Gwarancja najniższej ceny - 🧡 wiosenne rabaty na projekt domu! Tylko do 17.04 ☀️

Abra - projekt domu

Blog dom tani w budowie

data publikacji
13.04.2020


W ostatnim czasie można zauważyć, że projekty domów parterowych zyskują coraz większą popularność. Czemu ją zawdzięczają? Jedną z zalet jest niewątpliwie ich wygoda - dom jednopoziomowy nie wymaga wspinania się po schodach. Kolejną zaletą jest wysoka funkcjonalność, prostota oraz rozsądne koszty utrzymania. Wszystkie te, i nie tylko te cechy charakteryzują projekt domu Abra, któremu z pewnością warto przyjrzeć się nieco bliżej.

 

Jaki jest dom Abra?


Projekt domu Abra poprzez atrakcyjne detale architektoniczne idealnie łączy w sobie nowoczesność z tradycyjną bryłą z dwuspadowym, dachem. Dach ten, według indywidualnych preferencji pokryty może być dachówką lub blacho-dachówką. Bryłę budynku zaplanowano na planie prostokąta z dodatkiem zadaszonego tarasu. Ściany wewnętrzne są murowane, ściany zewnętrzne dwuwarstwowe, wykonane z pustaków ceramicznych i docieplone styropianem. Elewacja domu Abra jest z kolei tynkowana, a strop stanowią drewniane belki. Co więcej, projekt domu Abra dostępny jest również w technologii szkieletu drewnianego. Projekt ten nie posiada garażu oraz podpiwniczenia. Kolejnym niekwestionowanym atutem projektu domu Abra jest jego niezwykła prostota przejawiająca się zarówno w układzie pomieszczeń, jak i w ciekawych rozwiązaniach elewacji.


Projekt domu Abra - przestronne wnętrze


Wnętrze projektu domu Abra podzielono na część dzienną z pięknie otwartą przestrzenią kuchni, jadalni oraz salonu, którego duże okna i przeszklone drzwi otwierają się na duży zadaszony taras oraz ogród. W salonie, centralnie ustawione meble zorientowane są na ścianę telewizyjną oraz na kominek, będący niekwestionowaną ozdobą wnętrza. Na część sypialnianą składają się trzy pokoje - sypialnia rodziców oraz dwa oddzielne pomieszczenia, które mogą być zagospodarowane jako pokoje dla dzieci.


Z kolei od frontu przechodzimy do niewielkiego przedpokoju z małą garderobą. Na wprost od reprezentacyjnego przedsionka znajduje się przestronna łazienką z toaletą, a na lewo dodatkowa toaleta. Dom jednorodzinny Abra posiada także zlokalizowaną tuż obok kuchni spiżarnię oraz dużą kotłownię. Parametry kotłowni pozwalają na montaż kotła na każdy rodzaj paliwa, w tym także na możliwość zastosowania kotła na paliwo stałe.


Gwarancja wygody i funkcjonalności domu Abra


I choć jeszcze do niedawna domy jednopoziomowe były pożądane głównie przez osoby starsze, dziś projekty takich domów stają się coraz bardziej powszechne wśród domów jednorodzinnych. Nie mniej istotna jest również przytulność domu Abra oraz bliskość wszystkich pomieszczeń z otaczającym go ogrodem. Taki dom parterowy oferuje także wysoką funkcjonalność oraz optymalnie rozplanowaną przestrzeń.


Projekt domu Abra - energooszczędność


Projekt domu Abra jest stosunkowo tani i prosty w budowie. A dzięki zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań - konkretnych materiałów, izolacji i instalacji koszty eksploatacji budynku są naprawdę niewielkie. Na rozsądne kwoty utrzymania domu Abra niemały wpływ ma także jego optymalny rozmiar, jeden poziom oraz zwarta bryła. Jeśli nie chcemy wydawać dużo na ogrzewanie, warto pamiętać, że im dom jest mniejszy i bardziej zwarty jest jego projekt, tym mniejsze są straty ciepła.


Projekt domu Abra z pewnością zadowoli tych, którzy preferują prostą i przestronną architekturę, wyróżniającą się jednocześnie spośród otaczających budynków. Budynek ten zapewni najwyższy komfort i wygodę 4-osobowej rodzinie. Projekt domu Abra swoją klasyczną formą i oryginalnymi nowoczesnymi detalami idealnie oddawać będzie charakter oraz styl życia jego przyszłych mieszkańców.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Zahuta

Magdalena Zahuta,
CEO wybieramprojekt.pl

Dane kontaktowe

Telefon:
Doradztwo i sprzedaż: 791 258 345
Biznes i Marketing: 600 160 765

Adres email:
kontakt@wybieramprojekt.pl
adaptacja@wybieramprojekt.pl

Godziny pracy:
pn.-sb.: 9:00 - 18:00

Wizyty stacjonarne umawiamy indywidualnie na konkretny termin, ul Traugutta

Dane firmy

Pełna nazwa:
MD PROJEKT & KONSULTING SP. ZO.O.

Siedziba firmy
Klasztorna 35, 52-234 Wrocław

Numery rejestrowe:
KRS: 0000878772,
REGON: 387947490,
NIP: 8992891755

Konta bankowe:
Santander: 
11 1090 2226 0000 0001 4747 8663