parterowych

  Projekt domu parterowego jest coraz bardziej interesujący i poszukiwany na polskim rynku. Ludzie wybierają takie projekty, aby opuścić miasto i przenieść się na przedmieścia. Domy parterowe jednorodzinne mają wiele korzyści. Jedną z głównych zalet życia poza miastem jest możliwość oddychania czystym powietrzem, bycia otoczonym przez naturę, z dala od zanieczyszczonego otaczającego środowiska miejskiego. W każdej chwili można iść do ogrodu, aby podziwiać rośliny zielone i kwiaty. Okoliczne krajobrazy fascynują, pomagają się zrelaksować, poświęcają więcej czasu rodzinie i sobie.

  Koszt jest kolejnym ważnym kryterium. Ceny za budowę domów parterowych są tańsze. Kwestia ekonomii jest często jednym z najważniejszych czynników, szczególnie dla młodych ludzi, którzy chcą rozpocząć życie rodzinne w swoim własnym domu. Ponadto budynki te są tańsze w utrzymaniu. Mały ogródek w pobliżu parterowego domu umożliwi uprawę ekologicznych warzyw i owoców. Brak wysokich schodów jest ważny dla osób starszych i małych dzieci, dla których wspinaczka i zejście może spowodować obrażenia.

  Przykładem pięknego domu parterowego jest projekt Decyma 6 (FG17) o powierzchni użytkowej 158,50 m2. W domu znajduje się garaż na dwa samochody, przestronny salon z wyjściem na taras. Przeszklenia dają wnętrzu dużo więcej światła, wygodne 4 sypialnie, garderoba, kuchnia, spiżarnia i łazienka zapewniają komfortowe mieszkanie dla 4 osobowej rodziny. Jest to projekt energooszczędny. 

Wygodna jednopoziomowa budowa

  Decydując się na zakup gotowego projektu domu parterowego, można liczyć na profesjonalne wzornictwo, zastosowanie innowacyjnych technologii w budownictwie, nowoczesne rozwiązania architektoniczne. To wszystko sprawia, że projekty domów tworzone przez specjalistów są piękne, przytulne i wygodne dla każdego członka rodziny. Katalog domów parterowych z wizualizacją zdjęć, układem, kosztem, podstawowymi cechami pomoże wybrać dom, w którym każdy będzie szczęśliwy.

  Poszukując gotowego projektu domu parterowego na wąską działkę, który będzie posiadał niewielką powierzchnię, warto rozważyć projekt domu jednorodzinnego Minimalny (IL79) . Budynek o powierzchni użytkowej 83,00 m2 posiada prostą bryłę, co nie będzie generowało wysokich kosztów budowy oraz przyszłego utrzymania. Projekt obejmuje ciekawą dekorację elewacji w postaci ciemnego klinkieru, ciekawego zadaszenia wejścia do budynku oraz taras, co razem zapewnia niezwykły design. Długi korytarz, wbudowane szafy to praktyczne rozwiązanie w każdym domu.
 
Wybór gotowego projektu domu parterowego

  Wybór projektu jest ważnym etapem, od którego zawsze rozpoczyna się budowa. Poważnie wpływa na koszt budowy obiektu i główne parametry przyszłego domu.Typowe projekty domów parterowych, w szczególności domków podmiejskich, są bardzo poszukiwane w budownictwie mieszkaniowym.

Zalety korzystania z projektów domów parterowych
  Popularność i częste stosowanie dokumentacji projektowej dla domów jednopiętrowych wynika z kilku powodów:

  • Przy ograniczonych zasobach finansowych zakup projektu klasy ekonomicznej jest realną szansą na uzyskanie wygodnego mieszkania

  • Proste i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne mogą zapewnić niezawodność i trwałość

  • Małe jednopiętrowe domy są odpowiednie dla osób starszych i niepełnosprawnych

  • Wydatki na funkcjonowanie kompaktowego małego domu parterowego są niższe niż w budynkach wielopiętrowych.

  • Zaletą nowoczesnych domów parterowych jest wysoki poziom komfortu. Osiąga się to, pomimo niewielkiego obszaru, dzięki właściwemu planowaniu, zastosowaniu zaawansowanych technologii i materiałów budowlanych.


Popularne projekty pięknych domów parterowych

  Projekt domu jednorodzinnego HomeKONCEPT-38 (IJ91) – pow. użytkowa 105,66 m2. Budynek nie posiada podpiwniczenia, zaprojektowany w stylu nowoczesnym, w technologii murowanej. Projekt obejmuje dach wielospadowy, duży salon, kotłownią, garaż na dwa samochody. Ponadto budynek posiada poddasze do adaptacji, a także praktyczną pralnię, kuchnię i spiżarnię.

  Projekt domu jednorodzinnego Flori III G1 (wersja B) Kolekcja Leca® DOM (BP92) – pow. użytkowa 116,74 m2. Budynek nie ma podpiwniczenia, posiada dużą kotłownią, duży salonem, garaż na jeden samochód. Ponadto projekt zawiera: kuchnię, 3 sypialnie, łazienkę, hol.

  Projekt domu jednorodzinnego KA78 (JB64) – pow. użytkowa 103,09 m2. Budynek nie ma garażu ani podpiwniczenia. Jest domem energooszczędnym, zaprojektowany w nowoczesnym stylu z dachem dwuspadowym. Zawiera duży salon, kotłownię, łazienkę, spiżarnię, kuchnię z jadalnią, 3 sypialnie.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663