🔥 PROJEKT Z BUDOWĄ 🏠 OSZCZĘDASZ 10 000 ZŁ - RABAT NA INSTALACJE 🏠 UMOWA I ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU" ⚡️

Domy drewniane całoroczne, komu się sprawdzą?

Blog dom tani w budowie

data publikacji
07.12.2021


Domy drewniane całoroczne są bardzo często wybierane przez miłośników stylu górskiego w połączeniu z praktyczną nowoczesnością. Możemy osiągnąć naprawdę przyzwoite efekty, a także zaoszczędzić swoje pieniądze, bo projekt jesteśmy w stanie zakupić w naprawdę niskiej cenie.


Gotowy projekt domu drewnianego całorocznego nie tylko kosztuje mniej, ale także nie musimy czekać na jego wykonanie. W szybkim tempie więc możemy przystąpić do jego realizacji, aby jak najszybciej móc zamieszkać w swoim wymarzonym domu.


Bardzo duży wybór dostępnych projektów


Kiedy decydujemy się na budowę domu, to chcemy, aby wyglądał on dokładnie tak, jak tego oczekujemy. Jakiś czas temu nie mieliśmy dostępu do wielu projektów gotowych, więc często nie było możliwości zakupu takiego, który by nam w pełni zadowolił. Obecnie mamy szansę zakupić taki projekt, który będzie odzwierciedlał wszystkie nasze oczekiwania, a także będzie idealnie dobrany do działki, jaką mamy do swojej dyspozycji.


Kiedy warto zdecydować się na gotowy projekt domu drewnianego całorocznego?

 

W wielu przypadkach chcemy wybudować dom tak szybko, jak to możliwe, jednak nie kosztem redukcji naszych oczekiwań, a także wysokiej jakości. Gotowe projekty domów całorocznych wykonanych z drewna występują w tak wielu różnych wariantach, że każda osoba jest w stanie dobrać ten najlepszy dla siebie. Możemy więc dzięki temu mieszkać w takim domu, który w pełni nas zadowala pod każdym względem.


Warto o tym pomyśleć nie tylko wtedy, kiedy chcemy zaoszczędzić swoje pieniądze, ale także, kiedy zależy nam na czasie. Projekty indywidualne wymagają czasu, który jest potrzebny architektowi na stworzenie dla nas takiego, który w pełni nas zadowoli.


Kiedy warto zdecydować się na projekt domu drewnianego całorocznego?


Coraz więcej osób liczy na to, że dom będzie nowoczesny, ale przy jednoczesnym tradycyjnym wyglądzie. Domy drewniane całoroczne wykonane z bali dają niesamowity górski klimat, co jest bardzo istotne dla wielu osób. Mamy do wyboru projekty małych domków 70-metrowych, a także dużo większych z garażem i poddaszem.


Możemy także liczyć na projekt, który będzie uwzględniał garaż, czy bardzo rozbudowany, otwarty salon. Wszystko więc zależy od naszych oczekiwań, a także od tego, jak liczną mamy rodzinę, która będzie zamieszkiwać w danym domu. Z całą pewnością jednak będziemy w stanie wybrać dla siebie odpowiednią opcję.


Domki całoroczne w górskim stylu


Domki całoroczne wykonane z bali mają niecodzienny styl, który jest bardzo przyjazny w odbiorze. Projekty uwzględniają garaże, a także tarasy, wszystko po to, aby wpasować się w nasze indywidualne potrzeby i oczekiwania. Mamy gwarancję wizualnego górskiego charakteru przepełnionego ciepłem.


Możemy liczyć na dobranie dla siebie takiego projektu, który uwzględni możliwości naszej działki, a także nasze własne dotyczące wielkości powierzchni użytkowej, a także wytyczonych pomieszczeń. Wiele osób liczy na pokaźny salon z aneksem kuchennym i taki też projekt możemy bez problemu dla siebie wybrać.


Niższe koszty i szybkość w realizacji projektu


Kiedy zdecydujemy się na kupno gotowego projektu domku całorocznego wykonanego z drewnianych bali, to możemy liczyć na bardzo szybkie przystąpienie do realizacji budowli. Decydując się na projekt indywidualny, musimy liczyć się z czasem, jaki będzie potrzebny dla architekta na jego wykonanie. Decydując się na kupno projektu gotowego, nie musimy obawiać się, że czas oczekiwania na sam projekt będzie się przedłużał.


Gotowe projekty są także tańsze, więc możemy oszczędzić swoje pieniądze. Wiele osób obawia się, że nie będzie w stanie wybrać dla siebie pasującego gotowego projektu domku całorocznego wykonanego z drewna. Jednak jest ich tak wiele, że każdy bez trudu będzie w stanie wybrać dla siebie ten idealnie pasujący.


Każda więc osoba będzie w stanie wybrać dla siebie projekt, który uwzględni wszystkie potrzeby i wpisze się w oczekiwania domowników. Mamy także gwarancję sprawdzenia projektu pod kątem norm budowlanych, nie natrafimy więc na żadne trudności w trakcie realizacji projektu.


Bardzo często możemy liczyć na drobne poprawki na samym projekcie, co pozwoli dopasować go jeszcze lepiej do naszych potrzeb. Kiedy chcemy więc oszczędzić czas i pieniądze, to warto sprawdzić, czy gotowy projekt domu nie okaże się rozwiązaniem idealnym dla nas.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663